Kuce - wszystko o

emptyline   Big Milk Straciatella
18 lipca 2014 13:56
ontaria, iskierkowa, dziękuję wam ślicznie.

ontaria, na mojego nie pasuje nic, mam depresję siodłową.


C.D. 🙂





Kastorkowa   Szałas na hałas
21 lipca 2014 06:44
Emptyline Całus boski, a ja mam dla Ciebie takiego oto mini Całka  🤣
emptyline   Big Milk Straciatella
21 lipca 2014 10:32
Kastorkowa, ahaha, identyczny! Gdzie taki cudaczek mieszka?
Jak NIE skakać  😡 :

Czyli nasz start w najniższej klasie na wczorajszych zawodach  😎 Rozprężalnia-cudownie,po wjeździe na parkur-problem,żeby zakłusować. Fotka wyżej jest kwintesencją całego przejazdu.. po co najeżdżać galopem jak mozna skoczyć ze stój i zaskoczyć pańcię!
edzia69   Kolorowe jest piękne!
21 lipca 2014 11:32
Potrzebuje ogłowie, które pasuje na kuca ok 9o cm, niby zwykły szetland, a główkę ma maciupeńką. Której firmy tranzelka będzie naprawę bardzo mała? Bo mam już całą kolekcję i wszystko za duże.
Kayra   Kucusiowy wariat :P
21 lipca 2014 16:21
edzia69, znalazłam takie dwa dla mini shetty 🙂 Może się przyda
http://www.gnl.pl/oglowie-busse-mini-shetty.html
http://www.animavet.pl/hkm-oglowie-mini-shetty.html
edzia69   Kolorowe jest piękne!
21 lipca 2014 17:57
Dziękuję, właśnie jedna firma zmierzyła mi ich ogłowie i większe od tych co mam. Spróbuję napisać do tego "busse". Faktycznie wygląda na małe.
Kastorkowa   Szałas na hałas
21 lipca 2014 20:29
Emptyline w Zabierzowie :-D
emptyline   Big Milk Straciatella
21 lipca 2014 20:32
Kastorkowa, kurna biorę! Jezu, rozmarzyłam się. Chciałabym mieć Całka i miniCałka. Jak się nazywa?
Kastorkowa   Szałas na hałas
21 lipca 2014 20:35
Topaz, ale nazywany Ku$ka
xmika1   My love my life <3
26 lipca 2014 17:18
To ja przedstawie się z moim kucem welsh pony : )
a on ma jakas grzywę graficznie dorobioną?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 lipca 2014 20:58
Jednorożce istnieją (czyli jak nam się nudzi, gdy ludzie się spóźniają 😀)
znacie może jakieś hodowle kucy felińskich (lub innych kucy w tym typie)?
Chcę kupić takiego kuca z przeznaczeniem do jazdy rekreacyjnej, a więc nie za 20 tys do sportu 😉
na ogłoszeniach pustka, wypadało by rozejrzeć się po hodowlach. Przez google znalazłam dwie.
xmika1   My love my life <3
26 lipca 2014 22:28
matrosowa nie to jest jego grzywa,ale na zdjęciach zawsze wychodzi tak sztucznie  😉
Strzyga - ale podobny to mojego Poniulinka, walijczyk?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 lipca 2014 09:31
Time, szetland, całe 90 cm konia 🙂
esef - Stadnina Kuców Walijskich Apasjonata, SKW Anapon, Koński Gaj k. Szczecina
dzięki, ale mi chodzi o felinskie, a nie walijskie. To jednak spora różnica 😉
esef, Najbardziej felińskie kucyki są... na Felinie 😉 w Lublinie, gdzie powstała ta rasa (na Uniwersytecie Przyrodniczym - Gospodarstwo Doświadczalne Uniwersytetu Przyrodniczego. Podbij do forumowej Ascai (Ascaia) - ona na 100% poda Ci więcej informacji.

Wprawdzie na swoją kuckę felińską trafiłam zupełnie przypadkiem (choć myślę, że dobrze trafiłam), ale myślę, że gdybym chciała "oryginalnego" kuca felińskiego to wpadłabym na Felin.
Tu moja 3,5 latka już...:



(fot: Madmaddie)
dzięki, ale mi chodzi o felinskie, a nie walijskie. To jednak spora różnica 😉


Napisałaś, że felińskie i podobne 😉
A ja polecam pewną hodowlę kuców felińskich pod Lublinem. Koniska z super charakterem, a maść, wiek, rozmiar  oraz cel użytkowania do wyboru do koloru 😉 Zainteresowanych zapraszam na pw.
za daleko mam do lublina. Jestem prawie spod niemieckiej granicy 🙁
Ale Sankaritarina - ja chcę takiego konika jak Twój!!
no to rzeczywiście kawał drogo. Szkoda  bo u nas sporo fajnych feliniaków 🙂 A to nasza  niespełna 4-letnia kucka z hodowli o której pisałam.
esef, my po kucory jeździliśmy na drugi koniec polski, pod niemiecką granicę właśnie 🙂. Ale w sumie mieliśmy upatrzone konie, więc od razu jechaliśmy z przyczepą, bo odległość rzeczywiście ogromna.

A na Lubelszczyźnie na pewno byś coś fajnego znalazła.
esef, Zatem polecam niespieszne oglądanie ogłoszeń.... 😁 allegro też. Nie, to nie reklama z ukrytą treścią pt: "za niedługo moja młoda pojawi się w ogłoszeniach" 😉 tylko ja ją tak znalazłam. Przeglądałam ogłoszenia tu i tam, patrzyłam tylko ogólnie na kuce, aż tu nagle... patrzę, a takie małe, fajne cuś i to jeszcze dość niedaleko domu. Stwierdziłam, że "a co tam, zobaczyć nie zaszkodzi". No i zobaczyłam... 😉
Chciałabym się tu "pochwalić" naszym ogierem 🙂

Kuc walijski sekcji B
Carrwood Sunbird
(Carrwood Bronzewing x Cennen Seraphine )

Resztę zdjęć kucyków postaram się dodać w najbliższym czasie 🙂
Pozdrawiam

Bischa   TAFC Polska :)
03 sierpnia 2014 19:14
Nie widać zdjęć 🙁
Nie mam pojęcia dlaczego, u mnie się wyświetlają 🙂
U mnie również, aczkolwiek wstawiłaś za duże zdjęcia. Zmniejsz je.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się