Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

dramuta i bardzo dobrze! to sie nazywa selekcja naturalna debili  🤦
rajd konny organizowany przez szałas muflon 💘 muzyka mi się troche pokickala no i bateria padła, ale coś tam jest.. 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
29 sierpnia 2014 21:35
Lepszego wątku nie znalazłam, więc wrzucam:
https://www.facebook.com/video.php?v=10202988798459636&fref=nf
Czy taka akcja nóg przednich jest normalna? 🤔
To pewnie hackney, one tak mają 😉.
Sokola   Szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma
31 sierpnia 2014 11:42
Kilka takich lepszych własnych 😀

Dla uśmiechu -

https://www.facebook.com/video.php?v=601091680011318&set=vb.369717589815396&type=3&video_source=pages_video_set

Trochę mojej dumy -


Zrobiony na konkurs ale i tak jeden z moich ulubionych 😀


I coś z czego jestem równie dumna, bo koń którego wręcz nienawidziłam, stał się najważniejszy na świecie <3 🙂

2013

2014


Może 2013 nie zachwyca, ale można porównać z 2014 😀
Sokola   Szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma
31 sierpnia 2014 11:48
---
Od jakiegoś czasu jestem zarejestrowana to teraz napiszę pierwszy post 😀 Bo czemu nie 😀

Zajmuję się poza siedzeniem w stajni robieniem montaży, więc mój kanał jest pełen takich rzeczy  😎
Trochę mojej dumy -



A w 1:41 to nie jest barowanie?


Takie podsumowanie moich wakacji  😀
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 września 2014 00:21
anai piękna okolica i muzyka (z jakiegoś polskiego filmu?)
cuuuks zazdroszczę wakacji 😀
Sokola powinnaś umożliwić i ułatwić kucykowi skoki luzem chociażby poprzez zrobienie korytarza, bo całkiem sympatyczne zwierze i szkoda, żeby się uszkodziło czy zraziło
Zuzix a nie masz jakiś własnych filmików/zdjęć do zmontowania, takiej bardziej "Twoje" by były

A ja wstawię filmik/teledysk do piosenki, który mnie oczarował (mam nadzieję, że nie było)
HUGH - I Can't Figure You Out

oraz filmik, który zrobiłam dla mojej zawodniczki 😀- trochę się końcówka posypała 😡
klik
Sokola   Szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma
01 września 2014 01:48
Piotrek nie, nie chodziło mi o barowanie, teraz wgl przeczytałam o takim czymś :P To po prostu były straszaki, później wisiał tak jeszcze koc 🙂 A opony z malucha i łatwo było strącić, zresztą gdzieś na filmie jest to nagrane 😉

lusia722 czekam aż stajnia powiększy halę i robimy skoki w korytarzu ;P u nas na padoku kiedyś robiłam korytarz, ale jakoś tak później przestałam  🙄
poszukuje filmu jak biały kon biega jakby na arenie z bykiem  🤔
anil22 ten?


😉
o takkk dzieki  :kwiatek: 😍
btw szukając go natknełam się na film , w którym koń zabija atakujacego go pitbulla..straszne 😲
a myśmy się tak bawili :-)

strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
06 września 2014 10:01
Magda ale super! Aż mi się przypomniały dawne dzieje  🙂
Magda Pawlowicz świetny filmik 💘
Wybywam dziś pierwszy raz z koniem na plażę i mam nadzieję, że uda mi się czymś z Wami podzielić po powrocie 🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
11 września 2014 20:51
Przerażające 😕
eterowa było tu już parę razy, i parę razy to oglądałam- ale za każdym razem jestem tak samo wstrząśnięta tym, co widzę...  😵
wiosenne sprzątanie :-)

eterowa oglądałam ten dokument w całości, i jak nigdy delikatnie mówiąc nie podobał mi się ten styl jazdy oraz sposób treningu tych koni, tak po nim zaczęłam go czysto nienawidzić. Abstrahując już od tego co jest tym koniom zakładane na nogi i czym są one ostrzykiwane 👿 (nie mówiąc już o brutalnym traktowaniu pokazanym na filmie, które mam nadzieję nie jest uskuteczniane we wszystkich tego typu stajniach treningowych), to najlepsze było tłumaczenie miłośników i zwolenników takiej jazdy (saddle seat-style) a propos' siedzenia im dosłownie na nerach i kręgosłupie, którego dalsza cześć nie jest już wspierana żebrami, że: "one mają gdzie indziej środek ciężkości". No bullshit na kółkach z karuzelą, bo budowę wewnętrzną i kośćca mają jak każdy inny koń 🍴.
No jak widzę taki obrazek:

to mnie skręca w supeł - dla mnie jest to tak nienaturalne, że aż kalekie.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
11 września 2014 21:59
ten "styl" jest bardzo nienaturalny, i nie wiem po co to komu... No ale kasę na czymś zbijać trzeba, szkoda tylko że cierpią na tym zwierzęta  🤔
lusia722 w jakim sensie moich? :P większość filmów w montażach jest albo ze mną, albo robione przeze mnie więc nie rozumiem xd
Ludzie słuchajcie.
Poszukuję filmiku (wiem, że był tutaj wstawiany ale przeszukałam prawie 100 stron i się poddałam  🙇 )
wiem, że koń z filmiku miał wypadek, bodajże brama na niego spadła czy tam uderzył w tą bramę, wszyscy chcieli go uśpić ale dziewczyna walczyła o jego życie, po rocznej rehabilitacji udało się jej wsiąść na konia i wiem, że płakała ze szczęścia. Bardzo pilnie potrzebuję tego filmiku, jeśli ktokolwiek wie o co mi chodzi - będę bardzo wdzięczna za linka 🙂  😎
shy

Na swoje nieszczęście znowu obejrzałam i znowu ryczę. :P
POMOCY ugrzęzło mi w głowie i nie chce puścić.
Szukam filmiku pokazującego skok przez przeszkode w mocno zwolnionym tempie.
Myślałam że to był filmik Massimo Dutti, ale nie. Jednak też na hali, ciemny, podobna konwencja.
Kamera była ustawiona z boku i pokazywała caaały skok powolutku.
Wydaje mi się że jakiejś marki odzieżowej to był filmik.
:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Zorilla, H&M z Malin B coś takiego?
TAK HM!!!!!!  🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
15 września 2014 22:39
Zuzix a to przepraszam :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:.
Zapraszam:
🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się