Końska rewia mody cz. VIII (2014)

sacramentia, dziękuję :kwiatek:
ja również jak tulipan czekam na zdjęcie w cottonie, szczególnie na "Grubym" 😉)
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 lipca 2014 16:19
Rudzik, ale masakra! Kurcze, czaprak za taką cenę to powinien być prawie niezniszczalny, a nie nadawać się do wywalenia po kilku praniach 😵
wątek zamknięty
Gniady, nie chcący współpracować w szokemolu limonkowym i ogłowiu Premiere  :kwiatek:


wątek zamknięty
lalasatan to jest Grenoble????? Jak wrażenia bo się do niego przymierzam 🙂 W limonce super  🙂
wątek zamknięty
lalasatan, Bardzo mi się podoba, super kolorystycznie , a dodatkowo kaloszki super łączą się z (chyba) granatową lamówka🙂
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
09 lipca 2014 09:35
Livia, tulipan, harja to widzę że muszę szybko tego fotografa zorganizować, skoro tyle osób czeka na Mauva  🤣 w sumie sama jestem ciekawa jak będzie wyglądał, kupiłam go trochę pod wpływem impulsu i nie wiem czy Gruby (naprawdę nazywa się Celestyn, więc używam takiej ,,lżejszej" ksywki  😁 )spodoba mi się w wersji cukierkowo-księżniczkowej 😀

lalasatan nie lubię barrrdzo zieleni na koniach, ale ta limonka mi się naprawdę podoba!  😀
wątek zamknięty
Ulala, a z kolei mnie te kaloszki drażnią.  😉
Do całego granatowego czapraka ok, ale taki misz-masz mi się nie podoba 😉

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 lipca 2014 10:42
sacramentia, kiedy Mauve właśnie nie jest cukierkowy - to jest bardzo chłodny odcień różu, na pewno nie będzie słodko 🙂

Przypomnimy się trochę z bakłażanowym Jarpolem 🙂

wątek zamknięty
arivle, czy juz Ci się znudził ten hazel..?  😎
wątek zamknięty
lalasatan, czaprak superowo, tylko te kaloszki.... 😉 A ja lubię konie w zieleniach, Twojemu wybitnie do pyska 🙂
Livia, uwielbiam ten kolor 😍
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
09 lipca 2014 12:26
Thymos, oczywiście, ze nie! To moja ulubiona szmata :P

Dziękuje za rady, boje sie teraz trochę zamówić ten pad! nie wiem co myślec. Czy to tylko egzemplarz Rudzik był felerny, czy moze cała seria. Chyba poszukam dla Ptysia czegoś innego...
wątek zamknięty
monsun   a gdzie cukierek?
09 lipca 2014 12:48
Mógłby ktoś proszę ubrać Mańka:

w cottona mango?

Będę wdzięczna 🙂
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
09 lipca 2014 13:50
arivle ciężko powiedzieć wydaje mi się, że to kwestia materiału, bo kiedyś na allegro rzucił mi sie w oczy ten model w kolorze morskim i też był podobnie zjechany. Ale z tej kolekcji były chyba cottony w tym malinowym kolorze
wątek zamknięty
Rudzik, kupiłam ten morski i twierdzę, że jest to... rzadko spotykany bubel 🤣 A teraz jeszcze strach będzie go wyprać 🙁 Ten model jest źle przemyślany.
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
09 lipca 2014 14:05
Rudzik, z tym, że ja nie jestem fanką cottonów. Zdecydowanie wolę grubsze czapraki, typu Anek, big square (ES lub Eskadron), ew. Brillanty/impulsy. No nic, będę szukać dalej czegoś co mnie zauroczy na tyle, że będę gotowa kupić 😉
wątek zamknięty
Mógłby ktoś proszę ubrać Mańka

Nie jakoś super, ale coś widać  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 lipca 2014 15:24
ej_anka, bardzo dziękuję, mnie też się ten kolor bardzo podoba 🙂
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
09 lipca 2014 19:11
monsun, IMO będzie na prawdę fajnie!

swoją drogą, Ptyś w cottonie Sand (owijki no name):
wątek zamknięty
arivle, fajne owijki spasowałas, bardzo obudziłaś ten zestaw 🙂

Moja ciężka wizja kolorystyczna, strasznie za mną chodził i jest- dzięki Lizzy 🙂
wątek zamknięty
Burza, haha, różoffy Piorunek 😀 NIgdy go w takiej wersji nie widziałam, ale fajnie 😉

Livia, bakłażan wam pasuje idealnie, ale kurcze (wiem że chciałaś takie) mały jest.
wątek zamknięty
arivle, Burza, dziewczyny, nie obraźcie się, ale mi w obydwu przypadkach wypaliło oczy i myślę, że wygląda paskudnie 😡
Ja jednak wolę nudę 😉 chociaż mój Suchya kasztan jest the best w granatach albo winie.

Gniade w pebble:



I gniade w kantarze Scapa:


wątek zamknięty
xxagaxx, ahhh kurcze zachorowałam przed podkładkę do lonżowania z tego samego materiału.. bardzo dyskretny róż 🙂
Bo róż w ogóle był! Sangria to był ideał ale złapałam też cottona Rosę 🙂 No ale Sangria miała rozmiar delikatnie mówiąc poniakowy.

quantanamera, ten róż to czaprak dla mojej przyjemności przede wszystkim 🙂
Ta Scapa- za dużo się dzieje na koniu. Ale Pebble nieśmiertelne 😍
wątek zamknięty
Livia, co ja się będę powtarzać... wiesz, że super 🙂
Burza, no nie mogę, Piorek w różu 😀 Kolor jego życia to nie jest, ale tak jak mówiłaś - fajnie też jest mieć czaprak "dla siebie", czad 😉
wątek zamknięty
Ej no laski! :P to naprawdę nie pierwszy raz 😀


wątek zamknięty
Burza, no tak, ale ten najnowszy jest taki... różowy różowy :-P taki cukierkowy 😀
wątek zamknięty
Burza, na taki róż jak na drugim zdjęciu to ja bym się skusiła. Jak nie lubię różu ten jest piękny! Co to?
wątek zamknięty
harja, no tak 🙂 candy 🙂 ale moim faworytem jest sangria, sama lubię nosić taki kolor.
wątek zamknięty
Burza na drugim zdjęciu w tym irokezie to Ty?  😲 dla mnie w różu ślicznie, zresztą ja wszystkie różowe czapraki kocham  🤣 ale Piorkowi bym troche brzuszek zrzuciła🙂
wątek zamknięty
Dżastin, ano ja, chciałam zobaczyć jak to jest 😉 to całkiem niedawno 😉
Brzuszek ma prawo istnieć bo koń chodzi lekko na razie 🙂
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
09 lipca 2014 21:52
tt2005 i Twenty Two w Anky cognac, ochraniaczach tobacco i kaloszkach shine z BR. 🙂

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.