Stajnie w Warszawie i okolicach

Burza, tak z ciekawości, hala w Encanto jest większa od lonżownika u Złotkowskich? Czy wyniosłaś się do hali w Wyrębie?
LatentPony   Pretty Little Pony :)
09 listopada 2013 20:14
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=46.msg1920046#msg1920046 date=1384019486]
LatentPony ja stałam 2 razy. Najpierw z 1szym koniem 11 miesięcy i ponad rok później z 2gim koniem też koło 11 miesięcy i przeniosłam się do Klucza. Co chcesz wiedzieć? Póki co (z tego mi wiadomo) nie ma wolnych miejsc.
[/quote]

Ja nic właściwie nie potrzebuję wiedzieć 🙂 Jakiś czas temu jak szukałam nowego domu dla nas, to zainteresowała mnie ta stajnia, może się nada dla Kurczak, bo to okolice Legionowa. Zapytałam czy ktoś stał, ponieważ nie znalazłam o niej żadnej opinii, ale w sumie niewiele szukałam  :kwiatek:

Jeżeli chodzi o Encanto to cóż... Czasami mam wrażenie, że ludzie opisują zupełnie inną stajnię niż znam ja. Ale co kto lubi...
ovieha, do hali w Wyrębie 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
09 listopada 2013 23:11
Latent, ale ty nie stałaś w Encanto przecież, a serio, ja i koń nie wyglądaliśmy nigdy na niezadowolonych w tejże stajni. Przeniosłam się tylko ze względu na lepsze warunki treningowo-socjalne + to, że miałam mieć w nowym miejscu dzierżawcę - to akurat nie wypaliło. Ty miałaś chyba problem, jeśli chodzi o psy? 🙂
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
11 listopada 2013 05:51
Ławra - brak wolnych miejsc, czworobok kwarcowy, lonżownik kryty kwarcowy, od miesiąca pastwisko, padoki piaszczyste, dodatki/derkowanie/padokowanie w cenie, w czerwcu ma być hala i komplet przeszkód, jest rekreacja.
Klucz - tak, jak napisała Nasturcja-Renata miejsc brak, hala, dwa place do jazdy, socjal z prysznicem, padoki zimowe z sianem i wodą, łąki nie do przejedzenia, dodatki w cenie, konie na wybiegach od 8 do zmroku.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
11 listopada 2013 15:45
Czy oprócz Dragona i Humorka w okolicy Wołomina/Zielonki jest jakaś fajna, niedroga stajnia z halą i dobrą opieką dla konia?
Hermes, masz jeszcze np. nas, rasztów, w legionowie kilka stajni
A ja chciałabym podzielić się z Wami opinią o stajni Ciok Farm w Jadowie.
Byłam tam w piątek i jestem pod ogromnym wrażeniem  🙂
Stajnia nastawiona na styl west ale przyjmują również klasyczne konie w pensjonat.

Cena 800zł. Konie okrągłe jak pączki (siana na prawdę nie żałują), jako pasza treściwa-musli, ścielone trocinami, każdy koń ma oddzielny padok (ze względu na bezpieczeństwo sportowych koni), w każdym boksie kamera (z możliwością podglądu on-line), kryta karuzela, hala, trener na miejscu.
Dość kameralnie, aktualnie 5 koni w pensjonacie.
Miło, czysto, przyjemnie.

Dla osób mieszkających w okolicach Warszawy po płn-wsch stronie na prawdę niezła alternatywa.
kurczak polecam stajnię Złotkowskich konie całe dnie padokownebez dodatkowych opłat  🏇
Dziewczyny, a coś w okolicach Bemowa, Woli, Ochoty znajdę do 800 zł z halą i dojazdem komunikacją?
emptyline   Big Milk Straciatella
11 listopada 2013 19:09
Paszków mi tylko do głowy przyszedł.
A jaki tam jest dojazd komunikacją?
Martolina to masz jakies nieprawdziwe informacje 😉
w Ławrze bywałam jakiś czas. Kto co lubi  😉
emptyline   Big Milk Straciatella
11 listopada 2013 21:04
Pialotta, zdaje się, że ZTM z Okęcia - przystanek Paszków, albo autobusy maximusowskie. Stajnia pupy nie urywa na pewno, ale w tej kwocie z halą w tej okolic nic innego nie kojarzę.
No ok, dziękuje  :kwiatek:
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
11 listopada 2013 23:26
Dziewczyny, a coś w okolicach Bemowa, Woli, Ochoty znajdę do 800 zł z halą i dojazdem komunikacją?


Bemowo- Wola : hahah 🙂 conajwyżej klaudyn, ale ja bym się tam nie wstawiła, a rozważałam
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
12 listopada 2013 00:14
Jutro zaczynam rajd po stajniach. Jestem przerażona. Ponieważ okazało się, że stajnię muszę znaleźć natychmiast (czyli jutro), to zakres moich poszukiwań jeszcze bardziej się zmniejszył ze względów ekonomicznych. Na razie najbardziej zainteresowana jestem stajnią Haja, Witka, Encanto i Galilea. Czy możecie coś powiedzieć o tych stajniach? Poza Encanto, bo o nich wiem wystarczająco dużo.
Happiowa, moja znajoma tam stała dość długo, nie wydaje mi się żeby miała powody do kłamstwa.

Bemowo- Wola : hahah 🙂 conajwyżej klaudyn, ale ja bym się tam nie wstawiła, a rozważałam


A co zabawnego jest w tym, że tak napisałam?  🤔wirek:
W Klaudynie aktualnie jesteśmy.
Czyje zwierzęta biorą udział w serialu "blondynka"?Jakaś dobra duszyczka mi podpowie? Dziękuję.
famka   hrabia Monte Kopytko
12 listopada 2013 07:38
Martolina, z moich ostatnich wiadomości wynika że Vena pobiera opłaty za wyprowadzanie na padoki
famka, dokładnie, mamy takie same informacje 🙂
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
12 listopada 2013 08:00
Jutro zaczynam rajd po stajniach.

Kurczak  z logistycznego punktu widzenia możesz też przejechać się do Mokrego i Dragona. Pomimo ilości km (myślę, że troszkę ponad 20km) z Legionowa  to trasa jest niezła i bezkorkowa raczej.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie! Szukam stajni z dobrą opieką, dobrymi padokami na których konie spędzają dużo czasu, oraz z krytym lonżownikiem. Najchętniej z dojazdem komunikacją. Będę wdzięczna za wszelkie namiary.
Sabat 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
12 listopada 2013 09:01
milkyway, do jakiej kwoty i w których okolicach? 🙂
Najchętniej do 900zł. Okolice w miare dowolne, jeżeli będzie przez większość czasu dobry (bez korków) dojazd komunikacją 🙂
ah, jeszcze jedna ważna sprawa. Zależy mi na tym, żeby konie były padokowane oddzielnie lub w małych grupach, nie w ogromnym stadzie 🙂
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
12 listopada 2013 09:10
trzeszczki, skończyłam jednak, przynajmniej na razie, koło Piaseczna, więc muszę szukać tutaj.
famka   hrabia Monte Kopytko
12 listopada 2013 09:14
Kurczak, miałaś do nas wpaść na kawę i co ? i expres prawie się spalił  😉
milkyway Stajnia Sabat spełnia wszystkie Twoje wymagania.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się