Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Powiedzmy, że znalazłam sobie ogłoszenie pracy w USA, praca na kilka miesięcy, muszę sobie załatwiać wizę? Może się zdarzyć tak, że tej wizy nie dostanę i nie będę mogła wyjechać i pracować?
1. Wizę i pozwolenie na pracę
2. Może się tak zdarzyć
słabo :/ ale dzięki!
Jeśli dostałam od fryzjerki ozdobne wsuwki to powinnam je oddać?
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
12 stycznia 2014 22:15
Wydaje mi się że powinny być w cenie usługi.
Biczowa, oj tam, luzik. Przez przypadek ją usłyszałam wczoraj jak w samochodzie ktoś zostawił włączony jakiś rmf szit i podali tytuł. 😉

nikinga, nigdy nie oddawałam wsuwek itd. Uważam że takie bajery są wliczone w koszt usługi 😉 
Czy nie mając osiemnastu lat kupię sziszę, czy jest to rzecz +18 jak alkohol/papierosy?
Kupisz 😉, tak samo jak alkohol i papierosy 🤣
że tak kupię, to wiem  🤣 ale chciałam legalnie.
Ja i parę osób, które znam kupowaliśmy nie mając 18 lat. Nikt nigdy nie pytał o dowody ani nic 🙂
O, super! Dzięki  :kwiatek:
że tak kupię, to wiem  🤣 ale chciałam legalnie.


na ul. Wspólnej w Centrum, bardzo przemiły facet ma swój sklep, swoją drogą mój znajomy 😀 dostaniesz co tylko zechcesz bez względu na wiek
Dzię-ku-ję! Właśnie chciałam uciekać do wątku warszawskich voltopirów z pytaniem gdzie najlepiej. Centrum to w ogóle idealnie.  :kwiatek:
W podziemiach przy patelni jest sklepik gdzie mają dość tanie szisze 🙂
Dlaczego pani biegaczka mając do wyboru dwa równe chodniki biegnie asfaltem?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 stycznia 2014 17:53
Bo jest biegaczem samobójcą 😉
Na forum biegowym czytałam, ze dużo ludzi biega asfaltem ze względu na stawy- w porównaniu z materiałem, z którego zrobiony jest chodnik (nie mam pojęcia co to? płyty betonowe?) asfalt jest bardziej elastyczny.

edit. sama też wolę biegać ulicą, niż chodnikiem, jeśli tylko droga jest pusta 😉
JARA, też obstawiałam taka odpowiedź ;p
wendetta, przemknęło mi to przez myśl, ale dla mnie przewrócić się na asfalcie i betonie jest tak samo bolesne, nie czuć giętkości... :P Ale dziękuję 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 stycznia 2014 18:00
Asfalt lepiej amortyzuje wstrząsy.
to są jakieś subtelne róznice w amortyzacji wlaśnie, które dla stawów czynią różnicę ale dla kolan albo szczęki jak się wyglebisz pewnie niespecjalnie  🤣
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 stycznia 2014 21:56
Czy jeśli wywalę się na terenie ośrodka, na oblodzonym chodniku, mogę się sądzić z właścicielem ośrodka?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 stycznia 2014 09:23
Ktoś wie może, dlaczego tom 1, 3 czy 4 "Pana lodowego ogrodu" kosztuje ok. 20-40zł, a tom 2... 70zł?  😲
Inne wydanie? Inna oprawa? W którym sklepie tak jest?
http://www.matras.pl/szukaj/?query=pan+lodowego+ogrodu&kategoria= Tu masz ceny dosyć do siebie zbliżone
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 stycznia 2014 09:55
Z ciekawości na allegro patrzyłam.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
14 stycznia 2014 11:40
Czy na forum jest ktoś z Rybnika? Miałabym osobistą sprawę..
czy jest jakiś sposób na upierdliwego sąsiada- podglądacza? 😀 (z budynku na przeciwko)  😁 😁
rolety  🤣
i mam cały dzień z zasuniętymi roletami siedzieć? :P
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 stycznia 2014 11:50
Zrób coś mega głupiego jak patrzy a na koniec pokaż mu wielką kartkę z napisem "pozdrawiam", speszy się  😉
Blok? Jeśli tak to możesz sprawdzić nr lokalu w którym podglądacz mieszka i wywiesić pod swoim oknem baner z ośmieszającym go napisem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się