Kącik WKKW

Ślepa nie jestem. Jako "planowane". A na stronie Bogusławic widnieją propozycje ZR-B.
🙂 nie no tego nie miałam na myśli, ale juz któryś raz widzę, że ta data się w kalendarzu zmieniła bo był i 20.07 teraz jest tydzień później więc ciekawie, bo powinni napisać jednak jeśli są odwołane, byłoby to fair wobec tych, którzy być może planowali przyjechać.
Mnie trafia, bo było tak: miało być w terminie 27, potem zmieniono na 20, potem na OOM okazało się, że nie będzie, dziś usłyszałam, że mają być 27, szukam, szukam - znalazłam skokowe. Jako, że propozycji niet przyjąć trzeba, że zawodów nie ma. Kilka dni temu przekazano mi info od organizatora, że gdzieś, kiedyś... mają być.
ponoć zawody są mimo braku propozycji ...

co do crossu samego  w Stragonie znowu będzie cross na styl jako pojedynczy konkurs :
http://www.zawody.stragona.pl/images/stories/2013/07/zk_c_9-11.08_strzegom.pdf

Ale troche dziwne ze w ten sam dzien, poprzenio kilka koni szlo i to i to a teraz chyba nikt nie pojedzie dwoch krosow 1 dnia .
Chyba ze cos zle rozumuje?
Moze kros na styl liczy sie do 3 prob i mozna sobie wybrac?
Zorilla ale kros na styl jest chyba w piątek a ten z wkkw w sobotę jeśli dobrze myślę choć i tak ja bym dzień po dniu krosu nie jechała, z ty m że wide w propozycjach że ten na styl jest i krótszy i mniejsze tempo no ale jednak jest. A tak w ogóle co do tego strzegomoa rozumie ktoś te propozycje i powie mi kiedy jest ujezdzeniowej L i P klasy? Bo pisze że w piątek a poniżej na czerwono że w zależności od zgłoszeń uj tych klas może być w piątek... Więc masło maslane i gdzieś musi bud błąd z data.
W propozycjach oba krosy sa w sobote, jeden konkursowy o 9 a na styl o 16
aż zobnaczyłam jeszcze raz do propozycji bo byłam pewna, że widziałam gdzieś piątek i mam: na 7 stronie w tabeli z opłatami pisze "kros na styl w piątek wszystkioe klasy 25 PLN"... tak więc coś im się z datami musiało pomieszać bo jak już wyżej pisałam i  ztym ujeżdżeniem LL,L,P są nieścisłości i z tym krosem na styl..
chodziło im pewnie o to że w przypadku  dużej liczby zgłoszeń ujeżdżenie L i P będzie w czwartek, już kiedyś tak było (chyba dwa lata temu)
Może ktoś wie, czy oprócz strony organizatora, można będzie jeszcze gdzieś coś znaleźć, jakieś zdjęcia, cokolwiek z ME kuców w Arezzo? Po prostu nigdzie, nic, i nie chodzi tylko o wkkw, uj i skoki tak samo... ? Uj już się zaczęło i cisza. Taka jakaś zlewka 🙁

edit: dopisek
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 lipca 2013 08:39
http://eventcontent.hippoonline.de/821/821zeitplanDEU.htm?style=hippo
tu cos jest...

edit: a tu sa jakieś zdjecia z wczoraj: https://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.493772040707962.1073741839.108865332531970&type=3

Polki:

ale to chyba akurat z ujeżdzenia nie wkkwskiego
Dzięki 🙂 stronę organizatora mam, sprawdam co 15 min 😉, a ponieważ akurat to wydarzenie śledzę z ogromną ciekwością, to to jest dla mnie za mało 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 lipca 2013 11:15
wrzos, jakbys znała wieści od Zosi,to melduj,tez jej gorąco kibicujemy 🙂
Zgodnie z listami jedzie po południu. Ok. 18 chyba, o ile dobrze pamiętam  🙂
http://www.europoney2013.com/index.html

na tej stronie jest krótki film z ceremonii otwarcia oraz z przeglądu kucyków
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
25 lipca 2013 15:49
o i Zosia jest!! kciuki i kopyta zaciśnięte  🏇
o i Zosia jest!! kciuki i kopyta zaciśnięte  🏇

to do naturalsów 😉
Ktoś coś tam wiem 😉 Zosia zadowolona z siebie i Faworka, to z fb, a bardziej bezpośrednie wieści z 18.10 to takie, że Trener również zadowolony, bez pomyłek i ogólnie wszyscy szczęśliwi 🙂
czy ujeżdżenie w LL można jechać w siodle skokowym?
jak dobrze pokażesz siebie i konia na czworoboku, to nawet 4* można. ma być rząd angielski i tyle.
aaa za Zosię to i my trzymamy mocno 🙂
wrotki dzięki za informacje
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 lipca 2013 12:37
lista zgłoszeń na Sopot:
KLIK

12 koni w MPS
jutro 10.12 startujemy.
Jedną z najciekawszych przeszkód jest "urwany most". Nad  rzeczką ktoś wybudował tylko pół mostu. Kończ się on wyrzutnią i drugą część drogi trzeba sobie dolecieć. 🙂
ale tu gorąco....
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
26 lipca 2013 14:49
Wow! rider1 dawaj znać jak będziecie po - kciuki w godzinę "W" będą i kopyta też!
A jak wyniki z ME?
Piękny przejazd Zosi  😅  Gratulacje
kobut a to są gdzieś wyniki na bieżąco z krosu albo jakaś relacja video?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się