Top model-zostań modelką

Ja bardzo lubię Marcelę i Zuzię, Renatę też ostatnio polubiłam 🙂 W zeszłym tygodniu byłam w pewnym klubie na imprezie i spotkałam tam Tamarę, nawet zamieniłyśmy dwa słowa, wydaje się bardzo sympatyczna 🙂
Moja ulubiona 6 caly czas w programie, od samego poczatku. Teraz Ania C. wypad i bede szczesliwa 🙂

W finałowej 3 widzę Klaudię, Tamarę, Renatę... i Marcelę. Nie umiem wybrać 3  😵 Uwielbiam też Justynę, pogadałam z nią chwilę to wydaje się być fantastyczną osobą. Bardzo podobała mi się Zuza na początku, ale ewidentnie ma jeszcze długą drogę do kariery modelki i myślę, że ona jako pierwsza odpadnie z mojej ulubionej 6. Cała 6 była w Indiach, więc ciężko wyczuć, kto będzie w finale.
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 maja 2013 12:44
Zmartwię Cię - najprawdopodobniej w piątce będzie Zuza, Justyna, Marcela, Tamara i Renata.

Coraz bardziej przekonuję się do Justyny, coraz mniej do Zuzy. Renata mi się podoba sinusoidalnie. Jak dla mnie trójka to Marcela, Justyna i Renata lub Zuza.

Edit: Dziwi mnie, że jeszcze im nie zrobili nagiej sesji. W poprzednio to zawsze było już na początku, a teraz... Została ich ledwo połowa.
Facella, nie chce mi się wierzyć, że wywalą Klaudię a zostawią Zuzę. Bardzo lubię Zuzę, ale nie ma ani figury modelki wybiegowej, a sesje zdjęciowe mało które jej wychodzą - jak sam Tyszka powiedział, jest idealna do portretów.
A Klaudia jest idealną modelką wybiegową + świetnie wychodzą jej sesje. Druga sprawa, na pewno Klaudia jest w Indiach.
W pierwszej serii Kasia Smolińska też wydawała się idealna a w Mediolanie odpadła. Nigdy nie wiesz co się stanie, a Klaudii już się noga powinęła na castingu z Anją, także wszystko się może wydarzyć.
Moja trójka to Marcela, Tamara i... Justyna chyba. Renatka mnie irytuje, Klaudia zupełnie mnie nie przekonuje a Zuza... nic nowego, nic ciekawego.

A co do Kasi, to wiecie może czy się jakoś rozwija i robi jakąś karierę? To była moja faworytka w pierwszej edycji i szkoda, że nie wygrała  😉
Dziewczyny i co powiecie na finalową 5? Renata, Zuza, Klaudia, Tamara i Marcela 🙂

Dalej nie mam swojej trojki... Tamara i Renata maja super warunki, Klaudia jak dla mnie juz jest super modelka, no i Marcela tez fajna...
Ja Tamarę spotkałam ostatnio, zamieniłyśmy kilka słów 😀 Jest strasznie pozytywna i miła, mam nadzieję, że wygra. Renata jest denerwująca 😉
Według mnie top 3 to Renata ( nie lubię ) Tamara i Marcela. Chociaż Zuzę bardzo lubię.
Asia Zaremska, ktora jest praktycznie z mojego miasta ostatnio gadala z moja kolezanka na imprezie. Mowila, ze maja napisane scenariusze, ze te ich zachowania i teksty sa wyrezyserowane 😉

I to idealnie mi sie wkomponowalo w ostatnie zachowania Renaty - przez cala serie byla mega sympatyczna i pomocna, a tu nagle zrobili z niej taka egoistke. Podobno sama Asia na zywo jest zupelnie inna osoba niz w programie 🙂

Za Tamare trzymam kciuki od poczatku, jest fantastyczna. MAm ogromna nadzieje, ze razem z Renata beda w finale. A to czy na 3 miejscu bedzie Marcela czy Klaudia to juz mi obojetne - obie sa swietne.
Ja nie oglądam, ale ta, która odpadła, miała urodę Kryśki z Pomiechówka, dziwne, że dotarła tak daleko! Ktoś mi wytłumaczy wtf? 🙂
hszonszcz   wredny hszonszcz.
24 maja 2013 19:19
Dotąd jej seksapil wszystkim zakładał klapki na oczy. Niestety, wyszło szydło z worka i wszyscy naaagle się ocknęli i stwierdzili ze nie pasuje do programu 😫
Moja trójka, którą lubię to Marcela, Tamara i Zuza, a największe predyspozycje moim zdaniem mają Renata, Marcela i Tamara  😉 Justyna od początku grała mi na nerwach, była taka infantylna i jakby dziecinna, nie nadawała się moim zdaniem na modelkę wybiegową, a jej twarz kojarzy mi się z aktorką, która grała Ulę Cieplak w "Brzyduli" 😀 A Klaudia taka jakaś bez wyrazu, ciągle ma taką minę jakby zagubioną...
hszonszcz   wredny hszonszcz.
24 maja 2013 20:30
Nie podoba mi się twarz Tamary i Renaty, jednak figury mają ładne. Marcela jest piękna, tyle że jej jakoś nie lubię. Ma coś w sobie, co mnie irytuje.
.
Zuza jest bardzo fajna, ale martwi mnie fakt, że na każdym zdjęciu robi taką samą minę.
Renata się strasznie egocentryczna zrobiła, pępek świata, "jestem cudowna i wszystkie mi zazdroszczą", okropna jednym słowem.

Szkoda mi było Justyny jak zaczęła płakać i w ogóle, ale no widać, to nie jest ranga top model, fajna dziewczyna, ale do takiego Vogue'a to niezbyt.
No mocno mocno mocno niezbyt. Nie wiem czy jest fajna, bo nie oglądam - i chyba o to chodzi, żeby nie patrzeć na nie przez pryzmat tego, czy są milutkie, rozczulające, śmieszne, fajne czy cokolwiek. Lasia wygląda jak pierwsza lepsza dziewucha z ulicy. Po raz kolejny stwierdzam, że Polsce (Top Model) daleeeeeeko do US (ANTM).
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
24 maja 2013 21:35
Stawiam ną Renatę, Marcelę i Tamarę, chociaż moim zdaniem najbardziej "modelkowata" jest Tamara. Marcela zaczęła mnie denerwować, chociaż jest naprawdę piękna, ale to chyba właśnie jest przeszkodą  😁 Uwielbiam Zuzę, ale wydaje mi się, że jest następna do odrzutu  🙄
Hiacynta, podsumowałaś to co myślę. Fajna z charakteru, ale szczerze mówiąc nie powiedziałabym, że powinna się tu znaleźć w ogóle. Choć to chyba pierwsza, która nie płakała przed obiektywem ciągle, to zawsze miła odmiana.
Czyżby w tej edycji nie było żadnej rozbieranej sesji? 😲 Jestem w szoku, co to za Next Polish Top Model bez cycków i gołych tyłków 😁
😀

Heval szczerze mówiąc, to mnie za każdym razem prze-zdumiewa: laski, wiedząc, jak wygląda formuła programu i tak potrafią panikować i rozpaczać podczas mejkołwerów czy sesji. Mimo tego, że przecież widziały - a przynajmniej powinny były widzieć  - że takie zachowanie jest na maksa niepożądane. I co? Pstro... :/
Czyżby w tej edycji nie było żadnej rozbieranej sesji? 😲 Jestem w szoku, co to za Next Polish Top Model bez cycków i gołych tyłków 😁


może się opanowali po tej aferze z macaniem na castingu  😎

Hiacynta, oj tak, ciekawe czy w amerykańskim robią to samo. Bo u nas to chyba wszystko na niskim poziomie jest.
mozesz sobie poogladac, nawet na YT 🙂
Myslalam ze to bedzie fajna edycja, duzo swietnych "wygladowo" dziewczyn, ale matko swieta.... oprocz Marceli wszystkie jak jeden maz sa tak dretwe i maja tak niskie umiejetnosci pracy podczas sesji ze ja nie wiem... Zastanawiam sie dlaczego w tych programach nie uczy sie tych dziewczyn pracy przed obiektywem... Ach, pomylka... Jestem sfrustrowana  🤣
No i Renata, tak jak mi sie podobala i uwazalam ze wyglada jak modelka, tak teraz jej "attitude" mnie rozwalil...  🤔wirek:
Monny   bez odbioru .
26 maja 2013 08:43
Renata mnie irytuje i jej uroda mi się nie podoba. Dla mnie powinna odpaść już po pokazie na wysokościach ... a to był 2 odcinek chyba.

A to, że tvn`owskie programy są reżyserowane to nie wiadomo od dziś 😉 Oczywiście, że to jest sama reżyserka, przykładem jest Bałoń z 2 edycji.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 czerwca 2013 11:36
Nie mam telewizji, więc nie wiem- czy 3 sezon się już skończył? 👀 Oglądałam odcinki na kinomaniaku, a tam jest tylko do 13.
Kibicuję niesamowicie Zuzi. Jest śliczna, stara się i nie poddaje.
I na początku w ogóle nie rozumiałam, dlaczego w castingu wybrano Anię- tę w zielonym kostiumie w środku:
[img][[a]]http://redir.atmcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p23/i/f09696910bdd874a99cd74c8f05b5c44/904af948-97a8-11e2-848b-0025b511229e.jpg?type=1&srcmode=3&srcx=1%2F2&srcy=0%2F1&srcw=640&srch=360&dstw=640&dsth=360&quality=85[[a]][/img]
Wydawało mi się, że jest... zwyczajnie brzydka. Taki męski typ, którego ja kompletnie nie rozumiem i nie lubię. A dopiero potem zrozumiałam, że ma typ urody jak miliony modelek na świecie. I byłaby idealną modelką- ale taka samą jak inne, bez żadnego polotu, ikry czy nowości.
I jeszcze Asia mi się bardzo podobała. Moim zdaniem to taki nietypowy typ był, zupełnie urodą się różniła od reszty.
jeszcze jeden odcinek, finał w najbliższą środę 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 czerwca 2013 11:59
Aaa! Fajnie 😀
Ja trzymam kciuki za Marcelkę, chociaż myślę, że wygra Renata.
Ja liczę, że wygra Marcela, chociaż na wybiegu bardziej podoba mi się Renata.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się