Koncerty, imprezy i inne wydarzenia artystyczne

niemiłek, OWF to przyszalał, ale z cenami...
Z każdym dniem staje się coraz bardziej wart swojej ceny 😉.
ankers czy ja wiem... większość tych zespołów była w polsce w 2013 roku.
infantil, dokładnie, ucieszyłam sie że Florence znów będzie w PL i że znów sobie pojde ale jak mam płacić 230 zł jak w Krakowie w zeszłym roku zapłąciłąm 150zł to podziekowałam, wole sobie jechać na Audioriver na dwa dni za 150 zł 🙂
Porównując to do Impactu, który za jeden dzień kosztuje 220zł (zwykła płyta) odbywa się na mniejszej hali niż narodowy i ma bardziej "wypasione" zespoły, bo Aerosmith nie było w polsce 20lat, a Black Sabbath w tym składzie w ogóle nigdy nie było, to Orange Warsaw Festival serio nie ma sie czym chwalić za taką kasę...
W dodatku podobno nagłosnienie maja takie sobie, moze w tym roku sie poprawi, ale w zeszłym słyszałam wiele negatywnych opinii.
Mi sie tak cudownie tanie koncerty ułożyły, że nawet przestałam się przejmować, że nie stać mnie na OWF.
Rover z Mam na imię Aleksander ( i to do tego w FONOBARZE!  😜 ) , potem Bisz z Grubsonem, następnie Turisas  💃
emptyline   Big Milk Straciatella
27 stycznia 2014 07:39
Czy ktoś wybiera się na koncert Jamesa Arthura 5marca?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
01 lutego 2014 09:27
niemiłek, OWF to przyszalał, ale z cenami...

jak zobaczyłam ceny, szczególnie karnetów, to spadłam z krzesła 😀 Ale na Florencję pójdę.

***

Kupiłam bilety na Kult Unplugged i Hey Unplugged  😅 Ktoś się jeszcze wybiera?  😀
Kiedy i gdzie kult?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 lutego 2014 19:24
Hey Unplugged  😅 Ktoś się jeszcze wybiera?  😀

ja się wybieram, ale do Krakowa 😉 ciekawi mnie czy coś przebije ich występ z MTV w 2007
Bischa   TAFC Polska :)
06 lutego 2014 13:35
Jedziemy na Puhdysów! 😵
Tylko nie wiem gdzie 😂 Poważnie! Lars (gitarzysta Thomasa) wszystko pochrzanił, załatwił nam (mnie i koleżance) 2 wejściówki u Nicka, ale nie na ten koncert co trzeba 😵 Co za zakręcony koleś 😂 Bo są dwa koncerty w jeden weekend: 8 Hoyerwserda, 9 Potsdam, myśmy się do Potsdamu wybierały, a Lars nam Hoyerwerdę załatwił, a Ewelina mu mówiła, że na koncert 9 lutego! 😂 No i mu napisała, że my do Potsdamu jedziemy, nie do Hoyers 😵 Jak się nie uda, to jadę sama (Ewelina może tylko w niedzielę) do Hoyers.
Swoją drogą, to były mega nerwowe dni, bo w piątek pisałyśmy do Larsa w tej sprawie, a tu cisza aż po dziś dzień, dodatkowo przedwczoraj Lars miał urodziny, więc spisałam ten koncert na straty. Oby do wieczora udało się odkręcić na Potsdam, trzymcie kciuki!

E: literówka
23.03 Kult i do Poznania zawita, JUPI!
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
06 lutego 2014 15:48
Kiedy i gdzie kult?

Kongresowa, 18 marca. Bilety prawie wyprzedane 😉
o nieee, dlaczego wszystko w marcu?  🙁
Linkin Park we Wrocławiu!!  😍 😍 😍 😍
bardzo sie ucieszylam slyszac ta informacje 2 tygodnie temu, ale dzis po zobaczeniu cen jestem szczesliwa ze 2 lata temu w Warszawie byli tak swietni ze nie chce psuc wrazenia 😁
Bischa   TAFC Polska :)
08 lutego 2014 18:36
Uffffff, wreszcie, mamy bilety 😵 Będą czekać na nas w kasie. Nigdy więcej takich nerwów. Dobrze, że z kumpelą podjęłyśmy wczoraj decyzję, że jedziemy w ciemno. 23 wyruszamy do Berlina 🏇
Czy ktoś nie chciałby może pojechać ze mną w czerwcu na stopa do Szwecji na Bråvalla Festival? Gra między innym Iron Maiden, Offspring, Bad Religion, The Kooks.  😜
Bilety na Linkinów kupione...  😜
Bischa   TAFC Polska :)
19 lutego 2014 16:16
Nie chce ktoś dwóch biletów na DM w Łodzi 24 lutego?
Odebrałam dziś z poczty przesyłkę z balonami (na akcję koncertową) i doszło do mnie, że to już w ten poniedziałek  😜 ahh, dopiero co odliczałam ostatnie dni do DM na Narodowym,  a tu już Łódź. Gdzie się podziało moje pół roku?
Dobra to kto się wybiera na Justina Timberlake?  😀
Ja bym poszła, ale ta cena to jakiś żart chyba  😂
A ile?
https://www.ebilet.pl/bilety.php?id=83430 tych najtańszych już nie ma, z resztą chyba bez sensu takie miejsca kupować.
Łooo... to faktycznie dużo!
Jeszcze chwila i zacznie się liczyć jak The Rolling Stones 😁

Swoją drogą... koncert RS... moje marzenie...  😜
Jak ja sie ciesze, że za koncert życia dałam mniej...  😁
Dajcie znać czy te koncerty były warte cen.
Dobra to kto się wybiera na Justina Timberlake?  😀

Ja! Udało mi się kupić 4 golden circle short track  😜

A 4 Marca po raz drugi zobaczę moją ukochaną Beyonce  😍 Jeszcze potrzebuję do szczęścia Pharella Williamsa i będę spełniona koncertowo na połowę życia  🙂
Alabamka, jeden z dwóch moich koncertów życia odbędzie się 12 czerwca 😍
Fakt, że też tani nie był, ale do Stonesów daleeeeeko 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się