100dniowka

smarcik mnie osobiście jednak się wydaje,że miała majtki-stringi.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 lutego 2014 14:04
Co i tak jest dla mnie nie do pomyślenia w przypadku krótkiej sukienki  😉 Chyba że owa krótka sukienka ma być na kobiecie krótko i zostać zdjęta przez mężczyznę, to mogłabym te stringi zrozumieć. Ale na studniówce?  😉

(ja chyba naprawdę robię się stara/staromodna).
Możecie pokazać te "inne zdjęcia z tej studniówki"? Ja widzę jedno, z głupawym komentarzem. Z kwejka.

Dla mnie sprawa jest prosta - zakładając tak krótką kieckę, do tego tak skonstruowaną, że wiadomo, że będzie się tak zachowywać (ja zawsze sprawdzam jak wysoko unosi się sukienka, którą mam na sobie, kiedy robię wszelkie piruety - ZANIM pójdę w niej gdziekolwiek), trzeba dobrać odpowiednią bieliznę. I ja bym tu pewnie założyła bardziej zabudowane majtki, bo nawet nie figi (nie, nie... nie reformy, bo by mi falbanki spod kiecki "w stój" wystawały 😉 ).
Ale to własnie jedna z tych rzeczy, o których niedawno pisałam, mówiąc o kiecce, która moim zdaniem się nadaje lub nie nadaje na taką okazję.
Ja miałam krótką sukienkę no i nie pełne majtki,ale przed wyjściem robiłam "tysiące" prób czy w jakiś sposób tyłek mi nie wyskoczy na wierzch 🙂 pomimo to jak tańczyłam cały czas miałam lęk,że coś zrobię i wszyscy zobaczą mój tyłek,przez co trochę nie komfortowo się czułam.
http://d.naszemiasto.pl/k/r/43/31/52ee27b57c732_o.jpg?715534456

Ja wszystko rozumiem - to że powinna mieć dłuższą kieckę, to że powinna założyć inną bieliznę... Ale zobaczcie jaka nagonka się na nią zrobiła i to jest moim zdaniem mega niesmaczne, bo o zwykłej dziewczynie huczy cały internet.
Ładna miała sukienke, swoja drogą. Wcale nie taką bardzo krótką... No mogła założyć lepsze majtki, ale to chyba powinno się huczeć o fotografie, który jest nieprofesjonalny, że takiego zdjęcia nie skasował... U nas na studniówce była jakaś tam zabawa, że chłopaki przez moment nosili dziewczyny na rękach i jednaj się zawinęła sukienka tak, że było widać majtki, ale w filmie kamerzysta tak to powycinał, że nic nie widać... Na zdjęciach tak samo.
ale to chyba powinno się huczeć o fotografie, który jest nieprofesjonalny, że takiego zdjęcia nie skasował...

Dokładnie. A on jeszcze wrzucił je do internetu. I dlatego współczuję tej dziewczynie, bo o jej tyłku huczy cała sieć - i na pewno nie jest to miłe. Wyobraźcie sobie co teraz przeżywa w szkole. 😉
Ja współczuję tej dziewczynie, zawinęła jej się kiecka, trudno. A cały internet się z niej śmieje, ja bym się czuła okropnie na jej miejscu.
I właśnie jak pisze Cricetidae, powinno się raczej czepiać tego, kto to zdjęcie udostępnił. Choć też może to nie fotograf a jakieś prywatne zdjęcie? W każdym razie nieprzyjemna sytuacja :/
z tego co widzę na facebook'u powstały fanpejdże,na których jest więcej takich zdjęć...nie tylko tej dziewczyny 😵
szczerze współczuje jej,podejrzewam co przeżywa w szkole...
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 lutego 2014 16:17
Jeli chodzi Wam o post Cavaletti, to ja np. nie widzę zdjęcia, które wstawiła. Nie wyswietla mi się. Więc w sumie cieszę się, że Martva je wrzuciła i działa, bo przynajmniej wiem o czym mowa 😁

Ja nie widzę ani w jednym, ani w drugim... U mnie w szkole też była mowa o jakiejś lasce z gołym zadem na 100dniówce, że fotograf się zachował nie fair i ja, jak zwykle, totalnie nie w temacie...
Facella nie wiem czy posiadasz facebook'a :
[[a]]https://www.facebook.com/pages/Studni%C3%B3wkowa-DUPA-z-Wroc%C5%82awia/504263189693707?fref=ts[[a]]
Fakt, że to nieprofesjonalizm fotografa. Do sieci mógł to wrzucić ktokolwiek, ale dlaczego w ogóle te zdjęcie wyciekło od fotografa? Przecież powinno być pierwsze do usunięcia.
Z drugiej strony zobaczcie na zdjęciu "z zadem", za partnerem tej dziewczyny, w tle, jest druga w czerwonej sukience. Tej akurat tak się kiecka nie zawinęła, nie na tym zdjęciu. Ale co mogło być na innych?
Dziewczyny są często same sobie winne takiego osmieszania. Przecież na pierwszy rzut oka widać, na zdjęciu "w stój", że ta sukienusia tak własnie się będzie zachowywać. Jest tak skrojona, że kompletny dureń by o tym pomyslał. A że ładna... no ładna, ładna... dziewczyna też niczego sobie. Dobrze, że tyłek zgrabny.
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 lutego 2014 16:34
Facebooka posiadam, z tym, że mi nie działa  😵
Jak już mi się udało zalogować, tak żadne zdjęcie się nie wyświetla i w ogóle nic nie mogę zrobić. No ale to nie na temat.
Edit: dobra, udało się, w ogóle to nie rozumiem tej całej sensacji  🙄 U mnie by się takich kilkanaście znalazło, którym w tańcu kiecki tak wirowały, że było widać nie to, co trzeba. I to wcale nie krótkie kiecki, bo jedna dziewczyna w sukience prawie do kolan non stop musiała ją trzymać... A że fotograf zrobił zdjęcie w niewłaściwym momencie (w ogóle to zboczeniec jakiś, jeszcze z przykucu, no wiadomo chyba po co  🙄 ) i mu "wyciekło" - żenada. I każdej dziewczynie mogło się to przytrafić. Ludzie są bezczelni  😤
Koleżanka u mnie miała bardzo podobną (jak nie identyczną) sukienkę i teraz chodzi i przeżywa, czy jej nic się nie podwinęło. Jak koleżanki wybierały zdjęcia to mówiły, że zdarzały się takie, gdzie sukienka (nawet i dłuższa) zawinęła się tak, że kawałek bielizny było widać - chociażby przy kankanie. :P Ale co za fotograf upublicznia takie zdjęcia? Cham. No cham i prostak.
Facella a teraz?
Wydaje mi się,że skończy się to na sprawie w sądzie...na pewno są jakieś paragrafy na to.
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 lutego 2014 16:47
Jiska, dzięki, zrobiłam edita poprzedniego posta - jednak poszło przez FB. Ja bym na jej miejscu zrobiła aferę, na pewno bym tego tak nie zostawiła.
O kurka wodna... znalazłam inne zdjęcia z tej studniówki. Długo będę zbierać opadnięte elementy.
Z ciekawszych kreacji studniówkowych (wybaczcie, że w linkach - gabaryt zdjęć...)
1. mini-mini-mini
2. podejrzewam, że poza tymi obcislymi kieckami, to wszystkie z tego zdjęcia robiły takie co, jak ta "skandaliczna" - ot, taki krój, taka długosć. Tylko włascicielki miały więcej szczęscia i to nie im fotograf taką fotę strzelił
3. a gdyby zmienić perspektywę robienia zdjęcia na taką, jak z "TEGO" zdjęcia?

Pozostałe: [url=http://wroclaw.naszemiasto.pl/galeria/zdjecia/wroclaw-studniowka-xvii-lo-w-hotelu-haston-zdjecia,2149550,galeria,t,id,tm.html?sesja_gratka=ec4e6f69f1baac03b5aa6405df921011#galeria]link[/url].

Swoją drogą, strasznie dziwkarskie odruchy ma ta laska z pierwszego zdjęcia.

Tak sobie patrzę i myslę, że czasem rozumiem tych rodziców, którzy swoim córkom mówią, że w jakims tam stroju z domu ich nie wypuszczą. I dziwię się, że niektóre w tych dziewczyn w takich strojach puscili. Na studniówkę. Szkolny bal 🤔
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 lutego 2014 17:02
Swoją drogą, strasznie dziwkarskie odruchy ma ta laska z pierwszego zdjęcia.

Mówimy o tej samej dziewczynie, na pierwszym planie? Ja tam żadnych dziwkarskich odruchów nie widzę, no już bez przesady, nie doszukujmy się podtekstów tam, gdzie ich nie ma  😵
Co do zdjęcia trzeciego, gdyby facet przykucnął, to by wyszło tak jak z tą w czerwonej. Bo tam kucał. Akurat takiego pecha miała. Ta w czarnej miała więcej szczęścia. A sukienka wcale nie taka krótka.
O jasny gwint! Nie, nie! Nie o tej.
Pomyliłam zdjęcia :wstydnis:
Chodzi mi o taką laskę w czarnej, obcisłej miniówie z baskinką. Ta po lewej
Poprawiłam już poprzednie zdjęcie. Omyłkowo, pisząc tamten post wstawiłam zdjęcie, które było obok.
Co i tak jest dla mnie nie do pomyślenia w przypadku krótkiej sukienki  😉 Chyba że owa krótka sukienka ma być na kobiecie krótko i zostać zdjęta przez mężczyznę, to mogłabym te stringi zrozumieć. Ale na studniówce?  😉

(ja chyba naprawdę robię się stara/staromodna).


Zdziwiłabyś się ile takich panienek jest teraz 🙄 Poważnie, ja rozumiem, że ma też plany na noc, ale chyba nie trzeba tego wszem i wobec okazywać 🙂😉 nie mówię o tej ze zdjęcia, ale ogólnie o takich przypadkach. Na mojej studniówce było kilka takich.. wiły się jak węże, a nie tańczyły. 😵
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 lutego 2014 18:01
Właśnie koleżanka wrzuciła fotkę klasową ze studniówki... Boże, co za masakra. Nie dość, że czekamy cholernie długo na zdjęcia, to jeszcze ten fotograf jest beznadziejny... Serio, kolega z rocznika wyżej, na którego nie zgodzili się rodzice, zrobiłby nam lepsze - robił zdjęcia na mojej osiemnastce, o niebo lepsze od tego jednego grupowego... Zobaczymy, co będzie dzalej  🙄
Zdjęcia wam nie pokażę, bo mnie na nim prawie nie widać, no i jest tam cała moja klasa - nie chcę bez ich zgody wrzucać tego zdjęcia na publiczne forum.
Edit: Okazuje się, że baba, która podpisywała umowę z fotografem, w ogóle jej chyba nie przeczytała - na oddanie zdjęć fotograf miał 50 (!!!) dni roboczych (!!!). Nie wiem, skąd ona wzięła 3 tygodnie  🤔wirek: Zdjęcia mamy dostać w piątek lub poniedziałek - ciekawe...
dworcika ale o co Ci chodzi tak właściwie? bo odnoszę wrażenie, że dla ciebie idealna dziewczyna na studniówka to ubrana w czarną sukienkę do ziemi i stojąca przynajmniej metr od partnera,a ty wyśmiewasz zwykłe zdjęcia, zwykłych dziewczyn (pomijając tą z gołym tyłkiem, ale to też wina fotografa) w normalnych studniówkowych sukienkach, przecież to ma być impreza szkolna, a nie zlot zakonnic  😀 Nawet moja babcia po zobaczeniu zdjęcia ze studniówki stwierdziła, że dziewczyny w długich sukienkach wyglądały ciężko i staro
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 lutego 2014 18:12
Dostaliśmy zdjęcia, co za masakra...

Ja wyglądam jak koń, ale kolega  😂
eeeej Facella, jakaś Ty ładna 🙂😉

Też trochę nie rozumiem, owszem zdarzają się nieodpowiednie sukienki, ale na tych zdjęciach ich nie widzę...
Facella sliczna! rozstalas sie z okularami na stale? 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 lutego 2014 18:59
zoriczkowa, niemiłek, dziękuję  :kwiatek:
Soczewki były tylko na 100dniówkę, teraz mam nowe oprawki i dużo osób mi mówi, że mi w nich ładnie, lepiej niż w starych... Soczewki to jednak nie dla mnie (-;
Ależ ja nie mówię, że dziewczyny mają mieć kiece do ziemi! Chociaż koleżanki Jiski miały piękne kiecki, lekkie i wcale nie wyglądały ciężko i staro. Za to sama Jiska miała krótką, równie ładną i też nie widzę w niej nic niestosownego. Tylko sama powiedziała, że po zobaczeniu zdjęcia z odkrytym tyłkiem zaczęła się zastanawiać i nie czuła się w pełni pewnie. Jaką ma gwarancję, że fotograf nie musiał usunąć wielu zdjęć (obojętnie czy Jej czy koleżanek w równie krótkich sukienkach), bo widać na nich tyłki?
To tak, jak z kieckami, z których ucieka radosna piers. Proste - nie wszystkie sukienki są szyte pod kątem imprez tanecznych. Sukienki koktajlowe najwyraźniej mniej i trzeba o tym pamiętać, decydując się na taki model. Nie rezygnować z niego, ale odpowiednio dobrać resztę ubioru, żeby ryzyko głupiej wtopy zminimalizować.

Ale nie mówcie mi, że odpowiednim strojem na taką imprezę jest oblepiająca ciało minióweczka, jak ta z baskinką  😵
Facella pięknaś! 💘 Prześliczny kolor sukienki. Masz gdzieś całą? Bo jeśli wstawiałaś, to gdzieś mi umknęła..
My zdjęcia, film dostaniemy najprawdopodobniej w następnym tygodniu. God, ja się boję tego oglądać.  😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 lutego 2014 11:39
Mam, ale wyglądam strasznie. I jest tam moja STOPA, fuj! Na zdjęciu kolor kiecki przekłamany, nie jest aż tak cielista - trochę bardziej różowa.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 lutego 2014 11:45
I jest tam moja STOPA, fuj!


Hahahaha rozwalają mnie Twoje posty  😁 Pokażesz się w nowych okularach?  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się