Stajnie w Warszawie i okolicach

Witam, poszukuje nazwy stajni, bądź miejscowości gdzie stacjonuje Łukasz Appel, wiem tylko tyle że stajnia jest od ok. roku, na południu Warszawy, po wschodniej stronie Wisły. Ktoś pomoże? 🙂


Appel stoi w stajni Arkadiusza Skrzypaszka Kolonia Osieck. Stajnia mieści się miedzy Osieckiem a Ponurzycą bardzo ciężki dojazd bez samochodu.
LatentPony   Pretty Little Pony :)
31 sierpnia 2013 21:56
"Poza kawalerią, która czasem mnie denerwuje, jest cicho, przyjemnie, czyściutko, bo sporo osób po sobie zamiata... w tym ja, przy okazji machnę cały korytarz."


Cóż, dla mnie to akurat wada. Wolę leżącą słomę/siano/brud z kopyt na korytarzu niż zamiatanie przy koniach... Jeżeli są na pastwisku/padoku - oczywiście zamiatanie do czysta jak najbardziej. Ale jak są w boksach, to mówię stanowczo nie.
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
01 września 2013 16:20
LatentPony, czyli w Szwadronie nie byłoby zamiatane, bo niewiele koni wychodzi na dwór i zawsze kilka/kilkanaście stoi w boksie 😉
Byłam ostatnio przejazdem w Szwadronie i po wejściu do stajni myślałam, że umrę od zapachu amoniaku. A ściany w boksach malowane były chyba ze sto lat temu.
A my od dzisiaj mieszkamy w Kobra Park. Stajnia zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie tydzień temu jak ją oglądałam a dzisiaj jak przywiozłam konia zrobiła jeszcze lepsze 😉 Mam nadzieje że tak zostanie. Za jakiś czas będę mogła powiedziec więcej, ale zapowiada się naprawdę dobrze.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
01 września 2013 19:53
Wystarczy polewać korytarz z konewki przed zamiataniem i nic się nie kurzy.
Jakie jest podłoże na rozprężalni i parkurze w Hubercie? Pytam pod kątem zawodów
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
01 września 2013 20:49
[quote author=D+A link=topic=46.msg1864567#msg1864567 date=1378064682]
Jakie jest podłoże na rozprężalni i parkurze w Hubercie? Pytam pod kątem zawodów
[/quote]

fatalne to mało powiedziane
a co z nim nie tak?
Kopne na metr potem nagle deptak i twardo i znowu wpadasz po kolana.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
01 września 2013 21:01
Brzask Startowałaś dzisiaj ?

Jak Ja startowałam kiedyś kiedyś sto lat temu to było akurat po deszczu i nie było tak źle
No nie jest to piasek kwarcowy, ale widziałam gorsze. Przynajmniej jest równo całkiem 😉 gorzej jak popada bo wtedy robią sie mega kałuże. No ale wtedy zawody się nie odbywają.
Ja startowałam x lat temu. Na rozprężalni było bardzo grząsko, na parkurze znośne. No ale jak mówicie, że taka tragedia to chyba odpuścimy.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
01 września 2013 21:46
Dramka, nie dzisiaj. To zdjęcia z lipca albo czerwca, Wczoraj byłam na towarzyskich w zielonkach.

D+A, no to nadal jest bardzo grząsko, ja na pewno więcej nie zdecyduję się tam pojechać.
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
02 września 2013 04:38
czy ktoś z was zna stajnię mieszczącą sie w  Adamów Parcel 45 96-325 Radziejowice? Jakieś opinie?
Dramka, nie dzisiaj. To zdjęcia z lipca albo czerwca, Wczoraj byłam na towarzyskich w zielonkach.

D+A, no to nadal jest bardzo grząsko, ja na pewno więcej nie zdecyduję się tam pojechać.


Wydawało mi się że widziałam cie wczoraj jak przejeżdżałam obok zawodów w Jabłonnej
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
02 września 2013 06:58
czy ktoś z was zna stajnię mieszczącą sie w  Adamów Parcel 45 96-325 Radziejowice? Jakieś opinie?


W Adamowie jest stajnia Chrapka http://kjchrapka.pl/ ale widzę, że na stronie podany mają inny adres.
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
02 września 2013 07:12
A o chrapce kilka slow?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
02 września 2013 07:28
wiesz co, tam jest typowa stajnia rekreacyjna, Prowadzą lekcje z jazdy konnej i organizują obozy i kolonie. Byłam tam z 2 razy przejazdem. W boksach czysto, ujeżdżalnia oświetlona ale nic więcej nie napiszę bo nie wiem.  😉
[quote author=BaŚ link=topic=46.msg1864854#msg1864854 date=1378111207]
http://www.swiatkoni.pl/ads/show,25494,nowa-stajnia-wolne-boxy.html

był ktoś albo może się wybiera?  😅
[/quote]

Hej

Coś rozumiesz z tego ogłoszenia? Gdzie Grodzisk Maz. O gdzie okolica na północ od W-wy (lokalizacja zaznaczona na mapie)?

Tak jakoś nie po polskiemu napisane 🙂
famka   hrabia Monte Kopytko
02 września 2013 09:45
Grodzisk to Grodzisk , na ŚK zawsze lokalizacja z mapą kulała
ale mnie jakoś odstrasza nie polska treść ogłoszenia
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
02 września 2013 09:59
to jest ta stajnia, o której kilka stron wcześniej pisałam  😉 ( przy samej autostradzie A2 - pomiędzy zjazdem Grodzisk mazowiecki a Wiskitki ) http://goo.gl/maps/YuQvP

ale treść ogłoszenia jest dziwna  😀 wygląda jak by była tłumaczona poprzez google  😁
rybka   Różowe okulary..
02 września 2013 10:04
dzwoniłam, rozmawiałam z Panią, pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Zapewne pojadę tam w weekend.
A jaka cena?  😉 I dawaj znać jak wrażenia 🙂
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
02 września 2013 10:16
A o chrapce kilka slow?


Tak jak pisała Zduśka, stajnia typowo rekreacyjna. Znajomi trzymali tam konie, miałam też okazję być tam kilka razy. Stajnia czysta, konie nakarmione, ujeżdżalnia jak dla mnie trochę za mała, łąki spore i nie wiem jak w tej chwili, ale rok temu nawet pod koniec sezonu była na nich trawa, ładne tereny. Poza tym atmosfera w stajni rodzinna, niedawno coś wspominali o budowie małej hali. Problemy pojawiały się kiedy użyczało się swoich koni do jazd.
rybka   Różowe okulary..
02 września 2013 10:42
A jaka cena?  😉 I dawaj znać jak wrażenia 🙂

Pojadę, zobaczę , porozmawiam, później zdam relacje 🙂
famka   hrabia Monte Kopytko
02 września 2013 13:00
nowa stajnia
czy ktoś z forumowiczów może był, zna, lub tam stoi  ?

http://re-volta.pl/stajnie/info/stajnia_barlon

famka, w tej chwili pracuje tutaj tak więc pytaj
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się