Revoltowicze z Podkarpacia

my🙂
Czy jakaś dobra duszyczka mogłaby powiedzieć mi, czy daleko będę mieć do Zabajki, jeżeli przyjadę pociągiem? I czy da się tam jakoś ewentualnie dojechać?  :kwiatek:
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
01 września 2013 14:29
Wsiadasz do szynobusu relacji Rzeszów-Stalowa Wola. On ma stacje w Głogowie, a stamtąd masz jakieś 2,5 km do Zabajki. A kiedy się wybierasz? Może Cię podrzucę, bo ja mieszkam w Głogowie, a do i z Rzeszowa codziennie jeżdżę do pracy 😉 Dla mnie to nie problem, chyba, że będziecie o 2 w nocy w Rzeszowie  😁
Mam bezpośredni pociąg z Lublina do Głogowa, chodziło mi o odległość ze stacji w Głogowie do Zabajki 😉. Przyjeżdżam w sobotę 14 września, w Głogowie będę przed 18 😉. Ty nie startujesz wtedy w zawodach? 😉 Bo jeżeli jesteś w sobotę w Rzeszowie, to mogę przyjechać do Rzeszowa (jak coś to służę pomocą w czasie zawodów). Dla mnie w sumie nawet lepiej, bo zdążę pooglądać zawody w sobotę 😉. Odezwę się na fb  :kwiatek:
brzezinka , sorki że tak wracam do pierwszej strony, ale czy to jest ośrodek jeździecki Hipo-fit, bo tam stoi teraz klacz, która wcześniej stała w stajni, w której jeżdżę.
[glow=red,2,300]Polecam również KJ Leśna Wola.[/glow]
+ja też pokażę stajnię, w której jeżdżę, nie mam zdjęć ooczenia, ale mam koników:
[glow=red,2,300]Zagroda Jeździecka Mustang[/glow]
Czy to ta stajnia w Kolbuszowej? Możesz powiedzieć coś więcej? Np. kto prowadzi tam jazdy?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
11 września 2013 14:35
Z tego co mi wiadomo, to na pewno właścicielka, Ewelina Nazimek- Bomba  😉
Znajoma miała u nich źrebaka na odchowanie. Kameralna stajenka. warunki nie każdemu mogą do końca odpowiadać(kostki brukowej nie zaznasz), ale atmosfera w porządku 😉 Czyżby mundialowa szukała stajni? Gdzie jeździsz tak w ogóle? 😉
mundialowa pyta z ciekawości 😉 Po wielu zawirowaniach chyba znalazłam swoją nową przystań - Ośrodek Jeździecki Na Zakolu w Radawie.
Stajnia forumowej Alisy, której pięknie dziękuję za "przygarnięcie"  :kwiatek:

dopisek:
W końcu udało mi się obrobić i wrzucić zdjęcia z II Amatorskich Zawodów Konnych w Radawie, organizowanych właśnie przez "Zakole" 😉
https://picasaweb.google.com/116711131259779593544/IIAmatorskieZawodyKonneWRadawie2013?authkey=Gv1sRgCJmN8rmo39Csew
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
16 września 2013 13:43
Jakie ośrodki polecacie na zrobienie instruktora jazdy konnej? Interesuje mnie cała południowo-wschodnia Polska, nie tylko Podkarpacie.
Poszukuję również opinii o Green Way'u (Lalin i Dąbrówka Mała)

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi  :kwiatek:
Kto się wybiera na CSNki do Glinika jako zawodnik/widz? 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
16 września 2013 16:22
Ja może wpadnę pooglądać 😉
być może też wpadnę 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
10 października 2013 15:35
Kto się wybiera na parkury i czworoboki otwarte do Zabajki? 12-13 października? Zgłoszonych jest całkiem sporo koni i stale przybywa, także będzie na co popatrzeć, a przy tym sporo nowych twarzy  😀
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
14 listopada 2013 19:10
Może ktoś tu zaglądnie i poradzi  :kwiatek:

Chciałabym razem z koniem i tatą wybrać się na dwa tygodnie na wakacje w Bieszczady (lato).

Czy możecie polecić mi jakieś stajnie, gdzie będą zielone, duże pastwiska, fajne tereny i przynajmniej piaszczysta ujeżdżalnia?
Nie musi być jakoś super, chodzi o to, żeby koń odsapnął trochę od sportowego zgiełku 🙂
Plus ważne jest to, żeby w pobliżu był jakiś pensjonat, gdzie można się zatrzymać, obojętne czy na miejscu (oczywiście byłoby najlepiej) czy w promieniu 10 km.

Baaardzo proszę o odpowiedź  :kwiatek:
maison, jeżeli nie musi to być serce Bieszczad to na "bieszczadzkiej bramie" masz mnie, trochę dalej ośrodek JANCZAR, LALIN, a potem w samych Bieszczadach to pana Tomka Kwiatkowskiego.
Myślę, że wszystkie z tych miejsc spełniają Twoje oczekiwania. Szczegóły możesz znaleźć na stronach internetowych... 🙂
Elena   emocjonalnie elastyczna
16 listopada 2013 19:45
maison ja polecam Pana Tomka Kwiatkowskiego tak samo jak Brzezinka byłam u niego dwa razy i w przyszłym roku też się wybieram  😀
maison, może Łukowe? http://www.chutorkozacki.pl/
Znajoma jeździ od dwóch lat tutaj: http://www.kulbaka.eu/ i jest zachwycona.
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
17 listopada 2013 16:12
Dzięki dziewczyny, własnie robię inwentarz i będę wysyłać maile  :kwiatek:

Czardasz Łukowe trooochę za drogie  😉 Hotel bombowy ale jak się ma konia to z czegoś trzeba rezygnować  😁
A na stronie internetowej kulbaki nie ma nic o pensjonacie dla koni, tak czy siak zaraz będę wszystko sprawdzać i ew, dzwonić z zapytaniem, czy można przyjechać i będzie boks. mam tyyyle czasu 🙂
Znajoma była z koniem-także wszystko jest do dogadania zapewne 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
31 grudnia 2013 07:21
/ciach/
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie
/ciach/
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie
Witam wszystkich. Wiecie może kto na podkarpaciu dysponuje koniowozem na conajmniej 3 konie? Potrzebuję przewieźć dwie kobyły i źrebaka.
Witam. Ma ktoś może informacje odnośnie stajni przy dworze w Komborni ?  Jeszcze niedawno widziałam tam dwa konie a przejeżdżając dziś obok - już cztery. Prywatna stajnia ? Poszukuję pensjonatu jak najbliżej Krosna może byłaby możliwość się tam wprowadzić 😉? Pozdrawiam
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
24 lutego 2014 13:21
może chce ktoś pojeździc konie w zamian za pomoc?
Euforia_80 - a można spytać, gdzie? (:
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
25 lutego 2014 07:29
Euforia_80 - a można spytać, gdzie? (:


odp. poszła na PW
Od 4 do 9 marca w stajni Dolina Koni w Łukowym będzie trenował Wiktor Joda, trener wkkw z Białorusi, (skoki, ujeżdżenie). Gdyby ktoś chciał zaglądnąć to proszę na PW
A ja mam pytanie do revoltowiczów z podkarpacia, a właściwie prośbę o "pomoc" w rozeznaniu. Może ktoś z Was zna tego konika http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/10464  może ktoś jest mi w stanie przybliżyć jego historię, może ktoś go widuje w stajni, podobno stoi w Wierzawicach. Pytam bo zastanawiam się nad kupnem, a nie wiem jak to wyglada w realu i na co dzień. Info może być na prv. z góry dzięki
Lagi, z tego co mi wiadomo, stoi w Hawłowicach, nie w Wierzawicach 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
28 lutego 2014 10:15
A my wstępnie zaplanowaliśmy pierwszą połowę sezonu u nas 🙂 Więcej dokładniejszych info co i jak wkrótce 😉
[[a]]http://www.ojtango.pl/organizacja-zawod%C3%B3w-imprez/[[a]]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się