KOTY

TinaTigra   ...w życiu piękne są tylko chwile...
04 lipca 2013 12:21
Jeżeli ślepy to zapewne ma koci katar, zapewne cierpi- może chociaż do najbliższej lecznicy go zanieś. Jeżeli jego stan jest beznadziejny to może przykre co napiszę, ale pomogą mu spokojnie odejść za TM.
Dworcika   Fantasmagoria
04 lipca 2013 12:22
Kleik, nie zostawiac. Zabrac do domu, sprobowac napoic, skonsultowac z wetem. Sam nie przezyje...
wzielam go, zaraz jedziemy do lecznicy... nie umiem go napoic z talerzyka nie pije
Dzieciarnia wygłodzona:
To 3-5tyg kocurek, miał bardzo zaropiałe oczy, nos i pyszczek, ale widzi ładnie, będzie żył. Ma koci katar. Nie moze zostać u mnie szukam domu kot jest obecnie w Gdyni!!!
TinaTigra   ...w życiu piękne są tylko chwile...
04 lipca 2013 14:20
Uratowałaś życie temu maluszkowi- super, że dostał  szansę na życie.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 lipca 2013 14:24
Strzyga napisałam. przepraszam za pisownie ale całe czas mam kota na sobie. nie chce jesc, ine chce pic i jak mam poznac kiedy chce sie załatwic??? moj pies szaleje tez...;/
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 lipca 2013 15:00
Kleik, strzykawką do pyska, najważniejsza woda, jedzenie mniej. Jak możesz, kup kocie mleko i też strzykawką. Przygotuj mu kuwetkę (może być zwykły piasek z piaskownicy na już) i włóż go do niej, powinien ogarnąć co zrobić.
dało mi się dać odrobinę mleka strzykaawką, on strasznie płacze chyba chce się załatwić ale cięzko mi teraz zejść po piasek...
edit. mleka dla kociąt
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 lipca 2013 15:14
Potnij gazety w takim razie. I pomasuj mu brzuszek. Jest twardy czy miękki?
Mam piasek, postawiłam go na nim, ale zaczął krzyczeć i uciekł z piasku... najchętniej siedzi pod ręcznikiem
Edit. Nakarmiłam drugi raz, ale naprawdę odrobinę. Masowałam brzuszek, przyniosłam piasek, ale niestety kot się nie załatwił. Teraz siedzi opatulony w kocyk - to mnie zastanawia, on cały czas siedzi... Ma zamknięte oczy (ale nie wiem czy sklejone- przemyłam i zakropliłam, ale sklejone są i tak), nie wiem czy siedzi osowiały czy śpi... mam mu dać spokój? Czy znów próbować karmić masować?
jak moja Milusia byla mala to wet kazal masowac brzuszek az sie zalatwi a zalatwila sie dopiero po kilku dniach jak jej strs zszedl , 😲 masz na koncie jedno uratowane istnienie 🙂 oby wiecej takich ludzi
a do mnie dzies przyszedl jaks obcy facet ogladac siatke na balkonie, pytal gdzie kupilismy itp czuje sie jakbym niosla kaganek oswiary bo on tez ma kota i chcialby zamontowac taka sama siatke 😂
Strzyga, wspólne oglądanie serialu wygląda cudownie, ależ Pinka Cię kocha! Dużo zdrówka dla Was  :kwiatek:
Mazia, słodziak z niego!
Kleik, powodzenia z kotkiem. Może na razie nie potrzebuje się załatwiać, tylko odpocząć w ciepłym i spokojnym miejscu? Spróbuj za jakiś czas 🙂
Narazie śpi, co jakiś czas dopajam go, po ml, 2... Dziewczyny ciężka sytuacja, ja naprawdę nie mogę zatrzymać tego kota 🙁
TinaTigra, piękny bambino, daj zdjęcia bardziej "rozwinietego"
U mnie tez juz niedługo zawita sfinksiatko  😅
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
04 lipca 2013 19:29
konia44, jednak? 🏇 Super! Czekam niecierpliwie na wieści o nowym kociszu! 😍
Tak Nota, padło ostatecznie na sfinksy, bo w orientach trochę sie gubie i sa za miauczaste 😉
konia44 to kiedy będzie u Was? i co na to Nort?;p
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
04 lipca 2013 19:59
konia44, Co kto lubi. Ja tam lubię jak kot głośno pogada 😁 Ruda ostatnio w tym przoduję, bo rano wychodzę wcześnie do pracy, a wracam koło 17stej. Więc od progu od razu paszczę drze "pańcia, daj jeść bo w misce pusto!'' A w misce wyjedzony środek i brzegi praktycznie nie ruszone. 😵
hahah u mnie jest to samo... musze wtrząsać miskę żeby karma znów była na środku i dopiero potem dojadają
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
04 lipca 2013 20:08


Ot i wszystko 😂
Nie za szybko, bo mam na oku kilka hodowli, w jednej kotka we wczesnej ciąży, a w innej dopiero bedzie kryta.
Hodowla Polska, Norweska i Dunska, ale skłaniam sie ku polskiej, bo babeczka ma linie w świetnym typie z Rosji.
Ehhhh, metlik mam w głowie
Zobaczymy zreszta jak to wszystko zgra, bo tez jestem na etapie szukania nowego domu.
Nort pewnie bedzie zadowolony, bo ostatnio sam w domu siedzi po 14 godzin i jest baaaardzo znudzony, a to towarzyskie zwierze jak cholera. Czasem go kumpel odwiedzi i dostaje skrzydeł z radosci, a potem miauczy i szuka go po całym domu.

Trochę sie obawiam wydzielajacego przez nie sebum i w efekcie brudnych ubrań i pościeli, ale jak nauczony kąpieli to powinno być dobrze 🙂
Marzy mi sie niebieska kotka z białym ew biała.....zobaczymy

Z karma dokładnie tak jest 😂 mój sie patrzy na mnie jak na debila z mina "no daj mi żryc". Biorę miskę, odwracam sie, zeby nie widział i mieszam palcem, zeby to bardziej na środku miecho było
NO i funkiel nowka 🤔wirek:
Oto moja kocia bida...
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 lipca 2013 20:49
Matko kochana, co za biedactwo...
O jeju jaka bidulka, zdrowka życzę  :kwiatek:

Jak sie Wam podoba, w sumie niezła hodowla, po wymienionych mailach babka sensowna http://www.finn.no/finn/torget/annonse?finnkode=42640709&counterId=LOG_PROFILED_ADS_RESULT_CLICK

Jaki biedaczek :-( Kleik, dobrze, ze go zabralas, nie mialaby szans na zewnatrz.. slodki maluszek..
Moze daj mu surowe zoltko (bez bialka, bialo zabije wszystki witamyny), jest bardzo odzywcze.
Trzymam kciuki za maluszka, niech mu sie uda....
Chętnie dałabym mu cokolwiek, ale nie mam pomysłu jak- ze strzykawką już nie współpracuje...
wez go miedzy uda, jedna reka trzymasz pod broda, druga delikatnie wstrzykujesz zoltko zozbeltane z ciepla woad/mleko/gerberka rozcienczonego woda. Powolutku, cierpliwie. Kicio jest strasznie zabiedzony, trzeba tak po kilka kropelek, ale dosc czesto.
Sanna, dziękuję  :kwiatek: Spróbuję za pół godziny teraz maluch znów śpi
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się