NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Wiesz co Opolanka masz chyba problem z percepcją  😂 a poza tym Ci się nudzi. Zapisz się na jakiś kurs czytania ze zrozumieniem to może Ci się rozjaśni w głowie 🤦.

🚫
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 listopada 2013 16:49
jabluszko, a ja odnoszę wręcz przeciwne wrażenie - że to Tobie się nudzi i Ty masz problemy z percepcją/czytaniem ze zrozumieniem.
A ja jakimś dziwnym trafem nie widzę żeby dziewczynie się nudziło, po prostu chce odzyskać towar za który zapłaciła, a do niej nie dotarł. 380 zł. (bodajże ) nie chodzi piechotą ani z nieba nie spada. Widać że jest zła, a ja się jej nie dziwię. Dziewczyna z tego forum ją oszukała, wiec jabluszko2 w tym wątku pisze, i nie rozumiem dlaczego osoby nie związane z tą sprawą jej dogryzają, jaki to sens? Po co?. Gdyby oszukała ją Pantofel albo jakaś inna, która wielokrotnie oszukiwała, to już rozmowa tutaj byłaby inna. Swoją drogą, to naprawdę niezły pomysł były, gdyby była taka możliwość blokady na ogłoszeniach osób, które oszukują, bo nie dość że oszukały, to mają to gdzieś i dalej wystawiają ogłoszenia, a osoby oszukane szarpią się żeby odzyskać kasę, lub towar. Do tego narażone są na jakieś bezsensowne dogryzania.  
Wiesz co Opolanka masz chyba problem z percepcją  😂 a poza tym Ci się nudzi. Zapisz się na jakiś kurs czytania ze zrozumieniem to może Ci się rozjaśni w głowie 🤦.

🚫


ohh kurczę Opolanka, ale Ci się dostało  😂 ale nie bój nic, zaraz i mnie się dostanie, bo podzielam Twoje zdanie 🙂
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
21 listopada 2013 21:19
A ja kolejny raz informuję, że już dawno przestalam aktualizowac listę prze Pw z prośbą o wyjaśnienia, durnowate afery itp. Proszę nie wysyłać do mnie PW , bo tą aktualizację i śledzenie sporów porzucilam już dawno.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
22 listopada 2013 07:13
jabluszko2, napisze doCiebie ostatni raz, bo jak grochem o ścianę.
Moje wpisy NIE DOTYCZA TWOJEJ TRANSAKCJI, ani razu nie ocenilam, czy warkoliki, której nie znam jest uczciwa czy nie.
Moje wpisy dotyczą TWOICH ZARZUTOW, ZE UZYTKOWNICY FORUM NIE BLOKUJA TYCH, KTORZY OSZUKUJA. Użytkownicy nie maja takiej możliwości.
Muszę dużymi literami, bo nie rozumiesz.
Obrażać mnie nie musisz, nie rusza mnie to, a to, czy się nudze, czy nie to moja osobista sprawa.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 listopada 2013 12:35
Watrusia, a może wrócisz do strony wcześniej i przeczytasz od czego się zaczęło, co? Skoro została oszukana to nikt nie widzi nic dziwnego w tym, że próbuje kasę odzyskać, ale spamowanie w tym wątku, kopiowanie ten samej wiadomości i jej wklejanie nie sprawi, że ta kasa do niej szybciej trafi.
emptyline   Big Milk Straciatella
23 listopada 2013 13:08
O kurde, znowu czas na popcorn i colę! 🙂
A dupa rośnie... 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 listopada 2013 15:14
A dupa rośnie... 😉


I w tym momencie spadłam z krzesła 😁 high five!
No może rzeczywiście nie doczytałam, wcześniejszej strony, co nie zmienia faktu że  wkurza mnie niesamowicie takie dogryzanie przez osoby, które nie mają z tym tematem nic wspólnego a piszą żeby tylko pisać.
Dworcika,  to może zamiast tego popcornu i coli, jakąś sałatkę warzywną? Zdrowo i dupa nie rośnie 😉
z Dairoxroxi sprawa załatwiona.
Watrusia, a to nie ja popcorn wcinam przy każdej awanturze. Ja się zwykle spóźniam 😁 A dziś to mam fazę na owoce...
Dworcika, ja się niestety też spóźniam co widać po niedoczytanych postach 🙂 Ja to mam ochotę na pizzę bo pogoda mnie dobija. ale to już 🚫
emptyline   Big Milk Straciatella
23 listopada 2013 21:13
Dworcika, jasna cholera, żebyś wiedziała. Urosła jak 150! To wszystko przez re-voltę! 🙂
emptyline, masz ci los... pociesz się, że zeżarłam i owoce, i tabliczkę czekolady. I potężny obiad. I zalalam 0,5 l kawy z mlekiem i cukrem. Idę spać 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
23 listopada 2013 21:33
... A mogłoby pójść w cycki 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
23 listopada 2013 21:40
opolanka, o pani, tylko nie w cycki, nie mi, błagam. Już wolę w tę dupę i brzuch. 🙂
Dworcika, a ja idę pobiegać. Ambitnie. Ciekawe ile przebiegnę. 🙂


Dobra, zaraz nas wyrzucą na OFF'a.
AKTUALNA LISTA NIEUCZCIWYCH

ARONIA222 – Dramka nie dostała kasy po zwrocie bryczesów
Adrianna32 – Tanzerin - brak zwrotu pieniędzy
agata* - k_cian – towar niezgodny z opisem
agam - shilton - oszustwa przy wymianie, w końcu oddała pieniądze, somebody - wysłano brudną smierdzacą derke
akbar - olafasola - oszukiwanie podczas dzierżawy
andersen - seniorerk - mimo zapłaty nie wysłano towaru
anna1990 - hedone - towar niezgodny z opisem
annkathrin – azazu93 - nie wysłano towaru podczas wymiany
arabianka – Dolqa – obiecała pomoc przy obozie, nie przyjechała
arkadia - picaros - nie wysłano towaru
asiaj - karla🙂 - nie wysłano towaru
Atos – spór z aniaagre o bryczesy, brak możliwości zwrotu
beata.e222/ Sylkam_38 / marta_88 – różne nicki, mieszanina w transakcjach, blokowanie towaru, spór z InteriorTerra, próby wyłudzeń
basienka_kbs - siwula - zwlekanie z wysłaniem towaru
Bell – Dzionka - brak rozliczenia za jazdy i dzierżawę.
Caira – Demonowa - towar niezgodny z opisem
calippka01 - cariotka - towar niezgodny z opisem
ceditorpedi - seniorerk - towar niezgodny z opisem, brak obiecanego kontaktu po kupnie, następnie zwiększenie ceny towaru
celly – Muffinka - zakupiony kantar okazał się za mały
[b]Celtowa – Carunia - nie wysłano towaru
Cintra[/b] - Dramka - spór o wymianę puślisk
chudapigi – bjoork, Claudia, LOVELY - problemy z wysyłkami, zwrotami i ogólnie trudny kontakt, kasiakliczkowska - nie odebrała siodła z poczty, thymos - zwlekanie z wysłaniem przedmiotu
claudia02854 - sonkowa - blokowanie towaru
CLAY – Zairka - blokowanie towaru
cudna_11 – tunrida – rozmiar czapsów inny niż zamawiany, Kaarina – transakcja dziwna
cyntia – SIWEK – towar niezgodny z opisem,  chudapigi – zamówiony towar okazał się sprzedany na Allegro
Dancer vel ddance, cavalo, lafesta, mankaa69, delilahh znana jako  wiktora b. lub artur b. z gorzowa wielkopolskiego - masa oszukanych osob na duże kwoty m.in marlena82, sareja, evson, missales
Dasia – FAZA – nie zwróciła pożyczonych pieniędzy, darloga – próba oszustwa
derige – akzzi - sprzedawanie sprzętu NN jako firmowy
diablo - sakura - nie zaplacił za towar (dostal go)
dinfo - magda1 - zwlekanie z wysyłką towaru
domi22nika - meithner - podczas wymiany wysłano niekompletną paczke
doomi - bielanska21 - nie wysłano towaru, bamboo555 - przy zwrocie towaru nie oddala pieniedzy
Dramka – jaksa - sprawa z siodłem, FirstLight -sprawa strzemion , Stokrotka*** - zwrot kasy był ale nie cały – koszty przesyłki, hana - zmienianie ceny wysylki
dressage91 - aronka - nie wysłanie towaru
duuunia - jaskierkowa - anulowanie sprzedaży po kupnie na allegro
dz - alaa_kala - blokowanie towaru
dziamdziak - olga96 - blokowanie towaru
egonkorra - sylwiaj - nie wysłano towaru
el (prawdopodobnie kolejne wcielenie dancer, ddance etc) - kate1121 - towar niezgodny z opisem, dizi - nie przyjęła z powrotem siodła wysłanego na przymiarke za kaucją
elen – Cobrinha - brak przelewu, pędzący wicher - brak zapłaty za towar, Koniczka - brak przelewu, czilloutkaczacza - blokowanie towaru
equi.dream – Orzeszkowa - oszukiwanie, brak kontaktu, disco - brak zwrotu kasy, k_cian - blokowanie towaru, darloga - towar w złym stanie, trudny kontakt, Ramires - zniszczony towar, maxowa - nie odebrała specjalnie zamówionej rzeczy, Lwinka - oszustwo na kasę 550 zł
flis12053 vel wiki12053, agnelabed znana jako  monika flis (bednarz) z biłograja - masa oszukanych osób na duże kwoty, m in. martyśś_99, olciaqola, nigna, blondynowa94, akzzi, junona, kjolimpia, jmonikaaa
Fanga – marysia550 - brak wpłaty w zabawie urodzinowej
Faszka – Ciska - brak zapłaty za towar
fusco - malinowaa - towar niezgodny z opisem
gajara18 – Katija - spór o czapraki
Gandini – InteriorTerra - problematyczna wymiana
goooooosiak - nunak - nie przyjęła z powrotem siodła wysłanego na przymiarke za kaucją
hektor/Alicja W – CeraŁ - oszustwo przy wymianie
Hexa  - kolorwiatru - brak zapłaty za towar, ash - nie wysłano paczki (po czasię oddała pieniądze)
impossiblehorse -  gejbi (brak paczki - wymiana)
intryga92 - Olcia86 - blokowanie towaru
Iskiereczka –  Wezyrowe wymiana
Iskierkaa93 –  maxowa - blokowanie towaru
ISKRZACZEK –  Dramka - umówiona transakcja, a sprzedaż komu innemu
incognito - doker - sprzedala 2 siodła, doszlo tylko jedno (bo wielkiej bitwie na forum doszlo i drugie), próba oszustwa
InteriorTerra -  emptyline - wymiana nowego czapraka na bezużyteczny wytok i brak możliwości odmiany
jascus199 – konie24 - nie odebrał przesyłki za pobraniem
jojo –  zkonmiprzezzycie - blokowanie towaru
Jotusia –  mela86 - sprzedała buty o  różnych rozmiarach, karino1998 - towar wybrakowany, niezgodny z opisem
kabanosia - martuuu - nie wysłano towaru
KajO –  Puma - nie wysłano towaru
Kalia vel. toronto -  duunia - oszutwo na kasę
karen –  maxowa - brak przelewu
karesowa - alexandra21.96 - blokowanie towaru
Karina7 –  Fantazja - wymiana, Enii - brak kasy za towar  brak towaru, Ruda77 - siodło, Wezyrowe - brak wymienionego towaru, mtc - brak zapłaconej paczki, kate1121 - smar, ochraniacze
Karmela –  Cintra - łączniki
katakumby18 – Dada -umawia się na transakcję i sprzedaje komuś innemu
kimi22 - effqa - czaprak w tragicznym stanie, shilton - ukradla rzeczy ze stajni
kinia992 –  majeczkę - wspólne zamówienia na e-bayu – brak kontaktu
kjolimpia - pifia - zwlekanie z wyslaniem paczki, korysindex4 - blokowanie towaru, episode - nie wyslano paczki
KolorWiatru-  Jara - koń z modeliny, dzionka - zabawa urodzinowa
koniara108 –  orjentica - siodło
koniczekpp - aem - nie wysłano towaru przy wymianie
konie_3 – Markizowa - próba wyłudzenia siodła
konie-legnica – bera7 - transort
koniuszy98 - angela - towar niezgodny z opisem
krecikowo - harja - blokowanie towaru
krysiex213 - livia, anderia, martrix - opóźnienia z wysyłaniem towaru
lenka1z - azbuka - towar niezgodny z opisem (sprawa wyjaśniona)
Likier –  konik morski - oszustwo, kolorwiatru - pad
llilaa –  martuuu i Majorowa - blokowanie towaru, dramka - nie wysłano towaru
Lov –  szuwar - towar niezgody z opisem
maadzia_9 - czilloutkaczacza - blokowanie towaru
majka –  Dramka - blokowanie towaru
manena - angeel - nie przyjęła z powrotem siodła wysłanego na przymiarke za kaucją
markiziowa - almika - brak wysłania towaru (w koncu oddala pieniadze)
martuska - budlejowe_love - towar niezgodny z opisem
Medziiik – Radeczek - brak rozliczenia za dzierżawę
Melanie –  akzzi - blokowanie towaru
milkaherki - donatellla - nie wysłano towaru
Minosia –  raja - nie wysłano zamówionego siodła
misiola - fusco - blokowanie towaru
missjulliard - bluehorse - towar niezgodny z opisem
moneta vel. Agelika95 –  Judymira - pad zniszczony, Cintra - kasa za derkę
monika12053 vel. marysia12053 -  zielona_stajnia - zakupiony sprzęt w fatalnym stanie, Apokalipsa - oszustwo z wymianą
my star - horse_art - próba sprzedania NN siodła jako firmowe, basznia- zwlekanie z zaplata za przesylke, Być. - blokowanie towaru
Naciau –  Dramkę blokowanie towaru, somebody - brak zakupionego naczółka, marysia550 - zabawa urodzinowa, asds - wymiana, Cintra - towar niezgodny z opisem
nadżafowa - nirv,emptyline, wacusowata - nie wysłała czaprakow
Naska –  Siss - obrót wpłaconymi pieniędzmi zamiast realizacji zamówienia
natka2503 - konikowa17 - nie wysłałaa towaru
nightmare –  Insomnia_90 - blokowanie towaru
Nikitaa –  Ollala - wymiana, akzzi - wymiana, Likier - wodze, Ada - nauszniki
olafasola –  olcia86 - wymiana
olcia86 –  deborah - zwrot pieniędzy
olciaqola - darloga - blokowanie towaru, migimiggi - nie wysłano towaru
olowkowa hr - angela - nie wysłano paczki
otaris - bajkowa - umawianie się osobiscie na sprzedaż czapraka, odwolywanie spotkań chwile przed
Pacia –  marysia550 - zabawa urodzinowa
Palomaa –  kkatek - zakupione ochraniacze nie dotarły
pantofel - szaga - wyslala siodlo ze zlym łękiem, martrix - mimo umowionej sprzedazy nie wyslala paczki za pobraniem, tintin - nie wyslala towaru (siodlo), lutnia - nie wyslala towaru(sprawa rozwiazana), animalia - nie wyslala towaru,  wergeel, savannah, juliadna
paulincia789 - dworcika - blokowanie towaru, dramka - towar niezgodny z opisem, nautica - towar niezgodny z opisem
paulut –  noen - wymiana
pejcia1 –  eMi1428 - brak realizacji zamówieni, Insomnia_90 - zamówienie niekompletne
perlica_pl - azazu93 - blokowanie towaru
pestka2012 - idaczerwcowa - zmiana zasad licytacji po jej zakonczeniu
petit - goldenka - nie przyjęła z powrotem oficerek wyslanych na przymiarke za kaucją
PinkPanther/Fluttershy –  monia - zwrot pieniędzy
Puma –  akzzi - czapraki
qnia - maxowa - blokowanie towaru
reniaa –  Livię i agata* - blokowanie towaru, majeczka - brak wpłaty
rita_kozlowska - maxowa - blokowanie towaru
rzepa - nigna - brak odezwu po wylicytowaniu, maxowa - nie odebrała paczki
Saharynka –  Dramkę - blokowanie towaru
saliniak – equi.dream - derka
Shilton –  Ciska - zwlekanie z zapłatą, naciau - blokowanie towaru
Siss –  minerwa, katka, juliadna, chudąpigi, cudna_11, - oszustwa finansowe
sonia346 –  admira - nie wysłano towaru
sophieanne –  somebody - blokowanie towaru
sportpony - belusia6 - wyslala uszkodzone siodlo - towar niezgodny z opisem
stajenna🙂 - pika24, kararina-anna - zwlekanie z wyslaniem paczki
stewa - aniaagre - brak zwrotu pieniedzy za towar niezgodny z opisem, anai - towar NN sprzedany jako firmowy + zły rozmiar
szanti2003 - sonia346 - zwlekanie z wyslaniem paczki, ssstokroteczkaa - zwlekanie z przesyłką, stan towaru inny niż w ogłoszeniu
szukam_szczescia - wezyrowe - zwlekanie z wysyłką, towar niezgodny z opisem
Tajfunowa –  Zairka - książka
Truskafffka13 –  majeczka - blokowanie towaru
tymbark - zalcia97 - zwlekanie z wyslaniem paczki
wacusiowata vel kiki, konikowata 17 znana jako klaudia gąska-  Ivett (brak paczki), sięrra - nie wyslala paczki przy wymianie, po czym nawet nie odebrała paczki od sięrry, bagietkowa - dostala aparat, nie zapłaciła, uzywala go 1,5miesiaca po czym odeslala z powrotem, dworcika - zamawianie towaru, brak zaplaty, gejbi - dostala paczke, nie wyslala paczki na wymiane, kochodnia_kc - wymiana na paczke o wartosci 300/400 zl, martyna1809 - nie wyslala towaru
walarajdowiec –  olcia 86 - brak zwrotu pieniędzy
warkolki - jabluszko2 - nie wysłano towaru
Wezyrowe –  Karina7 - wymiana, InteriorTerra - wymiana, meithner - zamówiony towar okazał się zniszczony, 
Wilczyca –  Dzionka - problemy ze sprzedażą siodła, dycha - spóźniony i zniszczony towar
wirgi - maxowa - nie odbieranie paczki pobraniowej
yoshiix - agata* - blokowanie towaru
zaćjesz –  majeczka - dług
zaretino - maxowa - blokowanie towaru
Zeave –  majeczka - zamawia i milcz
zorza.polarna –  InteriorTerra (problematyczna transakcja
zuz95 - horcia137 - bardzo opozniona zaplata za towar,pooh - dostala przesylke, nie zapłaciła za nia
zuziasta -  zapałka - nie wysłano towaru

e:błąd było 'fils' zamiast 'flis'
desire   Druhu nieoceniony...
25 listopada 2013 08:10
🤔zczeka: jaka długa ta lista. jakby się nie wczytać tylko na nicki spojrzeć...to transakcje na re-volcie trzeba by robić tylko z paroma osobami  😲 😜
Gdybym "blokowanie towaaru" uznawała za nieuczciwość, też wrzuciłabym tu kilka(naście?) nicków
Niejednokrotnie zdarzyło mi się, że się dogadałam na sprzedaż, podałam dane do przelewu i następowała krępujaca cisza  😉
Ponadto wiele z tych nicków pojawiło się jednorazowo przy okazji oszustwa właśnie...
Na listę tych blokujących można nie wpisywać, ale wspomnieć w wątku czemu nie? Wiele transakcji nigdy nie doszło do skutku przez takie osoby, a sprzedający odmawiali innym i zostawali z rzeczami, które mogli spieniężyć. Ja wolę wiedzieć, że osoba X zaklepuję przedmiot i znika, więc generalnie nie mam jej brać na poważnie.
desire, sporo to jednak nicki osób, które mało się udzielają. Poza tym ja wolę spojrzeć i zaoszczędzić sobie problemów.

Gaga ale to jest lista bez zrobienia podziału na nieuczciwych i niepoważnych. A takich też lepiej omijać, albo dawać krótki termin. Albo kasa w 3-4 dni albo puszczam dalej. Ja wpisałam konie- legnica mimo, że kasy jako takiej nie straciłam. Ale przez kilka tygodni były robione przygotowania, umówiony hotel, inna forumowiczka umówiona na łączony transport. A przez jej niepoważną postawę ja straciłam mnóstwo czasu, kasy na telefony i postawiłam w bardzo niefajnej sytuacji dziewczynę, której nagle zaczęło brakować kilku stów wkalkulowanych w podróż na ważne zawody.
Nie chciałabym drugi raz trafić na taką osobę, a każdy może przeczytać o co był spór i rozważyć czy chce ryzykować.
Słuchajcie a ja mam problem z jadzia122.
Ponad dwa tygodnie temu dostała pieniądze za derkę ktorą rzekomo wysłała zaraz po tym jak dostała pieniądze a dostałam wiadomość 10 listopada że je już ma na końcie.
Pisałam kilka wiadomości -na jedną odpowiedziała ,że dawno wysłała i nie wie czemu jej jeszcze nie mam i idzie na poczte sprawę wyjaśnić.
Do dnia dzisiejszego jej nie wyjaśniła i znowu nie odpisuje a loguje sie na revolcie.
Prosiłam o numer nadania ktory też do mnie nie dotarł . 😤
Na szczęście nie mam aż tak daleko i jak trzeba będzie to fatygnę się autem do niej choć mam nadzieję że dziewczyna w końcu ruszy tyłek to wyjaśnić lub napisze szczerze że nie wysłała i w końcu zapakuje ta derkę i nada na poczcie.Może to i nie jej wina ale co szkodzi napisać wiadomość .Pieniądze dostała i ma gdzieś dokończenie transakcji.  👿
W maju tego roku kupiłam od  forumowej HAZZIR bryczesy które natychmiast odesłałam bo były przetarte i dziurawe na leju . ( zrobiłam fotki od razu po wyjęciu z paczki). Pisałam, prosiłam i ostrzegałam że ją tu zgłoszę ale nie dostałam żadnej odpowiedzi ani pieniędzy. Gdyby tylko sie odezwała i przeprosiła to na kaskę też bym poczekała ale tak to zwykłe prostactwo 🤬
pika24, kararina-anna  dostaja ode mnie dodatkowe czapraki w gratisie w ramach przeprosin i tak dlugiego czekania. sytuacja u mnie sie poprawila i teraz wysylki sa od razu,tzn ja najpierw robie,wysylam zdj do akceptacji dopiero pozniej zaplata i wysylka. Takze ze mna juz problemow nie bedzie🙂
witajcie!
Czy jest ktoś, kto korzystał z usług Hronovsky promen?
Podpisałam z nim umowę na budowę stajni. Sam wyznaczył termin realizacji na 11.11, okazało się, że termin przesunął najpierw o tydzień, potem do końca miesiąca. Od piątku nie mogę się z nim skontaktować 😤 Wpłaciłam zaliczkę....Jeśli nie wywiąże się z terminu realizacji stracę klientów na pensjonat 😵, o stracie pieniędzy nawet nie myślę....
desire   Druhu nieoceniony...
26 listopada 2013 22:10
kasik, współczuje bycia w takiej sytuacji.. i tu już nie chodzi o te same pieniądze, ale jak się mówi ludziom, że będzie miejsce na dany termin i się z tego nie wywiązuje.. masakra.  🤔 😵
no masakra...
mam nadzieję, że sprawa się rozwiąże choć jest bardzo niewiele czasu.
Dzwoniłam chyba ze 20razy, napisałam sms i maila i nic. Jutro chyba powinnam udać się na policję 😕
kasik, a jakbyś zadzwoniła z innego numeru i udała potencjalną zainteresowaną? 🙂 podziałałoby?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się