Warszawskie voltopiry :)

szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
15 czerwca 2013 20:53
mimibell, nie kojarze, zeby byl w okolicy jakis specjalista typowo od onkologii, aczkolwiek moze ktos z kliniki na wolicy? Szpital koni SGGW- moze tam zadzwon i zapytaj, czy ktos czuje sie kompetentny w tym zakresie. Pewnie ktos sie znajdzie.
Bischa   TAFC Polska :)
15 czerwca 2013 21:29
Może ktoś chętny na nartorolki jutro?
https://www.facebook.com/events/556324924411443/?notif_t=plan_user_invited
Ja będę na pewno, już po raz drugi! 😀
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
19 czerwca 2013 10:26
Kolega - na potrzeby organizowanego eventu - potrzebuje namiar na instruktorke jogi zainteresowaną poprowadzeniem odpłatnie godzinnej sesji dla większej grupy Pań. Znacie kogoś ? :kwiatek: Szczegóły na priv.
Wszystkich warszawskich i nie tylko voltowiczów zapraszam na mój Recital Dyplomowy, dziś o 16:20 w sali H. Melcera na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina, ul. Okól­nik 2, 00–368 War­szawa. W programie: A.Vivaldi, C. Saint-Saens, C. Bolling.

:kwiatek:
połamania! fletu?  😅 😅 😅
Chciałam zrobić stempel, z obrazkiem/logo.
Jakieś pomysły,gdzie się udać?
Warszawiacy! Pilnie potrzebuję szklarza! Najlepiej dość taniego i takiego co mi w tydzień czasu będzie w stanie pomóc. ;D Nie znam się na tym, więc nie wiem ile trwa wytworzenie szyby. ;D
Poszukuję miejsca gdzie mogłabym się nauczyć grać na skrzypcach, strasznie mi zależy, ktoś coś widział, ktoś coś wie?  :kwiatek:
wilczyk co prawda w Pruszkowie pod Wawą (ale dojazd fajny) mam swoją nauczycielkę, która jest cudowną osobą i mnie nauczyła grać, a byłam prawie dorosła, jak zaczynałam. Jak nie znajdziesz kogoś w Wawie to mogę polecić Panią Joasię 🙂
agaEl kurcze, ja z Piaseczna, więc do Pruszkowa mam strasznie daleko 🙁 ale dziękuję, jakby co będę się zgłaszać po kontakt  :kwiatek:
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
27 czerwca 2013 08:28
Znalazłam jeszcze takie coś: http://www.maxsc.com.pl/pieczatki-2/
Takie cosie z drewnianymi rączkami sobie wymyśliłam 🙂
Warszawiaki, są jeszcze gdzieś u nas automaty do drukowania wlasnych puszek coca coli czy juz po akcji?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 czerwca 2013 17:46
19.07 będzie można wydrukować na złotej
Bischa   TAFC Polska :)
04 lipca 2013 20:27
Ktoś chętny na niedzielę na nartorolki?
Bischa   TAFC Polska :)
08 lipca 2013 17:09
Podbijam.
Gdzie znajduje się przystanek Dw Zachodni (Tunelowa) 01? Znam ogólnie ten rejon, przez zachodni często jeżdżę. Kojarzę jakiś przystanek, w tunelu przy zachodnim, którym leci się na Wolę, to to?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 lipca 2013 11:05
Warszawianki! Czy możecie mi polecić jakiś dobry kantor w Warszawie? :kwiatek: Najlepiej z okolic Włoch, Centrum lub ogólnie południa :kwiatek:
CzarownicaSa na pl. Narutowicza zawsze były dobre ceny 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 lipca 2013 19:27
Dzięki :kwiatek:
Wiecie, gdzie dosyć tanio wywołam zdjęcia? 🙂
Dama - sprobuj obczaic promocje na jakims portalu typu kupbon, groupon etc, ostatnio widzialam np na dwiescie zdjec za niecale trzydziesci zlotych. Przepraszam za brak polskich znakow, mam amerykanska klawiature.
fioukova dziękuję  :kwiatek:
Jak szybko i wygodnie przejechać z południowej strony Warszawy na północną- konkretnie wjazd mnie interesuje od strony Grójca a punk docelowy to Pułtusk. Piątkowe popołudnie, przyczepa z koniem.
Mazia   wolność przede wszystkim
17 lipca 2013 10:25
Piątkowe popołudnie?????? Kiepski pomysł......
W sumie to my jedziemy od strony Rawy Mazowieckiej. Więc może tak lepiej: Rawa-Skierniewice-Sochaczew-Nowy Dwór -Pułtusk?
Czy gdzieś w Warszawie mogę kupić takie ciasteczka albo kolorowe, ładnie przyozdobione babeczki (poza Lola's Cupcakes)?

Bischa   TAFC Polska :)
26 lipca 2013 17:29
Czy znacie jakiś godny polecenia sklep sportowy/bieliznowy, gdzie będę mogła kupić dobrej jakości kostium kąpielowy, z nietypowymi rozmiarami misek i gdzie będą potrafili mi doradzić, umieli dobrać do mnie konkretny kostium?
Satine?
Bischa   TAFC Polska :)
26 lipca 2013 17:42
A jak z cenami, bo nie widzę cennika?
Scottie   Cicha obserwatorka
26 lipca 2013 17:50
W Satine może być problem z kostiumami, bo szczerze mówiąc- jest już po sezonie (kostiumy kąpielowe w sklepach brafiterskich zaczynają pojawiać się na przełomie kwietnia/maja i niestety tylko w jednej dostawie).

Bischa, [utl]http://satine.pl/bielizna.php/kostiumy-kapielowe/5[/url] po kliknięciu na zdjęcie kostiumu otworzy się nowe okno, w którym będziesz miała albo w opisie cena dołu/cena góry:... albo na samym dole tego okienka w prawym rogu niebieską wstążkę, na której będzie napisana cena. Musisz się liczyć z tym, że cena dopasowanego kostiumu na duży biust to około 200-600 zł. Jeśli w Satine nie będzie, to jedź do Li Parie (Złote Tarasy/Chmielna- na Chmielnej jest chyba większy wybór kostiumów kąpielowych, ale ogólnie Li Parie jest bardzo drogie).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się