wasze ulubione seriale

zaraz bede ogladac ostatni odcinek The following.. o matko swieta 😀 Fajny serial! Duzo zwrotow akcji, trzyma w napieciu 🙂
A orientuje się ktoś czy będą w ogóle kolejne sezony Bad Education ? Czekam i czekam i nie mogę się doczekać...
a mówiłam sobie, że nie zacznę Dextera, przecież wszyscy to oglądają... zaczynam 2 sezon 😁
Nienawidzę midsesonu, po prostu nienawidzę.. A niektóre seriale wracają dopiero w lutym!!!!!!
xxagaxx, ja tez ubolewam 🙁 moje oczywiscie zakończyły sie tak, ze cały miesiąc będę czekała na powrót. Na szczęście niektóre wracają już po 1 tygodniu stycznia
ja mam to samo :/
w efekcie mam tylko jeden odcinek w tym tygodniu do obejrzenia, a wszystkie seriale, które teraz oglądam przerywają nadawanie na miesiąc (nie wspominając o czekaniu np na Grę o tron  🙄 )
Ja mam back-up serial w postaci Breaking Bad, bo z moimi jestem na bieżąco "niestety" 😁 BB mi sie podoba, nie wciąga jakoś strasznie, ale mnie na pewno nie nudzi.
ovca   Per aspera donikąd
15 grudnia 2013 16:32
[quote author=Strzyga link=topic=205.msg1927475#msg1927475 date=1384778620]
Zbuntowany Anioł leci właśnie na tvpuls 😀

We Wrocławiu ma być koncert Natalii Oreiro 😁
[/quote]

phi! obsługiwałam ją, wiozłam autem i nawet podałam jej kawę  😂
a kiedy GT się zaczyna, w marcu chyba ?
ja dziś zasiadłam przed komputerem a tu klops, następny odcinek Mentalisty będzie dopiero 5. stycznia!  👿
Ogląda ktoś Homeland? Jak wrażenia po finale serii?  👀
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
16 grudnia 2013 21:41
arroch jakos nie moglam przebrnac pierwszych odcinkow ostatniego sezonu
oglada ktos banshee?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 grudnia 2013 21:50
Ja oglądam. Mooocnee.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 grudnia 2013 22:55
ovca, proszę się nie śmiać, to piękna dziewczyna i w dodatku jej piosenki odkrywam na nowo, znają już hiszpański 😀
Ja jako gówniarz jak leciał Zbuntowany Anioł jeszcze naciągnęłam rodziców na KASETĘ z jej piosenkami - mam do dziś a wszystkie teksty znam na pamięć 🙂
No i serialu jakoś dzisiaj już chyba nie obejrzę ale wiem, że strasznie mnie wciągnęło za dzieciaka oglądanie 😉
Stwierdzam, że w AHS Coven najstraszniejsze jest intro 😁
zrobiłam sobie noworoczny prezent i zasiadłam dziś do ostatniej serii Dextera  💘 💘 💘
Gniadata   my own true love
02 stycznia 2014 16:49
Stwierdzam, że w AHS Coven najstraszniejsze jest intro 😁


podpisuje sie pod tym rekami i nogami! ostatnio w ramach przypomnienia machnęłam pierwszy sezon - no tam ten dreszczyk emocji był, Coven.. Coven ogladam z przyzwyczajenia.
sa tutaj jacys fani sherlocka? jak wrazenia po nowym odcinku? 🙂
niemiłek dzięki Ci dobra kobieto! Nie wiedziałem, że już nowy sezon wyszedł. Zabieram się do oglądania.
jest gdzieś świąteczny odcinek Downton Abbey z napisami? na iitv i kinomaniaku nie ma.
A oglądał ktoś "Top of the lake", mini-serial zrobiony przez Jane Campion?? Ja z czystym sumieniem polecam, świetny klimat no i niesamowite krajobrazy, bo kręcone w Nowej Zelandii  😜
sushi ja oglądałam, rewelka. świetna gra aktorska, muzyka, krajobrazy, historia z kosmosu. cudna odtrutka po durnym "the following"
Ostatnio oglądam nową wersję Batmana, czyli serial Arrow. Nawet ujdzie. I czekam na Californicatiooooon 😵
zen mi się Arrow bardzo podoba, w 2 sezonie się rozkręca 🙂 Californication obejrzałam chyba 2 sezony, ale więcej nie dotrwałam 😉
Dla widzów o mocnych nerwach polecam Banshee, obejrzałam parę odcinków i jest hmm.. hardcorowy, ale nie powiem, podoba mi się 😉
[quote author=niemiłek link=topic=205.msg1967193#msg1967193 date=1388688974]
sa tutaj jacys fani sherlocka? jak wrazenia po nowym odcinku? 🙂
[/quote]

Ja jestem zachwycona. Dla mnie nieważne jest o czym jest odcinek wystarczy mi oglądać (i słuchać, boże jak oni mówią pięknie 😀 ) głównych bohaterów 😉
I sama się zastanawiam jak on tą swoją śmierć upozorował 😀😀


Ogląda ktoś hell on wheels? Odkryłam to 2 tygodnie temu, jestem właśnie na 3 sezonie. Dla mnie bomba 😀
Aaaa... Właśnie oglądam Sherlocka 🙂 Rewelacja 🙂 Tęskniłam za tym 😉
BIG fan 😉 😍
Ja się właśnie zastanawiam czy nie zacząć sherlocka, ale boję się, że wtedy to już nigdy nie zacznę się uczyć i skończę na budowie.

e:literówka
zoriczkowa każdy ma Swój gust ale dobra Twojego czasu - nie zaczynaj bo naprawdę wciąga a odcinków mimo, że niewiele to trwają ok. 120min 😉

Obejrzałam do końca pierwszy odc. trzeciej serii - kocham ich  😍
I oglądać i słuchać 😉
zoriczkowa, no to piona  😀 stwierdziłam, że nowy serial zacznę jak zaliczę ten rok  😂 i tak oglądam 4 czy 5 :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się