DIY - zrób to sam

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 czerwca 2013 21:32
Dawno nie miałam czasu na żadne DIY, ale dziś nie wytrzymałam 😀


Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 czerwca 2013 20:01
I kolejne druciki. Koooocham robić różne rzeczy 😀


BASZNIA   mleczna i deserowa
20 czerwca 2013 21:09
Lampę wykonałam dziefszynkom.
Wczesne rokokoko 🙂. Na zywo jest piekniejsza 😉.

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 czerwca 2013 21:25
Słodkie 😀 W kolorach ścian?
BASZNIA   mleczna i deserowa
20 czerwca 2013 21:59
Strzyga, tak, obecnie zamiast "rozowego i blyszczacego" jest na topie turkus i fiolet 🙂 Nie widac, ale ramki lampy sa fioletowo-brokatowe 🙂 No po prostu cuuudooo 🙂 Hehe, oczywiscie chwale sie troche dla zartu, ale dziewczynkom bardzo do pokoju pasuje i zabawa tez fajna, polecam 🙂, zwlaszcza jak ktos lubi blyskotki i dziubać, koszt wyszedl jakies 3-4 razy mniej niz w sklepie, ok 80 zl chyba. LInka taka jak Twoja w bizuterii, tylko w osnowie, i takie same jak u Ciebie w bransoletce-BTW cudna...-zaciski, moje w ogole pierwsze diy z materialow bizuteryjnych, teraz bardziej Cie podziwiam 😉.

A, tylko koraliki akrylowe leciutkie, warto na koncowki dac szklane, bo inaczej tak jak u mnie nie chca sie te sznureczki naprostowac.
BASZNIA, master jesteś! jestem pod wrazeniem!
BASZNIA   mleczna i deserowa
20 czerwca 2013 22:05
sznurka, ha, fenkju! Ty wiesz, ze ja naprawde jestem z niej dumna, chociaz planowalam, ze bedzie wygladac lepiej 🙂. Ale pomysl fajny i dziewczynski do bolu 😉.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 czerwca 2013 22:06
BASZNIA, ja też dopiero zaczynam zabawę z biżuterią, ale strasznie mnie kręci. Obecnie na topie są właśnie druciki 😀
Basznia, czy jak sie zapali swiatlo to tak ladnie sie odbija wszystko na scianach?🙂 Bardzo dziewczynsko, podoba mi sie, a jakbym byla kilkuletnia dziewczynka oniemialabym z zachwytu! 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
20 czerwca 2013 22:12
sienka, Też moje oniemialy, ma chwilke chociaz 🙂
Nie, niestety, zeby dawalo takie piekne refleksy to chyba musialyby byc szklane te koraliki. Swiatlo jest zupelnie normalne, tylko koraliki podswietlane " Mamo jak te krysztaly pieknie lśnią 😉 "

Strzyga, ja naklelam na te druty, musialam strasznie uwazac, zeby nie zagniesc itp, bo tracily forme raz na zawsze. Ale doswiadczen duzo zdobylam 😉.
BASZNIA, eeeno, skoro ślnią to ślnią! 😀 opinia cor to opinia ekspercka 🙂
Czy znacie może jakąś hurtownię/ sklep internetowy, w której można zakupić łańcuszek jubilerski w szpulkach, lub ma metry w większych ilościach?
BASZNIA   mleczna i deserowa
21 czerwca 2013 09:55
sienka, , no jasne 🙂. Zwlaszcza, ze nowa seria kucykow pony to "krysztalowy palac", moja mum wkrecila je, ze to od ksiezniczki Celestii te "krysztaly"-heh, kabaret zrozumialy tylko matkom kilkulatek 😉. Ktoske by tu trzeba zawolac 😉.

jekaterina00, ja kupowalam w pierwszym lepszym i dostalam na przyklad zylke w jednym duzym kawalku. Nie wiem, czy beda mieli to, czego potrzebujesz, ale polecam koraliczki.pl.
A ja mam takie coś:





a i Piotrka chyba tu jeszcze nie było:



Pozdrawiam wszystkich kreatywnych 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 czerwca 2013 10:39
Murmel sprzedajesz może te koniki? 😍 Fioletowy jest śliczny 😍
Murmel  boskie koniczki! Ostatnio mnie korci, żeby spróbować stworzyć coś podobnego, ale chcę najpierw znaleźć jakiś przyciągający oko wzorzysty materiał, ty robisz z jakichś skrawków czy zamawiasz specjalnie?
Murmel, konie super, ale Piotrek mnie po prostu rozwalił! Świetny jest. No człowiek normalnie  😜, też chcę takiego!
BASZNIA   mleczna i deserowa
25 czerwca 2013 20:26
CzarownicaSa, Murmel nie moze to ja odpowiem, ze sprzedaje 🙂. Mam blizniaki 🙂.
murmelki
BASZNIA jakieś wielkości są te koraliki na żyrandol ? Marzy mi się taki już długi czas, ale brak pomocnika do roboty.
CzarownicaSa Fioletowy dziękuje za komplement 😉  zapraszam na PW
Hedone dziękuje! Cześć materiałów odziedziczyłam, część to domowy recykling a pozostałe to hurtownia. Bardzo fajne materiały widziałam na allegro.
Sisisa jakby co Piotr szuka domu, na razie siedzi za karę w szafie bo za dużo miejsca zajmuje w moim małym mieszkaniu.  🤣
BASZNIA jaka czaderska kartka!  😀
Murmel, chyba nie stać mnie na Piotra, a szkoda, tak pasowałby do salonu  😁.
Nieśmiało prezentuję moje pierwsze dzieło.
"Szmatkonik", póki co nie w całości, bo niedokończony.


BASZNIA   mleczna i deserowa
27 czerwca 2013 21:12
Koka, przepraszam nie zauwazylam pytania :-) . Koraliki rozne, generalnie srednica ok 15mm. Te na koncowkach dlugie na 40.
I chyba wstrzelilam sie w hit mody lampowej :-)  pelno tego wszedzie :-) .
Murmel, czaderska dzieki murmelkom :-) .
Czy ktoś może ma skuteczny sposób na dziurawienie jeansu?
Zabrałam się za przerabianie katany ale materiał jest dość gruby i wykonanie jednej dziury zajmuje mi godzinę  🤔wirek: (używam pumeksu i żyletek)
Ostrymi nozyczkami do paznokci, takimi malymi.

otwierasz je lekko i ostrymi koncowkami jezdzisz po materiale, nie umiem tego lepiej wytlumaczyc wiec mam nadzieje ze zrozumialas  😁
Nie wiecie czy ktos na forum rzezbi w drewnie? Lub moze znacie kogos kto wykonuje plaskorzezby koni? :kwiatek:
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
06 lipca 2013 17:49
Tak patrzę na Wasze cuda, podziwiam za wprawę i kreatywność 🙂

Nieśmiało zrobiłam dzisiaj małą niespodziankę dla mamy, motyw dość banalny i skromny. Deska lipowa, praca z pirografem to jakieś 3h - drugi raz w życiu miałam to urządzenie w ręce, więc nie ma szału 😉



Chciałam się zapytać jak robicie te zwierzaki z filcu. Jakoś nie miałam z nim do czynienia nigdy, a strasznie mi się podobają 😡
Viridila nie ma szału?! 🤔
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
06 lipca 2013 19:50
No, jak na drugi raz jestem zadowolona - zwłaszcza z kwiatków, bo to może są moje drugie czy trzecie porządniejsze kwiatki "rysowane" w życiu 😀 W poniedziałek jadę poszukać jakiś deseczek i zabieram się za próby typowo zwierzakowe i ew luźne motywy 🙂

Mama już wróciła z pracy i jest zachwycona (lubię robić drobne, niezobowiązujące niespodzianki) 😅 Może faktycznie zbyt ostrożnie podchodzę do tego egzemplarza, ale wolę zobaczyć jak pójdą następne zanim osądzę "jakościowo" swoje robótki 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 lipca 2013 20:30
Viridila  wow! prześliczne!

Jednorożec =)

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się