Konie achał-tekińskie

To się jeszcze zapytam: kiedy kto wpada oglądać..? A może jakaś re-Voltowa wycieczka..? Mam dwa baniaki wina do rozlania...


Już sprawdziałam mam 530 km . i dobre 6 godzin jazdy , dalej gram w lotto to kto wie  😁  może w końcu odwiedzę  😉  Trzymam kciuki za następne potomstwo .
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
15 maja 2013 23:35
jkobus, KUSISZ!!!
emptyline   Big Milk Straciatella
16 maja 2013 07:32
A ja mam blisko i muszę was odwiedzić, ale to najwcześniej za 2 tygodnie. 🙂 Nigdy w życiu nie widziałam tekińca, a tu ich tyle na raz.
Czy klaczka też jelenia?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 maja 2013 08:03
[quote author=jkobus link=topic=135.msg1776521#msg1776521 date=1368634356]
To się jeszcze zapytam: kiedy kto wpada oglądać..? A może jakaś re-Voltowa wycieczka..? Mam dwa baniaki wina do rozlania...


Już sprawdziałam mam 530 km . i dobre 6 godzin jazdy , dalej gram w lotto to kto wie  😁  może w końcu odwiedzę  😉  Trzymam kciuki za następne potomstwo .
[/quote]

300km i jakieś 4 godziny. Nie wygląda to tak najgorzej.

jkobus, gratuluję 🙂
abre   tulibudibu
16 maja 2013 09:35
Przebijam 😉
Z Wojenką przyjedziemy jutro 🙂 Tylko musimy dogadać godzinę. Ta droga, którą poprzednio jechałam jest przejezdna?
montana   małopolskie
16 maja 2013 11:38
ha, ja mam najbliżej, 38 km 😉 Też chętnie bym obejrzała te maluchy na żywo, mając tak blisko grzech by było nie zobaczyć

Pielgrzymki do Boskiej Woli, jak do sanktuarium  😂
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
16 maja 2013 12:13
ej, no to zgadajmy się jakoś grupowo? kto jedzie z okolic warszawy i kiedy? zróbmy nalot!
Pursat   Абсолют чистой крови
16 maja 2013 14:41
Ja wpadam, jeśli można, za 2 tygodnie. 🙂 Malutka jest piękna. 🙂
Zapraszam. Najlepsze światło do zdjęć jest teraz, moim zdaniem, między 5.00 a 6.00 rano:







(więcej: http://boskawola.blogspot.com/2013/05/trudna-noc-mamy-pajeczycy.html)

Można wziąć namiot i przesiedzieć z końmi do rana...
emptyline   Big Milk Straciatella
16 maja 2013 15:30
Pursat, daj znać wcześniej, może się przy okazji spotkamy, jeśli masz ochotę. 🙂
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
16 maja 2013 15:52
emptyline, jak będziesz jechać to daj znać, podczepię się!
Pursat   Абсолют чистой крови
16 maja 2013 16:51
Jasne, napiszę jak sobie dokładnie zaplanuję wyjazd. 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
16 maja 2013 16:53
Ja się chętnie do kogoś podczepię, obiecałam że wpadnę, jak maluchy się pojawią wszystkie 😉

Również przyłaczam sie do wielkich GRATULACJI dla Jacka, jego Lepszej Połowy, wnuczuci i wnuczkow :-) oraz ich Mam.
Wpisuje się na listę Pielgrzymów do Boskiejwoli.
Ponieważ mam "zawodowo" po drodze - myslę, że wprosze się na wizytę w przyszłym tygodniu. Jeżeli oczywiście Gospodarze pozwolą ....
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
17 maja 2013 00:16
Bischa, damarina, emptyline, i ja

da się zgrać? 🙂 robi się pokaźna ekipa z wwa i okolicy stolnicy 🙂
Przez ostatnie pół roku przyzwyczajam Jacka do niezapowiedzianych wizyt, więc dlaczego tym razem miałoby być inaczej 😉?
Bischa, damarina, emptyline, i ja

da się zgrać? 🙂 robi się pokaźna ekipa z wwa i okolicy stolnicy 🙂


U mnie jest sprawa bardziej skomplikowana, ponieważ wracając z "pracy" mam po drodze do Boskiejwoli - więc chciałabym połączyć powrót "zawodowy" z odwiedzinami Jacka.
Oferuję oczywiście miejsce w samochodzie do W-wy - jakby była potrzeba :-) Godziny popołudniowo-wieczorne, w trakcie tygodnia.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
17 maja 2013 09:37
no ja wychodzę z pracy o 18 a jeszcze swojego stwora warto odwiedzić... więc myślałam że bardziej weekend... ale no stwór może mieć nawet wolne, pytanie brzmi tylko ile zajmie mi dojazd do jacka... ?

Jacku, jak się do Ciebie jedzie dla niezmotoryzowanych?
emptyline   Big Milk Straciatella
17 maja 2013 10:54
Ja też myślałam o weekendzie (tym za dwa tyg, szczególnie o niedzieli rankiem lub po południu, żeby do konia jeszcze trafić), opcjonalnie jakiś czwartek lub środa po 17-ej.

Jacku, to może być naprawdę duży nalot. 🙂
Ja chetnie sie wybiore! Soboty i niedziele mam zupelnie wolne, czwartki tez. Mozemy zrobic zrzuce na paliwo i jechac 🙂 Tylko mam 4 osobowe auto 😁
emptyline   Big Milk Straciatella
17 maja 2013 11:01
Nirv, ja się piszę! 🙂
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
17 maja 2013 12:32
Nirv, mi tu!!!
Można do nas dojechać także pociągiem. Stacje Grabów nad Pilicą lub Strzyżyna. Ta druga chyba bliżej - ale wielkiej różnicy nie ma. Walking dystans ogólnie, mogę też zawsze podjechać samochodem i odebrać.
Ja sie tu nigdy nie odzywalam, ale sledze pilnie od chyba poczatku🙂
Bardzo chetnie jesli jest taka mozliwosc bym piekne tekince zobaczyla.
emptyline, aleqsandra, no to zaraz na fb sobie jakis termin ustalimy 🙂😉)

mamy jeszcze jedno miejsce w samochodzie wlasciwie, wiec jak ktos chetny to na pw 🙂
A na zachętę - najmłodsza podopieczna z Boskiej Woli  😎
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
17 maja 2013 23:27
Nirv, no halo, a mnie masz na fejsie?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
18 maja 2013 00:16
I najstarszy ze źrebaków, od którego się nie można opędzić  😁
Dziewczyny - dziękuję za wizytę i raz jeszcze przepraszam: no cóż poradzić - na razie na pozowanie koni chyba jednak trochę za wcześnie. A meszki i komary są bezlitosne...

Przy okazji, skoro byłem o to pytany - zdradzam plany na najbliższą przyszłość: http://boskawola.blogspot.com/2013/05/plany.html
Pursat   Абсолют чистой крови
18 maja 2013 10:16
Ale ładne zdjęcia, co tak skąpicie? 😉 Mała jest rozbrajająca. Jak pierwszy raz zobaczyłam zdjęcia, to pomyślałam "o jaka fajniutka Mariolka!" 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się