Kącik WKKW

Zosia na czysto ale z małym spóźnieniem, za to Fawor skakał super. Jeszcze tylko 2 próby jutro.

Szkoda Szpinaka...
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
27 lipca 2013 14:36
Brawo! Swietne wiesci  😅
a co ze szpinakiem?
a co ze szpinakiem?

3 stopy, ostatnia blisko mety
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
27 lipca 2013 21:06
rider1, wrzuciłam Ci na fb zdjęcie Zosi z krosu (tak mi się wydaje,ze to ona 😉 )
chyba Szpinak nie chcial skakac.. skoro tyle razy kombinowal. Szkoda🙁
Zosia parkur na czysto 😅
Super!!  Gratulacje! To chyba jedna z nielicznych par które kończą Me z krosem na 0 i dobrym wynikiem!!  I z tak małym jeszcze doświadczeniem!  (pierwsze Me? )  Jeszcze raz gratulacje!
Zosia i Faworek 31. Gratulacje dla całej ekipy 🙂

Zosia dzisiaj pojechała najładniejszy parkur, w dodatku w najlepszym czasie, więc w skokach zajęła pierwsze miejsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ogromne gratulacje za parkur i całość  😅


edit: dopisek
Co prawda ja nie bardzo WKKWowska jestem, ale będę się kręcić i luczaczyć, więc spytam. Kto wybiera się do Sopotu i co jedzie?
pytanie odnośnie czworoboku LL: jakiej wielkości mają być koła ? Nie jest napisane że 20 metrów, to dowolne czy jak?
a od kiedy koło to może być mniej niż 20 metrów?
Perlica ale jest napisane od której litery do której ma być koło, więc koło w BEB na czworoboku szerokim na 20m nie moze miec innej srednicy niz to 20m🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
31 lipca 2013 06:58
wrotki, Wolty zaczynają się od 10 metrów, wszystko co ma więcej to koło.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
31 lipca 2013 10:13
Co prawda ja nie bardzo WKKWowska jestem, ale będę się kręcić i luczaczyć, więc spytam. Kto wybiera się do Sopotu i co jedzie?

ja  jadę jako  foto-widz😉
wiec jakby ktoś  chciał  zdjęcia  to smiało pisac 😉
Moon   #kulistyzajebisty
31 lipca 2013 10:17
No właśnie - kto będzie w Sopocie, poza crazy?  😀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
31 lipca 2013 10:48
ja na Integro i wrotki z folblutem  😀iabeł:
Ktoś, na Integro? A co z Nitro?  🤔
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
31 lipca 2013 12:35
Nitro ma karę 😁
a na serio,slinianki które dały o sobie znać w Baborówku własnie się wyleczyły,niech dziewczyna odpocznie,pojedzie do BB.
Życz jej ode mnie miłego wypoczynku 😉. Jeśli nie będę potrzebna w stajni, to z chęcią obejrzę Wasze przejazdy zarówno w piątek jak i w sobotę. 😀
Crazy informuje -
czarnolas- CIC *
Rosalie - P
Czy coś się zmieniło w "oczkach" w WKKW czy nadal jest tak, jak Ktoś pisała:

"RK to ukończenie konkursu danej klasy WKKW z wynikiem minimum 50% na czworoboku -a więc nie więcej niż 75 punktów karnych , 0 punktów na przeszkodach w krosie,ze spóźnieniem nie większym niż 90 sekund oraz maksymalnie do 16 pkt karnych na przeszkodach w próbie skoków."
Magdzior, dzięki, bo jakoś nie byłam pewna 🙂 ja tylko czworoboki ujeżdżeniowe męczyłam 🙂
Nie mniej już mi nie będzie potrzebne , bo nie jadę wkkw- za drogo 🙁
Są 4 dni później skoki, więc jadę jednak skoki, a na wkkw w Strzegomiu będę jako luzak 🙂 a szkoda bo już czworobok umiem i nawet coś mi wychodzi na obydwu moich koniach 🙂
pytanie odnośnie czworoboku LL: jakiej wielkości mają być koła ? Nie jest napisane że 20 metrów, to dowolne czy jak?

Jak masz koło EBE albo AXA to jak chcesz je zrobic inaczej niż na 20 metrów ❓ ❓ ❓
Bardzo mi się podobał ten kary folblut pod Talarczykiem, jak da radę ze zdrowiem, to widzę tego konia bardzo wysoko.  👍
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
03 sierpnia 2013 22:09
Brawo dla Jurka Krukowskiego 😅 Został nowy mistrzem polski 🏇
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
04 sierpnia 2013 14:48
Losia super wiadomość!!!!!! Gratulacje dla Jurka
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 sierpnia 2013 14:50
Gratulacje! Wyniki: http://www.swiatkoni.pl/media/events/documents/w_koncowe_MPS.pdf

Ktoś wie co się stało Społowiczowi (eliminacja) i czemu Spisak nie startował?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 sierpnia 2013 18:52
Facella, a na czym miał startować?

Ostatnia fotka Ostlera jako czynnego sportowca:

~original
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się