Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

a 130 zł za adidasy jednak dla lidla robione, to się opłaca w ogóle?
wizualnie to mi się te "trekingowe" podobają... jakosć jak cena? sa rozmiary w stylu 39? czy to męskie?
i jeszcze :P te koszule w kratkę - to damskie czy męskie sa? (w gazetce zielona i różowa)
[quote author=Karla🙂 link=topic=485.msg1735324#msg1735324 date=1364884342]
to co się dzieje w Lidlu to jest  🤔 😲 nike i nie tylko...
byłam o 7 żeby zdążyć przed pracą, ludzie brali po 20 par 😀
[/quote]
Ja niestety przed 7 jestem już w biurze, ale wysłałam ojca po softshella... i troche się teraz o niego boję...  😉

[quote author=horse_art link=topic=485.msg1735369#msg1735369 date=1364888472]
a 130 zł za adidasy jednak dla lidla robione, to się opłaca w ogóle?
[/quote]
Wiesz - Nike to jednak Nike, nie sądzę aby zdecydowali się puścić jakiś zły sort psując markę...
Szkoda, że nie ma moich rozmiarów w damskich 🙁 ale tak to jest , jak człlwiek przy koniach łażących po nogach od dziecka, to mu się stopa rozklapała  🤣
_Gaga, haha 🙂
jakby co to pisz co chcesz, jak się w końcu zbiorę (mysle, że tak w godzine?) to pojadę do takiego gdzie zawsze wszystko jest długo,, a potem i przecenione i moge ci poszukać.
Który to - ojca wyślę :-)
akurat jest w mieście - na Witkiewicza aktualnie (w tym dużym Lidlu na Kaliny - Przyjaźni czy jakoś tak)

edit: OK mam różowego softshella  😀 mam nadzieję, że będzie dobry...
haha rózowy?
ja pojade na golęcin...gocław? tam za stocznią w kierunku polic
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 kwietnia 2013 09:30
O rany, co się dzisiaj dzieje w Lidlu  😁 Pojechałam zobaczyć plecaki trekkingowe bo akurat poszukuję, niestety okazały się bardzo kiepskiej jakości  🙄 Tłumy ludzi rzucające się na buty Nike jakby je za darmo rozdawali  😉 Nie wiem skąd ten szał, przecież to są buty biegowe a nie sądzę, żeby wszyscy ci ludzie byli zapalonymi biegaczami  😁 Z resztą dziewczyny w wątku o runnersach wspominały, że w sklepach sportowych ten model Nike kosztuje tyle samo  😉
Potwierdzam w Lidlu od samego rana trwa walka 😉  Udało mi się upolować ostatniego softshella...  🏇
smarcik bo pewnie większość tych ludzi nie odwiedza sklepów sportowych, stąd wydaje im się to wielką okazją 🙂 bo po prostu nie mają porównania...
a reklamy Lidla "atakują" z każdej strony 🙂
Jak ktoś chce, to mogę sprawdzić u mnie w Lidlu, może coś jeszcze zostało 😉 U mnie często wszystko leży, bo wiecie- w takiej mieścinie nikt nie kupuje  🤣
Byłam dzisiaj przed 10 w Lidlu i zostały tylko 3 pary Nike, ja wzięłam ostatnie szare z różową łyżwą. 😅  Z softshelli leży tylko jedna różowa M-ka a reszta w rozmiarze XL.
Szkoda tylko, że ten softshell to nie jest taki prawdziwy-w dotyku mięciutki i grubszy. Ta kurtka bardziej przypominała mi materiał z jakiego są robione zwykłe przeciwdeszczówki :/. Na szczęście ja wcześniej kupiła softshellową błękitną(jak na jesień były) i jest rewelacyjna 😜. A dzisiaj kupiłam bluzkę do biegania, pomarańczową, bo zielona i różowa za bardzo żarówiaste były i konie bym popłoszyła 😁.
Eh, te softshelle dla mnie straszna lipa.
Spodziewałam się właśnie takich jak były jesienią- ale wtedy nie udało mi się kupić. Byłam o 8 przy otwarciu i było sporo tych kurtek ale nie wzięłam! Dla mnie straszne rozczarowanie i zupełnie nie taka jakość jak się po softshellu spodziewałam. Wzięłam w końcu kurtę przeciwdeszczową, która była w takiej samej cenie, a przynajmniej przeciwdeszczowa. Bo ten softshell ani grzeje, ani przeciwdeszczowy, za to oddychający. Ale takich lekkich kurteczek to nie potrzebuję.

Za to kupiłąm świetne spodnie na motor 😀 Z miękką wkładką antyobcierającą na pośladkach i wkładkami grzejącymi na kolanach 😀 Na konia idealne 😀
Mi się wiosenne kurtki podobają. I oddychające i przeciwdeszczowe i ładne - zwłaszcza za 59 zł :-)
ale kwestia gustu - a o gustach się nie dyskutuje
jesienią nie upolowałam softshella niestety
u mnie oczywscie tych kurtek sporo. butów tez bylo. bylam koło poludnia.
kurteczki softshela nawet nei przypominają, ale fajne jak ktoś nei ma takiej leciutkiej kurteczki - to warto(milutka jest nawet i ładna)
te tanie buty badziew. fuj. nawet za 30 zł.

unawen, te na motor, to te takie termo bielizne jakby czy spodnie-spodnie? bo widzialam te termo, ale dla mnie troche lipa. spodni takich wierzchnich nie widziałam ;/ masz moze link jak to wygląda? to aktualna oferta?

ja sobie kupiłam polarowe wkładki do kaloszy.... mówiłam że to sklep gdzie wszystko długo lezy ? 😉
wiadra te takei elastyczne za to były. fajna rzecz do stajni (w leroy merlin też są)
Ja mam te termo bieliznę. One z zeszłego weekendu są.
W Biedronce też mają być jakieś firmowe buty.

Ze dwa tygodnie temu w Lidlu kupiłam buty Kappa za 88 zł. Baby też brały po kilka par (chyba potem na bazarze handlują). Niestety mam 40 i tych co chciałam nie było w  tym rozmiarze i musiałam wziąć inne. Za kilka dni znów byłam w Lidlu i butów nadal było pełno.
a te damskie kurtki tylko różowe? Czy jakiś normalniejszy kolor też jest?
Były jeszcze zielone.

U mnie też tragedia, o 8 już był dziki tłum. A o 16 wszystko powyciągane, na podłodz pod koszami, opakowania osobno, za grosz kultury...
Upolowałam nike zielone, wkładki,spódnicę i skarpety więc mam cały komplet. A softshell średnie,żal kasy.
byłam wczoraj w lidlu i widziałam softshele. Zawiodłam się bardzo. Cienkie, nie wiadomo czym podszyte, raczej taka zwykła przeciwdeszczówka bym powiedziała. No i nie za ładne 🤔 wg mnie
Co można oczekiwać od softshell za 60zł?  🙄
Co można oczekiwać od softshell za 60zł?  🙄

właśnie chyba kwestia nastawienia
te różowe, to bardziej jagodowe... a jako wiosenno - letnia oddychająca kurtka przeciwdeszczowa (czy wiatrówka) są super , nawet za te 60 zł trudno by było kupić tego typu ciuch w standardowym sklepie 🙂
Nie wiem dlaczego nazwali to softshell, koło softshella nawet toto nie leżało  🤣
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 kwietnia 2013 06:45
Dramka te jesienne (błękitne i fioletowe) są naprawdę świetnej jakości.
W opisie tych wiosennych jest "lightweight"  😉
u mnie pełno czarnych jest
kurcze...moze jednak kupic?:P
horseart te czarne bardziej jak te wiosenne (zielone, jagodowe) czy jak te jesienne (błekitne, fioletowe) ?
U mnie została jedna różowa M
Co można oczekiwać od softshell za 60zł?  🙄

Hmm... w zeszłym roku kupiłam córce granatowego w Netto za 50+, bardzo porządny i świetnie służy, wygląda tak, że spokojnie zawody można jechać przy gorszej pogodzie.
horseart te czarne bardziej jak te wiosenne (zielone, jagodowe) czy jak te jesienne (błekitne, fioletowe) ?


dokładnie identyczne jak tak jagodowa. ten sam materiał, wzór itd. po prostu inny kolor.
chyba dziś podjade jednak. ktoś chce?:P
O Dżizas....ktoś dotknięty lidlozą rozpozna na wszywce nazwę Crivit i będzie wiedział, że kurtka z Lidla. A inny może się naciąć- na wystawioną cenę. Ludzie o się Boga nie boją...nawet kapitalizm i prawo do zarobku za wszelką cenę nie usprawiedliwia wszystkiego.
i to na koniec sezonu  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się