NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

To się robi zabawne .
Pantofel nie sprzedała mi tego siodła ,ani ja jej. siodło jest wysłane o czym pantofel dobrze wie.Więc proszę o nie obwinianie mnie ,ponieważ ja również kupowałam od niej siodło którego nie dostałam.
Pantofel jest najbardziej żałosną kobietą jaką poznałam ,która mówi prawdę kiedy śpi.
emptyline   Big Milk Straciatella
09 listopada 2013 09:52
Lepsze niż moda na sukces, idę po popcorn.

Facella,   przeczytaj pare stron wcześniej..  w skrócie: siodło jest kapcia, ale animalia jej go jeszcze nie oddała 😉

O jezu, cudne! Kapeć - że ja na to wcześniej nie wpadłam. 🙂


A tak poważniej, nie ma szansy zablokowania ogłoszeń dla takich osób?
Lepsze niż moda na sukces, idę po popcorn.

Właśnie to miałem napisać. Zrobić więcej? Może ktoś jeszcze się dołączy?  😉
mnie juz nic nie jest w stanie zdziwic... a moze to siodlo widmo ?

Misiek, dolacze chetnie 🙂 trzeba obstawiac kogo jeszcze oszuka pantofel, kogo zbajeruje, komu bedzie wisiala kase 🙂  komedia <3
To się robi zabawne .
Pantofel nie sprzedała mi tego siodła ,ani ja jej. siodło jest wysłane o czym pantofel dobrze wie.Więc proszę o nie obwinianie mnie ,ponieważ ja również kupowałam od niej siodło którego nie dostałam.
Pantofel jest najbardziej żałosną kobietą jaką poznałam ,która mówi prawdę kiedy śpi.

to weź może podaj numer przesyłki? Bo nie dostałam od Ciebie żadnego numeru i nie wierze, że już wysłałaś tą paczkę
To się robi zabawne .
Pantofel nie sprzedała mi tego siodła ,ani ja jej. siodło jest wysłane o czym pantofel dobrze wie.Więc proszę o nie obwinianie mnie ,ponieważ ja również kupowałam od niej siodło którego nie dostałam.
Pantofel jest najbardziej żałosną kobietą jaką poznałam ,która mówi prawdę kiedy śpi.

nie dostałaś od niej siodła, ale je odesłałaś z powrotem? eee?
Misiek69, zrób i mi tego popcornu. 😎
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
09 listopada 2013 21:38
Siodło dostała do przymiarki za pełną kaucje. Co z resztą pantofel uznała za sprzedaż mimo ich umowy. To tak w skrócie 😉
nie do końca tak, ale pantofel odesłała kase zanim otrzymała siodło.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
09 listopada 2013 23:17
no coś Ty  😲  😵
Siodło dostała do przymiarki za pełną kaucje. Co z resztą pantofel uznała za sprzedaż mimo ich umowy. To tak w skrócie 😉

aaa, to ta historia. już zaczynają mi się mieszać wątki tego serialu. 😉
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
10 listopada 2013 10:48
Dziewczyny, a czy animalia nie może wysłać siodła prosto do TheWunia,
bo jak kapeć znowu będzie wysyłała po swojemu, to TheWunia osiwieje zanim
je dostanie do łapek :/.
Już wiadomo skąd kapeć miał pieniądze na oddanie animalii - od TheWuni!
Dzięki za wsparcie ms_konik, była taka propozycja, ale na podstawie rozmowy z animalia wywnioskowałam że pantofel wisi animali 200 zł i ona wysyla to siodlo do niej za pobraniem, aby odebrać kase. dlatego cierpliwie czekam i mam nadzieje ze jeszcze w listopadzie to siodło do mnie dojdzie.
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 listopada 2013 15:10
Nadzieja umiera ostatnia  🤣
estena   Wariat nad wariaty.
11 listopada 2013 13:46
Czy ktoś wie co dzieje się z użytkowniczką Cyklon? miałyśmy się wstępnie wymienić siodłami, ale kontakt się urwał. Użytkowniczka nie odpisuje na żadne wiadomości, ale loguje się na rv. Mam teraz kupca na siodło i nie wiem co robić, nie chce nikogo trzymać w niepewności.
sprzedaj
Niestety od kjolimpia wciąż żadnych wiadomości nie dostaję. Zapłaciłam za kamizelkę w czerwcu, nie mam do dziś. Loguje się na forum, ale niestety nie jest w stanie się do mnie odezwać...
Facella myślałam, że napiszesz nadzieja matką głupich  😁
uwaga !!!!!! Przestrzegam przed "warkolki" , mnie już oszukała nie mam ani kasy ani ochraniaczy, które zakupiłam a wystawiła nowe ogłoszenie :
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/81926
sportpony - z wałbrzycha  mega nieuczciwa
zapakowała siodło w taki sposób ze zostało uszkodzone (ja płacę za to pakowanie) wysłane poczt aa nie kurierwm wiec nie miałam mozliwosci otworzenia i sprawdzenia
siodło złamane ale widac ze dawno, z dużą pewnoscia stwierdzam ze to stara sprawa nie transportowa
i wieadmośc od neij ze nie przymnie zwrotu bo siodło było sprawne
wystawia jeszcze jakieś siodło o kóre pytam juz2 miesiace o zdjecia i..ok dosle....znów pytam...ok dosle...znów pytam...itd
belusia6 Tu mieszasz sportponyz błotem, a na uczciwych piszesz takiego posta????

ogromny - dla sportpony

Nie łapię.  😲
ogromny minus!!
belusia6 to napisałaś w uczciwych o minusie.. nie ten wątek. bo wygląda ten post jak plus
belusia6, to zapakowała siodło w taki sposób, że zostało uszkodzone, czy też złamane, ale widać że dawno. Bo mieszasz się w zeznaniach. Chyba, że obydwa - i uszkodzone podczas transportu i dodatkowo złamane dawno.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 listopada 2013 05:39
Ja zrozumialam, ze opakowanie zostalo uszkodzone w transporcie, a siodlo zostalo uszkodzone duzo wczesniej. Licho bylo zapakowane. Byc moze ktos chcial wkrecic, ze siodlo zlamalo sie z winy poczty i pozbyc sie go w ten sposob nie przyjmujac go spowrotem.
Pierwszy raz jest zmuszona wpisać do nieuczciwych  DAIROXROXI.
Napisała mi na pv ,że jest zdecydowana na zakup dralona na 100 % dn.02.11.. Podałam je dane do przelewu i i cisza.Do tej pory ani pieniędzy ani kontaktu,że chociaż rezygnuje.Miałam wcześniej osobę też chętną na dralona .Pisałam kilkanaście wiadomości na pv.
Po prostu nie polecam, bo to nie poważna osoba.
etosha gdyby takie zachowanie traktować jako nieuczciwe wątek miałby z 2000 stron
Mi się niejednokrotnie zdarzyły tego typu niedokończone transakcje. Cena z przesyłką dogadana, dane poszły i... zapada taka krępująca cisza  😉
Acha Rozumiem.Czy tak ciężko jest napisać na pw Rezygnuje.
Miałam dobrego kupca z Niemiec , któremu musiałam podziękować.
Jak sprawdzać ,że ktoś jest uczciwy,a nie oszust lub osoba niepoważna.

a moim zdaniem to jest niepoważne i świadczy o nieuczciwości i bardzo dobrze że etosha o tym napisała, niejednokrotnie miałam takie sytuacje i jest to strasznie wkurzające..
Witam , niestety dołączyłam do grona oszukanych przez PANTOFEL , sprawa ciągnie się już od czerwca , a ja dopiero dziś czytam co to za ziółko...otrzymałam wprawdzie siodło do przymiarki ale ponieważ nie pasowało odesłałam i od tamtej pory nie mogę doczekać się zwrotu pieniędzy. Co gorsza okazuje się , że pieniądze wysłałam na konto zupełnie innej osoby

Prosze o pomoc jak dalej postepować, już miałam zgłosić sprawę na policję ale teraz nawet nie wiem jak to rozwiązać , skoro pieniądze poszły gdzie indziej.
Matko śwęta! Czy naprawdę nie ma sposobu aby ukrucić takie oszustwa?
Za Pantofel smród ciągnie się już tak długi czas a co chwila wpadają następni.
To trzeba naprawdę mieć tupet aby z zimną krwią oszukiwać dalej.
Czemu nadal jest na revolcie? To takie przykre ...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się