NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

sprawa wyjaśniona
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] kolejna calkowita edycja posta
zdecydowanie nie polecam sprzedającej wiki12053,
kupiłam od niej derkę+ kantar, zrobiłam przelew, a otrzymałam paczkę z białymi bryczesami.
Okazało się, że to pomyłka(oczywiście, zdarza się) i że mam to odesłać, i dostane zwrot za przesyłkę. Niestety po odesłaniu paczki z bryczesami kontakt się urwał. Niestety od ponad miesiąca nie odpisuje na wiadomości.
Ja położyłam już kreskę na kasie i tych rzeczach, ale stanowczo nie polecam użytkowniczki.
Ponieważ może spróbować sprzedawać coś na innym koncie, ostrzegam przed przelewami na nazwisko H. Bednarz.
A może ktoś z was dysponuje numerem do owej osóbki?
A loguje sie na konto?
H. Bednarz? a to nie nowe wcielenie sławnej Moniki Bednarz?
ash   Sukces jest koloru blond....
27 marca 2013 11:17
Isabelle, o tym samym pomyślałam!!!! 👿
Co ona takiego zrobila?
ash   Sukces jest koloru blond....
27 marca 2013 11:41
olga96, Przeszukaj wątek. Oszukała wielu użytkowników tego forum.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
27 marca 2013 11:50
Też mi Monika przyszła na myśl. kjolimpia, a podaj jeszcze z jakiej miejscowości jest ta Pani Bednarz?
Zagumnie 16
23-400 Biłgoraj
adres z danych podanych do przelewu,
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
27 marca 2013 21:15
Monika z tego co pamiętam też była z Biłgoraju.
[quote author=Angela link=topic=5367.msg1705598#msg1705598 date=1362345447]
Picaros, podaj namiary - miejscowość
może ktoś mieszka gdzieś blisko


adres :
Traugutta 107/3
50-419 Wrocław

pomożecie? 😵
[/quote]

podbijam.
przypomnę że czekam na pad i owijki od użytkowniczki arkadia od stycznia... wpłaty dokonałam, 230zł poszło...  😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 marca 2013 11:14
Picaros, wyślij przedsądowne wezwanie do zapłaty.
Ja od kwietnia 2011 czekam na czaprak za który wysłałam na wymianę derkę siatkową z kapturem  😎
Więc jestem lepsza 😉 - dlatego już się nie wymieniam, chyba, że ze znajomymi.
Picaros, pytałam gdzie bo bym podjechała ale ja to okolice trójmiasta niestety i nie mam nikogo we wrocławiu
Może zna ktoś użotkowniczkę elen, kupiłam wędzidło, zapłaciłam i czekam dość długo.... jeszcze nie chcę osądzać, ale może ktoś coś u niej kupował i może wyrazić na jej temat opinię...
Joanna89 ja z uzytkowniczka elen przeprowadziłam 2 wymiany i nie mam nic jej do zarzucenia, towar zgodny byl z opisem, kontakt bardzo dobry przez caly czas i paczki szybko przychodziły 🙂
Więc może to po poprost przed świąteczny bałagan na poczcie 🙂 No nic zostało czekać dalej
Dworcika   Fantasmagoria
30 marca 2013 11:05
Joanna89, "dość długo", to znaczy?
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
31 marca 2013 20:13
Nie polecam osoby o mailu mikomal@interia.pl
Po mailu doszłam do strony http://www.mikomal.pl/ dane się zgadzają
Czekam na przelew od 13 marca i ani widu ani słychu. Na maile, ani wiadomości na fb nie odpowiada...
Ma ktoś pomysł co to za użytkowniczka?
Kameleonik a co ''przeskrobała'' ? Może wtedy będzie łatwiej szukać 😉
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
31 marca 2013 20:27
Napisała że bierze 3 czapraki, ja podałam nr konta itd, ona swoje dane i kontakt sie urwał. Ja pogoniłam już multum osób a przelewu nie widać od ponad 2 tygodni... Kontakt jest zerowy... Chyba wystawie ogłoszenie jeszcze raz.. Może myślała że wyśle jej czapraki zanim przyjdzie przelew? Nie wiem... 😵
Kameleonik ja tam zawsze usuwam dopiero jak dojdzie przelew 😉 Gdybym miała wymieniać wszystkich po kolei z zaistniałą taką sytuacją to bym wymieniała i wymieniała 😉 Jeżeli nie raczy napisać że jednak się nie zdecydowała- olej. Jej strata 😉
sprawa z użytkownikiem olga96 została wyjaśniona. Wszystko ok!  😉
uwaga na to ogłoszenie http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/50512?q=42&kategoria=18&rodzaj=0&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona= to są moje zdjęcia a nie tej dziewczyny i opis tak samo. wszystko skopiowała.
Napisała że bierze 3 czapraki, ja podałam nr konta itd, ona swoje dane i kontakt sie urwał. Ja pogoniłam już multum osób a przelewu nie widać od ponad 2 tygodni... Kontakt jest zerowy... Chyba wystawie ogłoszenie jeszcze raz.. Może myślała że wyśle jej czapraki zanim przyjdzie przelew? Nie wiem... 😵


U mnie też podobnie, ale ja sprzedawałam kojec dla kociąt. Napisała nawet adres wysyłki, ale kojca nie wysłałam bez przelewu. I nie mam go do tej pory, a mija... rok. Ale kojec już w nowym domu  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 kwietnia 2013 08:02
sprawa z użytkownikiem olga96 została wyjaśniona. Wszystko ok!  😉



Popros osobe ktora Cie tu zglosila zeby sama to napisala.
Już napisała edytując posty.
Dworcika już 3 tygodnie, ale kontakt jest więc czekam.
Już napisała edytując posty.

no to zle napisala. postow na tym forum nie edytuje sie w calosci. pisze sie nastepnego posta z informacja o wyjasnieniu.
Sprawa z elen wyjaśniona, wędzidełko doszło 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się