Co mnie śmieszy i bawi na re-volcie czyli koń by się uśmiał :) :) :)

A ja nie mogę sobie poradzić bez mojego telefonu, zepsuł mi się 1,5 mies temu i jest w serwisie, przez to nie mam dostępu do endomondo, bez którego żyć nie mogę. Mam jakąś starą nokie teraz w której endomondo mieć nie mogę. Nie mogę funkcjonować bez pomiaru tempa, dystansu, pomiaru spalonych kcal i tego wszystkiego co daje mi endomondo, byłam od niego uzależniona a okrutny los mi je zabrał  😀iabeł: Jak żyć?

to mnie śmieszy 😂
szukam sponsorów na niego, właśnie do klepania dupą za stodołą
No niby wiadomo o co chodzi, ale zestawienie słów + drobna zmiana y na ą - i wyszło Zajebiście  😁 (sory, ale inne słowo nie pasuje do wrażenia  🙂😉
Szukam bluzki na cienkich ramiaczkach, luźnej i zwiewnej, może być szymon,

😁
[quote author=Facella link=topic=168.msg1854880#msg1854880 date=1377025982]
Może odcinana pod biustem i luźna poniżej?
Szukam bluzki na cienkich ramiaczkach, luźnej i zwiewnej, może być szymon,

😁
[/quote]
ubranie się w Szymona brzmi... hrromantycznie 🙂 o ile rzeczony Szymon nie waży 200 kg 😀iabeł:
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 sierpnia 2013 12:28
Na swoje usprawiedliwienie mam, że pisałam z telefonu z autokorektą, która najwyraźniej stara się mnie wyswatać z jakimś Szymonem  👀
zjedzcie sobie po ciasteczku. ciasteczko zawsze pomaga.


madmaddie, poprawiłaś mi humor na wieczór, po prostu parsknęłam śmiechem 😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 sierpnia 2013 20:38
cieszę się 😉

ale serio ciasteczko pomaga. trzy godziny snu, od 5 na nogach, człowiek zasuwa w stajni, o 13 zje sobie ciasteczko i od razu lepiej.
O, teraz widzę, że JARA, też dobry tekst napisała 😁
madmaddie, dla mnie to oczywiste, że ciasteczko ma dobry wpływ na wszystko! Czekolada, ciasteczka itp. to moje uzależnienie 😁
[quote author=madmaddie link=topic=785.msg1856850#msg1856850 date=1377199810]
zjedzcie sobie po ciasteczku. ciasteczko zawsze pomaga.


madmaddie, poprawiłaś mi humor na wieczór, po prostu parsknęłam śmiechem 😁
[/quote]
kiedyś dostawałam maile z jednej listy dyskusyjnej, też toczyła się zażarta dyskusja, ktoś się niezmiernie o coś oburzał... na co jedna z osób: "krakersika?". dlatego zgadzam się z madmaddie - ciasteczko jest dobre na wszystko, a zwłaszcza jako celna riposta (ta Jary też celna, skądinąd)! 😉
ponieważ nikt nic nie dopisał, pozwolę sobie na posta pod postem, bo znów się uśmiechnęłam do laptopa. 😉

miałam ssanie jak stary polonez.
w kontekście całego zdania było zabawne. wyrwane z kontekstu bawi mnie jeszcze bardziej. 🤣
Avatar użytkowniczki DressageLife http://re-volta.pl/forum/index.php?action=profile;u=21604 jest po prostu boski.  :wysmiewacz22:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 sierpnia 2013 10:06
cudowny!  😜
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
27 sierpnia 2013 12:54
haha oplułam monitor 🙂 dobre 🙂
Julie dobre  😂  muszę sobie taki sprawić  😁 
Ostatnio takie wiksy miała ponad miesiąc temu jak była pełnia, ale to tylko 2 dni.
Zobaczymy. Dzisiaj kopytka zrobione. Czekamy na weta, żeby ząbki zrobił i prześwietlenie głowy.
Jak będzie pusto to zakupimy jakiś ładny rozum i zobaczymy co będzie dalej  😂
:wysmiewacz22:

A a siedzę w robocie i coś mi serce mocno łupie. Aż ciężko się oddycha. Mierzę ci ja puls a tu- 50.  🤔
Mam nadzieję, że nie zejdę. Zwykle miewam 70, a nie 50.
Zaraz się przemieszczę samochodem, to może mi skoczy jak będę musiała po dziurawej drodze wymijać ciężarówki jedząc obiad z pudełka.


Zaparkowałam dzisiaj w moim nowym parkingu podziemnym pod moim nowym mieszkaniem. Po spotkaniu z architektem stwierdziłam, że wyjadę i wjadę jeszcze raz dla pewności. Teraz mam na drzwiach żółtą farbę ze słupa  😵

w sumie przejechanie drzwiami od samochodu po filarze nie jest śmieszne, ale w zestawieniu z "wjadę jeszcze raz dla pewności" mnie rozbawiło 😉

Psychiatra niczym się nie różni od normalnego człowieka. Bo to przecież całkiem normalne jest wozić dupę w kurew..ej kiecce wokół domku i mieszkać na siłowni z pakerami, nie?



edit: dodane kolejne cytaty
rozbawily mnie rtk i jestemzlasu w tym watku:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,92262.0.html
typowy zart sytuacyjny. mnie smieszy bardzo 😀


edit: tu czy literki i tu czy literki. idzie sie zamieszac. 😉
rozbawily mnie epk i jestemzlasu w tym watku:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,92262.0.html
typowy zart sytuacyjny. mnie smieszy bardzo 😀


Dobre!! Wyciąga uśmiech na pyska.  😉
mi sie kojarzy z tym gosciem  co slyszal glos "tu nie ma ryyyb".
rozbawily mnie epk i jestemzlasu w tym watku:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,92262.0.html
typowy zart sytuacyjny. mnie smieszy bardzo 😀


Doooobre! 😀

P.S. A to nie jest "rtk" przypadkiem zamiast epk? 😀
mi sie kojarzy z tym gosciem  co slyszal glos "tu nie ma ryyyb".

haha, w tym kontekście jest jeszcze śmieszniejsze. 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 września 2013 13:05
A o co chodzi z tym gościem?  😡
Facella, był taki dowcip:
Przychodzi facet, wycina w lodzie przerębel, siada z wędką... i słyszy:
- Tu nie ma ryb!
Rozgląda się - nikogo... No to łowi dalej. I znów słyszy:
- Tu nie ma ryb!
Rozgląda się z głupią miną, dalej nikogo nie widzi, więc spokojnie sobie siedzi z wędką. Po czym słyszy:
- Po raz ostatni powtarzam: Tu nie ma ryb! Dziękuję za uwagę, mówił kierownik lodowiska. 😎
ja znam w dluzszej wersji ale puenta ta sama 😉
jeszcze więcej "w Krakowie nie ma stadnin"? 😂

Czy ja wiem dziewczyny wyrastający dom raczej nie jest objawem ani pogryzienia przez owady, ani grzybicy ani zapaleń ani całej reszty wymienionej przez mamuteq jak wyrósł już dom to poważna sprawa jest, albo konia sprzedać albo się wprowadzić.

muszę myć monitor - cały wątek mnie tak nie rozśmieszył, jak to ostatnie zdanie 😂
Jak masz wybierajac kierunek studiow kierowac sie tym "po czym bedzie praca", to idz do seminarium
Jak masz wybierajac kierunek studiow kierowac sie tym "po czym bedzie praca", to idz do seminarium

mój poprzedni dziekan ds. studenckich tak mawiał - jak przychodzili kandydaci na dniu otwartym z pytaniem "czy po tym jest trudno o pracę?". odpowiedź niezmiennie brzmiała: "z pracą względnie nie ma problemów po trzech kierunkach: prawie, weterynarii i z całą pewnością po seminarium". miny kandydatów - bezcenne. 😉
To do kompletu:
Świat stoi do mnie otworem i niestety ja już wiem, który to otwór...
To do kompletu:
Świat stoi do mnie otworem i niestety ja już wiem, który to otwór...

To jest prawdziwa PEREŁKA. Znakomity tekst. Jak z Pana Hrabala.
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 września 2013 15:57
To do kompletu:
Świat stoi do mnie otworem i niestety ja już wiem, który to otwór...

Cudeńko  😜
halo skąd to, skąd?  😀

edit - już wiem, dzieciowy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się