Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

przydadzą mi się takie chodaki gumowe

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-F0DF8AD3-CD2F366E/lidl_pl/hs.xsl/index_37343.htm

w tchibo takie same 2 razy droższe  😂
BASZNIA   mleczna i deserowa
22 marca 2013 12:52
Dramka, dzieki Ci! MOje ulubione obuwie robocze od kwietnia do pazdziernika !
Dramka nie takie same... między (dobrą) jakością Tchibo a jakością Lidla jest raczej spora przepaść...
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 marca 2013 13:52
to zależy od produktu. Lidl ma generalnie bardzo dobrą jakość, przynajmniej ja nie narzekam 😉
co do tchibo, doszła moja paczka, w której były dwie bluzy. obie fajne, polecam, chociaż ta sportowa mogłaby być bardziej dopasowana. obie wzięłam w rozmiarze S.

marzył mi się też sportowy biustonosz, ale już się finansowo nie wyrobiłam 🙁
są też na wyprzedaży fajne polówki - np. za 40 zł

a to ta druga bluza, którą mam 🙂
to zależy od produktu. Lidl ma generalnie bardzo dobrą jakość, przynajmniej ja nie narzekam 😉

Możliwe. Mam porównanie bielizny termicznej i polarów Tchibo - Lidl... i szczerze pisząc Lidkowe wylądowały w ciuchach "tylko do sprzątania gnoju"... Tchibo - miały być jeździeckie, są na codzień 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 marca 2013 15:03
tchibo to tchibo 😉 chociaż mam od nich jeden świetny 'dres' taki do łażenia po domu - szary z czerwonymi sznurkami - i niestety te sznurki mi pofarbowały  🙁 na inne ubrania nie narzekam raczej. kupiłam w zeszłym roku taka bluzę w kolorze koralowym? okazała się na tyle fajna, że idąc do stajni nie potrafiłam jej zostawić i jest to jeden z moich częściej użytkowanych ciuchów, trochę się 'spęczkowała' ale łatwo to 'naprawić' i jest to jedyny jej minus. zobaczymy jak będzie z tymi nowymi.
w lidlu są różne marki chyba, jakiej są te twoje polary? mam polar na membranie z CRIVIT (tak jak te kurtki co ostatnio były) i nie mogę o nim złego słowa powiedzieć 🙂 (no... mógłby się tak szybko nie brudzić  😡 jest beżowy)
[quote author=_Gaga link=topic=485.msg1723998#msg1723998 date=1363959102]
Dramka nie takie same... między (dobrą) jakością Tchibo a jakością Lidla jest raczej spora przepaść...
[/quote]

Jesteś w błędzie. W Lidl można trafić super jakościowo ubrania np. kurtke softshell. A tchibo zdecydowanie ma za drogie artykuły wcale nie lepsze.
przecież Tchibo to kawa  😲

😂

Jakość retail brand to jest ta sama jakość co markowych ciuchów, wiem bo pracuje od lat w takim biznesie.
Produkty robione na tych samych liniach produkcyjnych, tylko marka inna i tańsze opakowanie.
Często nawet o jakość bardziej się dba jeśli produkujesz dla kogoś np.Lidla niż dla marki własnej.

Oczywiście zależy od konkretnego produktu.
BASZNIA, sniegu Ci napada do nich 😁
u mnie w Lidlu ostatnia sztuka softshellu niebieskiego w rozmiarze M, jakby ktos byl zainteresowany.. :P
w lidlu są zróżnicowane rzeczy - sie nie dziwie gaga - bo jeden z polarów które kupiłam też sie tylko do gnoju nadaje  (a nawet i nie... czarny w ogóle byłby koszmarem) ale  taki z innej serii - super. mam też dresy, które sa rewelacyjne, skarpety (fajne, bo biedronkowe narciarskie to jakaś porażka ;/), kamizelkę i jakieś tam inne rzeczy. tylko modelujące body jakieś dziwne - spłaszczyło mi na maksa biust na na brzuchu malo naciągnięte... ;]
BASZNIA   mleczna i deserowa
22 marca 2013 20:33
Kinia16322, buahahaha, masz racje, tej wiosny moze !
w biedronce rękawice z mikrofibry 5 zł
Od 02.04 w Lidlu kurtki softshell za 60 zł  😉
Edy, fajne 😀 moze sie zalapie na jedną 😉
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
26 marca 2013 16:25
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 marca 2013 08:14
te buty nike'a to w tak korzystnej cenie jak mi się wydaje?

chyba osobiście pójdę razem z 'moherami' stać od rana przed wejściem  😜
kilka stron wcześniej ktoś napisał, że 15.04 w lidlu mają być końskie rzeczy. Czy to prawda? 🙂
sei niewiele droższe były na allegro i w normalnych sklepach
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 marca 2013 21:19
w zbliżonej cenie znalazłam w necie, tylko na wyprzedażach. w innych kolorach i niestety i tak bez mojego rozmiaru :/
cóż... zobaczymy jak się uda kupić to fajnie, jak nie to trudno 😉
w 3 sklepach na ursynowie sa wlasnie w tej cenie😉 m.in w biegaczu i kolo akademikow🙂 na spacery sa ok, mialam te  z fioletem🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 marca 2013 21:38
nie no, do wawy nie będę po nie specjalnie jechać 😉
mnie się najbardziej podobają szaro-zielone. czyli ten sam model co ty miałaś. właśnie do spacerów i 'podbiegów' potrzebuję dobrych butów.
A może porównamy teściową z Lidla  i z Tchibo ? Zobaczymy , która się lepiej sprawuje.

Dama , a co miało być dokładniej ? Jakieś podkolanówki jeździeckie , czy coś innego ?
Od dzisiaj w brico marche  (ale tylko w Szprotawie) są przysmaki dla koni 😉 1 kg za 19,99zł. Osobiście nie kupilam bo robię przysmaki sama, ale wyglądają ciekawie ;]
adiar(owa) szczerze mówiąc nie wiem, ale chciałam się dowiedzieć, czy to prawda. Kilka lat temu były derki, owijki, kantary, szczotki - tyle wyczytałam z tego wątku. A o podkolanówkach nic mi nie wiadomo
W Lidlu znów kurtki softshell,jak za tą cenę świetne  😉
No to jutro rano obowiązkowo do Lidla. Takie buty i za grosze, grzech nie kupić.
Ja w tamtym roku zainwestowałam w koszulki rowerowe, najlepsze na letnie tereny
to co się dzieje w Lidlu to jest  🤔 😲 nike i nie tylko...
byłam o 7 żeby zdążyć przed pracą, ludzie brali po 20 par 😀
ja upolowałam 3😀 i w rozmiarze 40  najwięcej było akurat czarnych które ja chciałam i szaro różowych
dla znajomego 43 te co chcieliśmy dopiero po pół h szukania drugiego buta skompletowaliśmy
najwięcej było szarych róż i czarny róż, te z zielonym niestety jakoś inaczej przód buta mają i niestety...mimo że ładniutkie😀
ale żeby stare baby emerytki z hasłem " bo one do kościoła będą świetne" się prawie lały  😲
do jazdy polecam koszulki biegowe- szczególne w teren bo żaróweczki🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się