Howrse gra :)

Może mi to ktoś przetłumaczyć?  :kwiatek: Bo program tłumaczy tak że nic nie rozumiem
Use these items on your horses.
Have a professional jury rate your horses
Win points and choose your prizes!
Watrusia,
Użyj tych przedmiotów na swoim koniu.
Chyba sędziowie mają "profesjonalnie" ocenić twojego konia, [s]ale nie wiem, czy o paradę chodzi czy o zawody.[/s] o paradę chodzi 😉
Wygraj (?) punkty i wybieraj nagrody (jak reklama BP :hihi🙂
calore, dzięki :kwiatek:
lockmittel zarezerwowane  😉

Czy jak zabiorę KM kopytnemu który posiada ZJ ale dla konia lub kuca to jego maść zniknie ?
Watrusia, podrzuciłam ci siodło na miarę na com, możesz np sprzedać, żeby mieć więcej kasy 😉
Cierp1enie tobie też siodło i sprawdź wymiany na pl 🙂
Koka, w sensie że ta maść nie ma skrzydeł i była jako pierwsza? chyba nie zniknie w takim układzie.

Złote Jabłko ma priorytet nad Krwią Meduzy. Jeżeli dasz koniowi Złote Jabłko, a następnie przemienisz go w Pegaza, zatrzyma on maść otrzymaną ze Złotego Jabłka.

hm, w drugą stronę też powinno to tak działać  🤔
calore dokładnie. Trochę boje się ryzykować...
calore, dziękuję serdecznie :kwiatek:
Koka, może zapytaj na forum howrse? tam więcej osób pisze, pewnie ktoś miał podobną zagwozdkę 😉
calore- dzięki dobra kobiety, za chwilę też sprawdź wymiany na com
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 sierpnia 2013 09:55
Co sądzicie o takich kucykach do CP? 😁

Czy znajdzie się jakaś dobra dusza, która od wtorku 20 sierpnia, do niedzieli 1 września zajęłaby się moim kontem? Oczywiście nie za darmo. Chodzi mi tylko o trzy rzeczy: postarzanie koni z zakładki Kupony, wysyłanie 2 boskich na galaktyczne przejażdżki i ogarnianie nowej promocji. Na PW wyjaśnię szczegóły, bardzo mi zależy :kwiatek:
kurcze, wydaje mi się, że w tej promocji nie będzie otwierania RO, tylko tak jak kiedyś w kartach - będą do kupienia zestawy ze sprzętem. to tylko moje domysły, ale sprzęt, podobnie jak karty, podzielony jest na rzadki, popularny itp. nie podoba mi się to (bo chyba się w to pobawię :hihi🙂
Ja pewnie się pobawię, bo promocja bez zdobytego boskiego jest już nie promocją 😀 hehehe
Kuponów na razie mam 20szt, będzie trzeba kombinować, choć mam nadzieję że diamenty też będą się zaliczać.
Calore dostałaś prezent na com?
tak tak, dziękuję 😀
to dobrze, bo ja tam wchodzę tylko raz na jakiś czas 🙂
z braku czasu zastanawiam się nad oddaniem konta :500dni stażu, ponad 400 koni (2dzikie, 2 z Układu Słonecznego, troche dobrych koni z UM 1500+), 3 kupony na chwile obecną. Jak ktoś zainteresowany zapraszam na PW 🙂
Ja to bym go opchnęła za 3-4 kupony, może mniej, jeśli by nie zszedzł.
Mam chętną na niego, ale za eq i nie wiem, ile jej powiedzieć
ja bym za mniej niż 150tys nie sprzedawała
Podobnego konia kiedyś sprzedałam za ponad 200 000 equus
No, ja też bym za ok 200tys wystawiła
Już go nie sprzeda bo go ktoś licytuje niestety.
Ano, więc dupa zbita. No trudno  😉
możemy podbić cenę :P
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 sierpnia 2013 15:48
Płeć konia(piornem zeusa) mogę zmienić niezależnie od wieku? Czy jest jakiś limit?
ooo, Cierp1enie, a to kuszące jest  😁
już podbiłam na 90tys :P
CzarownicaSa, nie ma limitu
potrzebuję 3 gratulacji na pl, poratuje ktoś? :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się