Howrse gra :)

Czy to jest możliwe, żeby jednorożec nie urodził ani jednego jednorożca?
7 kryć, poprawnych, super ogierami i NIC!!!
Możliwe .. mi czasami klacz rodzi przed samą śmiercią dopiero pierwszego roga 🙁
Ale przecież jest napisane, że jest szansa 1 na 5 kryć, czyli przynajmniej co 6 powinien być rogiem  😵
Czy ma ktoś UH na pl ?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 sierpnia 2013 14:24
Wistra, ale to przecież nie jest tak że jedno na 5 kryć to rożek, przy każdym kryciu jest 1/5 szansy na rożka i tyle, mi np. pierwszy rożek w grze urodził się za 11 razem 😵
[quote author=we-runcia link=topic=49169.msg1846393#msg1846393 date=1376053873]
Czy ma ktoś UH na pl ?
[/quote]

ja mam 🙂
PILNIE KUPIE ZESTAW NYKS ZA 3 KUPONY! ORAZ ZESTAW POSEJDONA ZA KUPON I 50 TYSIĘCY.
Z bólem serca rozstaje się z howrse i niestety jestem skłonna oddać konto w dobre ręce 😉 mój nick to Nuhumowa a rzeczy z CR


Muśnięcie Filotes
x 1


Chmurka
x 1
Reprodukcja

Strzała Artemidy
x 3

Piorun Zeusa
x 3
Dostosowanie

Promień Heliosa
x 5

Krew Meduzy
x 3

Lira Apolla
x 2
Bonus

Fortuna Krezusa
x 11

Puszka Pandory
x 10

Woda Młodości
x 3
Czarna Orchidea
x 3

Pięta Achillesa
x 3

Zwój Plutona
x 2

Przywilej Wiecznego Bogactwa
Różne

Diament
x 2
wyimaginowana, jakbyś chciała wyprzedać konie, to z chęcią wzięłabym tego: http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=16435597 ale to tak tylko mówię  :kwiatek:
wyimaginowana - jak jeszcze nikt nie wziął tego konta to moja koleżanka byłaby chętna. Albo jak ktoś ma konto do oddania z min. 10 dniami stażu bo nie chce jej się czekać aż będzie mogła kupować konie.

Edit: zły nick  😡
ja trez bym przygarnela jak aktualne
[quote author=we-runcia link=topic=49169.msg1846393#msg1846393 date=1376053873]
Czy ma ktoś UH na pl ?


ja mam 🙂
[/quote]

A chcesz może się za coś zamienić ?:3
mozemy sie chyba dogadac pisz na pw albo gg 9810196
Nie ma nikt konia z chmurkami ?  😕
Coś o Pradzie z ZM

"Kupuj Zestawy na Paradę, aby przyśpieszyć swoje postępy
Wygrałeś element ekwipunku oraz konia na Paradę Koni
Przez dodatkowe (tu będzie co i ile) możesz otworzyć Zestaw na Paradę i wygrać dodatkowy ekwipunek dla koni biorących udział w konkursie.
Czyżbyśmy dostawali zestawy ciuszków za logowanie, zawody i inne zabawy ?
Czyżby zestawy były podzielone na 3-4 kategorie... ?
Czyżby zestawy można było kupić na sprzedażach błyskawicznych... ?
Czyżby były zestawy do kupienia za kupony... ?
Czyżby trzeba było czekać jak przy wysyłaniu towarzyszy i odblokować Bursztyna za x wysyłaną paradę ?
Czyżby nie było wymian ?! : O"

i

"W ciągu trzech tygodnia trwania promocji każdy gracz ma możliwość zorganizowania parady. Lata też UFO w postaci maski karnawałowej dostępnej w sześciu różnych kolorach, a użyć ich można na Arlekinie.
Każda parada trwa tydzień i kończy się w czwartek wraz z podsumowującym rankingiem. Im bardziej zróżnicowane towarzycho, tym lepiej - boskie, osły, źrebaki, konie ze ZJ itd. Jeśli do twojej parady dołączy Arlekin, zalicza go jako dwa boskie. Swoich własnych koni można wystawić tylko pięć.
Gracz może zorganizować tylko jedną paradę w ciągu promocji[?] A raz zapisany do niej koń nie może zostać z niej usunięty.


A dalej są nagrody.

Aha, już kminię, każdy organizuje jedną paradę, ale swoje konie można zapisywać do wielu. Jeśli jakiś z naszych koni jest w zwycięskiej paradzie, dostajemy nagrodę.

Jest ranking ogólny, ale też rankingi według kategorii, gdzie mamy:
parada z największą ilością koni / boskich / staruszków / o łącznie najwyższej sumie umiejętności / najbardziej zróżnicowana względem ras / ZJ"
Nie chciałby ktoś zostać u mnie kowalem,instruktorem jazdy albo rymarzem ( ale rymarz dopiero od jutra) ? Mogę w zamian zostać u kogoś rymarzem bo obecnie nie mam pracy 🙂
rymarz to ten ostatni poziom? zatrudnij się sama u siebie 😉
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
10 sierpnia 2013 10:02
PILNIE KUPIE ZESTAW NYKS ZA 3 KUPONY! ORAZ ZESTAW POSEJDONA ZA KUPON I 50 TYSIĘCY.


chcesz 2 zestawy Posejdona? ^^
Cierp1enie Brzmi nieciekawie...
yyy, ale na com Arlekiny już dawno są. z tym że one weszły w promocji karnawałowej dawno temu, kiedy promocje miały jeszcze coś wspólnego z końmi albo chociaż z kalendarzem. to co wejdzie w tej promocji na com? czy na com będzie coś innego? i ta promocja ma trwać 3 tygodnie aż? nuuuda :/
no właśnie nie wiadomo, ale podobno chcą wprowadzić te Arlekiny na pl
haha, chyba na com wejdzie szybciej, więc się dowiem przynajmniej 😉 pewnie już w poniedziałek. no chyba że wejdą równocześnie, bo wędrowne chyba w niedzielę się kończą.
Dziewczyny PILNIE kupie Objęcia Morfeusza (2 kupony/szt.)  i Klepsydry Kronosa(1 kupon + 60 000 eq/2 szt.).
Mogę sie też wymienić. Zapraszam na PW na howrse lub tutaj 🙂
Pilnie poszukuję sittera. Do oporządzenia około 200 koni. Szukam osoby doświadczonej, cena do ustalenia. Do obowiązków należało by:
-karmienie
-pojenie
-czyszczenie
-głaskanie
-wysłanie na lekcje i trening/zabawa ze źrebakiem
Zainteresowanych zapraszam na priv lub na howrse -Haffek-
plackowata mam objecia ale tylko sztuke, jutro bede miala wolne wymiany
[[a]]http://www.howrse.pl/marche/vente/voir?type=enchere&id=10199565&requete=marche%2Fvente%2F&elevage=1[[a]] ,
kupcie mojego konika (dokonanie) !
weszła parada na com, nie kumam tego i się nie zagłębiam nawet 😁 widzę tylko, że można dostać sprzęt do parady za logowanie, wygranie zawodów, na błyskawicznych i za znalezienie beczułki tłuszczu w boksie, czy jak to się po polsku nazywa. koń MOŻE dać diament, jak się obudzi = dziękuję postoję 😉 i wcale nie jest taki ładny jak wcześniej myślałam 😎
i chyba cr można wymieniać na pkt tak?
punkty wymieniasz potem na rzeczy z cr.

Sprzedaję tę kobyłę jednorożca, kolejne krycie i pusto.  😤
to ile ro trzeba by dostać boskiegoo?? 🙂 ktoś już wyliczył?? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się