Uchwycić chwilę

Kwieki
Właśnie.

Dziewczyny (i faceci, o ile w tym wątku są), wszystko fajnie, cieszę się, że macie śmieszne zdjęcia koni, ale ten wątek ma być raczej o nieudanych skokach etc, a nie koń leżący na łące, koń bez ucha.  😉

Szczerze ? Te kryteria są w taki sposób zapisane, że jednocześnie wszystko i nic tu nie pasuje. Zmieńcie nazwę tematu na coś bardziej związanego z tematem i więcej mówiącego...  🤬
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 października 2013 13:57
Przeczytaj jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem, pierwszy post w tym wątku. Co tam jest niejasnego? Ogromnymi literami masz napisane, co jest, a co nie jest uchwyconą chwilą  🙄
Raczej nie chciało się pierwszego posta komuś przeczytać. Bardziej po polsku się nie da tego napisać.
Pasuje czy nie ale wrzucam mojego na wakacjach  😀iabeł:


To jakaś zmowa? Nie pasuje, a jak nie pasuje, to się tu nie wrzuca i tyle.
To czym jest powyższe?
Dworcika - te zdjęcie bardziej pasuje tu http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,1408.0.html

Jak dla mnie oba wątki powinny być połączone.
Dla mnie jedno i drugie to uchwycona chwila.  Obojętnie czy koń zrobi zabawną minę, czy uchwycimy go w pozycji siedzącej.
Nie, koniec tej dyskusji! Ile razy można sie kłócić! Raz było powiedziane co jest uchwyconą chwilę, a co nie i to jest w pierwszym poście i koniec tematu! Każde zdjęcie jest jakąś uchwyconą chwilą skoro myślimy takimi kategoriami! Zdjęcie jest zatrzymaniem w obrazie jakiejś chwili.
Koniokrytyka jest koniokrytyką, minami, dziwnymi pozami. Żadnego łączenia wątków.
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 października 2013 20:19
Uchwycona chwila to między innymi :
- wszelkie bryki , czy to na padoku , czy na lonży , czy pod siodłem
- walki pozorowane , kopaniny między końmi uchwycone w momencie latających nóg , a nie gdy stoją tyłem do siebie - może i kopanina była , ale my widzimy tylko efekt końcowy albo początkowy - nie ma w tym nic nadzwyczajnego .
- upadki jeźdźców
- ewentualnie efektowne rozbudowanie przeszkody na zawodach , upadki ( oby jak najmniej ) koni z jeźdźcami
- wszelakie efektowne dęby - a nie moment gdy koń się szykuje , albo opada po świecy i jest już prawie na ziemi
- może być zaliczone coś w rodzaju kury siedzącej na grzbiecie konia , bo to rzadkość
Co nie jest "uchwyconą chwilą" ?
- tarzanie
- ziewanie
- pozowanie do zdjęć ( świece "na życzenie" , do zdjęcia , wszelakie ukłony , kładzenie konia )
- miny ( mamy już taki wątek )
- galopy zwykłe , zwykłe momenty skoków i inne tego typu rzeczy


I cicho być. To chyba trzeba na początku każdej nowej strony cytować  🙄

Nie wiem jak to się skończyło, wyścigi na Węgrzech, u znajomej znalazłam.
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
24 października 2013 14:11
😲
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
24 października 2013 16:50
Moim zdaniem delikwent odleciał gdzieś po drodze. Za luźny popręg i koń ma siodło na zadzie, a popręg zaraz przed zadnimi nogami. Swoją drogą jak je zobaczyłam po raz pierwszy, to patrzę że sobie koniki galopują "co w tym niezwykłego?", dopiero po chwili zerknęłam na prawą stronę zdjęcia  😁
Konie poczuły jesień 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 października 2013 18:04
Mozii, z latających siodeł to ja mam jeszcze coś takiego:

Chyba nawet ktoś tu wrzucał.
O, tu jeszcze lepiej widać:
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
31 października 2013 18:50
Widziałam już gdzieś te zdjęcia... Dojechali do końca? Bo z tego co widzę to Michał Hycki i MG Polaco
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 października 2013 18:58
Mogłaś je widzieć u mnie na facebooku albo na facebookowym profilu Bazy Koni. Tak, dojechali, to właśnie ta para.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
31 października 2013 19:42
Bardzo możliwe  😉
Te zdjęcia były na re-volcie. I burzliwa dyskusja.
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 listopada 2013 13:36
Gdzie?  👀 Kącik WKKW? Chętnie poczytam, bo sama nie do końca jestem pewna, co tam się stało.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
01 listopada 2013 14:53
Urodzony skoczek  🙂

safie - alee poza 😀
mina psa tez jest dobra 🤣 niczym zywa przeszkoda
ŻYJE   🏇
Tamto było ciekawsze 🤔
halo pomieszaly mi sie zdjęcia, nie wkleiło sie, później się wkleiło to zmieniłam i sie pogubiłam  😵
Wrzuć tamto jeszcze raz, bo było rewelacyjne.
Pasja - mistrz drugiego planu . Zdjęcie wykonane przeze mnie tego lata w stajni w Bukowinie .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się