Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Ktoś wie może czy to z jakiegoś filmu?
LINK
Czy tylko mi popsuło się coś z fotoblogiem i widzę wszystkie zdjęcia w straszliwej jakości?
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 marca 2014 13:47
flygirl, one już od dłuższego czasu są w straszliwej jakości  😂
A tak na poważnie, chyba przedwczoraj albo i dzień wcześniej zdechły wszystkie serwery fbl'a, przez bardzo długi czas portal w ogóle nie działał, obecnie jest w fazie reanimacji.
Czy istnieje taki rozmiar ciuchow jak 37 albo 39?  🤔
zawsze mi sie wydawalo ze rozmiarowka damska to 36, 38, 40, 42... no co 2 w kazdym razie. coraz czesciej widze w ogloszeniach ciuchy rozmiar 37 albo 39, o co chodzi?
Jestem współadministratorem fanpage'a naszego ośrodka jeździeckiego na facebooku. Kiedy chcę jako prywatna "ja" polubić jakiś post wstawiony przez stajnię, to polubienia i komentarze dodają się jako stajnia, a nie ja (mimo że w prawym górnym rogu "Korzystaj z facebooka jako" jestem normalnie ja). Wkurza mnie to... Co mam zrobić, żeby komentować te posty jako prywatna osoba?
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 marca 2014 21:18
Po wejściu na fanpage'a u góry pojawia się taki pasek: Dodajesz posty i komentarze oraz klikasz „Lubię to!” jako Nazwa Fanpage'a — Zmień na: Imię Nazwisko Tam kliknij "zmień na: Imię Nazwisko"
Oczywista oczywistość - dziękuję! :kwiatek:
jaki kod widzicie na tym obrazku? Dodam, że "kokos" i "kokoś" nie pasują  😉
Ineczka, moze sprobuj z zerem?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 marca 2014 13:02
Wyczytałam w necie, że są jakieś aplikacje, które pozwalają na czytanie książek na telefonie 👀 Póki co instaluję ją z Google Play, ale może macie jakieś inne źródło? W jakim formacie muszę ściągnąć książkę, żeby móc ją czytać na komórce(android)?
abre   tulibudibu
02 marca 2014 13:05
CzarownicaSa, zwykły PDF odczytasz w darmowym Adobe Reader dla urządzeń mobilnych.
efeemeryda   no fate but what we make.
02 marca 2014 13:55
ale ja jakoś sobie nie wyobrażam czytania w ten sposób całej książki... jakiś plik czy dokument - ok  😉
efeemeryda, zależy co kto lubi i jak długa książka chyba. 😉

Co robicie z bólem brzucha jak macie okres? Wzięłam 2 nospy i ibuprom, a leże dalej i aż nie moge wytrzymać. I tak za każdym razem przez pierwsze dwa dni.
Libeerte- Na mnie Ibuprom zawsze działał. Jak nie jeden, to dwa (zwykle dwa). Za to paracetamoli mogę wziąć całą paczkę i nie pomoże. Może u Ciebie paracetamol albo co innego poskutkuje właśnie odwrotnie.
Paracetamolu właśnie nie mam teraz, dlatego wzięłam ibuprom. Czekam jeszcze, może zasnę. Dziękuję 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 marca 2014 15:04
No-Spa lub Buscopan, Ibuprom Sprint Caps albo Max Sprint (paracetamol w ogóle na mnie nie działa), termofor na brzuch, pod koc i lulu na godzinę.
A od pół roku antykopy, czasami w ogóle nie mam okresu (pomimo przerwy; podobno to normalne).
Też myślałam o anty, ale na to chyba jeszcze za młoda jestem 😉 Również dziękuję :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 marca 2014 15:56
Lecze sie w małopolskiej kasie chorych, chcialabym isc do ortopedy w Katowicach. Mogę tak?
Tak.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 marca 2014 08:04
Jak nazywa się sklep, w którym jedna z forumowiczek tworzy bluzy z napisami coś w stylu "nie możesz pradzić sobie z facetem a ja jeżdże na 600kg ogierze"?
monisiaxp - film Back to Solitude
JARA Addicted To
Majorka - dziękuję myślałam, że to jakiś normalny film a to tylko krótkometrażowy ;c
Jak nazywa się sklep, w którym jedna z forumowiczek tworzy bluzy z napisami coś w stylu "nie możesz pradzić sobie z facetem a ja jeżdże na 600kg ogierze"?

No właśnie pomocy. ❗
emptyline   Big Milk Straciatella
03 marca 2014 20:22
pirat30, przecież już dziewczyny odpowiedziały, że Addicted To.
Jeśli chcę zrobić spaghetti bez mięsa to pomysł na mam wsypać do garnka z makaronem czy tylko rozrobić z wodą czy jak?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 marca 2014 20:33
Flygirl ja bym rozrobiła z wodą w rondelku, podgrzała według instrukcji(nie pamiętam, tam są 3? 5minut?) aż się zagęści i dopiero dodała do odcedzonego już makaronu.
Dzięki. :kwiatek:
czy wymianę zamka w sztybletach każdy szewc zrobi, czy to wyższa szkoła jazdy?
[s]Mógłby mi ktoś jak dziecku wytłumaczyć jak używa się paczkomatu? Musze jutro wysłać paczkę paczkomatem, a boję się, że coś zrobię źle :<
I jest tam opcja: "zaniosę do oddziału" czyli, że mogę zanieść na pocztę a oni wyślą na paczkomat?[/s]

poradziłam sobie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się