NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

[quote author=Mehari link=topic=5367.msg2181046#msg2181046 date=1410703536]
uczciwa osoba zgodziłaby się na zwrot - taki eprawo możliwości zwrotu przy zakupie przez internet.


To raczej dotyczy sklepów internetowych,a  nie osoby prywatnej
[/quote]

Dokładnie, to niedotyczy zakupów od osoby prywatnej.

Pomijam brak wkładek i kontaktu.
Rozmiar był podany i się zgadza...
In.   tęczowy kucyk <3
14 września 2014 20:00
Nie wazne, jak dlugi staz ma uzytkownik, nigdy nie kupowalabym od osoby, ktora byla wpisana w tym watku i to kilka razy.
Dziewczyny, dlaczego nie sprawdzacie, czy osoby sprzedajace nie byly tu wpisane?
Ciężko czytać 300 stron przed kupnem czegoś 🙁 ja mam nauczkę... 🤬
Wystarczy wejść w temat i wpisać nick danej osoby w okno wyszukiwarki, nie trzeba czytać.
Do tego jest lista.. 😉
popieram Libeerte , zaraz się zlecą adwokaci Dramki  😎

a może ona się skurczyła w praniu i jest mniejsza ?
Z używanymi Mattesami jest zawsze problem - te starsze potrafiły się kurczyć po praniu. Dlatego zawsze warto pytać o wymiar. Też mam dwa mattesy L i są dwa różne na długość (jeden jest nowy)
Brak tylnych wkładek i nie dosłanie ich to jest nieuczciwość.
[s]CZY KTOŚ ZNA UŻYTKOWNIKA BLACK101 W CZWARTEK MIAŁA WYSŁAC OCHRANIACZE A DO TEJ PORY NIC NIE DOSZŁO NIE WCHODZI NA REVOLTE a ja cała w nerwach  😤 [/s]


  na szczęście panią Black101  nie muszę tu wpisywać , wszystko dobrze sie skończyło . Przepraszam za edycje ale jakos musze odwołać , ze juz sie nie denerwuje. 🙇 🙇 
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 września 2014 12:03
Skoro nie wchodzi na re-voltę, to może coś jej się stało?
Poza tym paczka ekonomiczna może iść nawet 2 tygodnie, jeśli taką wysłała, to poczekaj.
Czy moderator mógłby w końcu zrobić coś z funkcją propozycji? W kółko składane są propozycje,a potem składający nie raczy nawet napisać wiadomości,że jednak nie jest zainteresowany.Ponadto tak naprawdę w świetle prawa te propozycje mogą być wiążące i wiążące być powinny-może to skłoniłoby ludzi do składania ich na poważnie,a nie dla zabawy która potem oznacza że inny potencjalny kupujący się nie zgłosi,bo myśli że musi przebić cenę widniejącej propozycji.Tym razem gwiazdą była Hala124.
Dla mnie szczerze mówiąc te propozycje w ogóle są bez sensu. Jak ktoś chce zaproponować cenę to może napisać wiadomość, a ta właśnie nie wiadomo, ktos da 100zł propozycji i nie wiadomo czy cena jest dla sprzedającego za mała czy po prostu chętny się nie zdecydował na zakup.
ed
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
18 września 2014 09:50
koniczkowaaa, a dlaczego nie skasowałaś ogłoszenia skoro było już nieaktualne?
ed
Te propozyje są irytujące. Juz wielokrotnie miałam przypadek, że ktoś wrzucał propozycję np. troche poniżej podanej przeze mnie ceny i tyle. Zero odzewu na pw i jakiejkolwiek informacji. Taka propozycja dla zabawy chyba.
Szkoda tylko, że ktos inny może pomyśleć, że najwyraźniej proponowana cena była dla mnie za niska i w ogóle nie napisze w sprawie przedmiotu. Przy czym niejednokrotnie jestem gotowa sprzedać i za jeszcze niżsżą cenę niż ta propozycja widmo.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
18 września 2014 10:13
koniczkowaaa, ok, teraz rozumiem 🙂
Klami, Ale jak to? Ktoś Ci składał propozycje , Ty mu odpisywałaś i się nie odzywał już, czy złożył propozycję i czekalaś jeszcze na wiadomość?
Ulalala, w sensie, że padłą propozycja pod ogłoszeniem, ale na moje kierowane do tej osoby wiadomości nie było żadnego odzewu. Ot, taka propozycja widmo, ale pod ogłoszeniem dalej wisiała wprowadzając innych w błąd. :/  Juz mi sie wielokrotnie taka sytuacja przytrafiała.
Rozumiem. Eh.. niestety tak to jest jak dzieci (wiekowo lub rozwojowo) mają dostęp do internetu....
U mnie jest tak,że jest propozycja-piszę czy mi pasuje lub nie,ostatnio jakaś durna małolata dała propozycję za czaprak-taką,jakby był nowy-dużą.Było to dziwne dla mnie,ale ok-zdarzają się ludzie co lubią płacić i 400 zł za jakiś kolekcyjny czaprak czy limitowaną kolekcję eskadrona czy inne cudo, więc uznałam,że to lepiej dla mnie.
Małolata odpisała mi po 3 wiadomości,kiedy zła już nie na żarty (bo kolejny raz prztykam się z propozycjami) napisałam,że te propozycje nie są tam dla zabawy,i że stawia mnie w takiej sytuacji,że do odświeżenia ogłoszenia propozycja będzie widnieć.
desire   Druhu nieoceniony...
18 września 2014 11:09
Dlaczego nie ma po prostu możliwości usunięcia propozycji przy edycji ogłoszenia? Może jakaś prośba do roota? Uniknęłoby się opisywanych wyżej sytuacji  😉
wywołana do tablicy opisuję sytuację:
- faktycznie przez 3 tygodnie byłam na rajdzie, bez dostępu do komputera. internet przez kom. w b. ograniczonym zakresie, nie moge przez niego odczytywać części rzeczy na fb - m.n pw pisanych przez strone h_a na fb, ani otwierać maila. chodzilo forum i fb w ograniczonym zakresie - moze tez przez zasięg (ale pw  i maile nigdy). poinformowałam o tym kilka razy x dni przed wyjazdem i w jego czasie. wierzcie czy nie, ale są miejsca bez wifi, nawet zasięgu i gdzie nie mozna wziac od kogos laptopa z netem... a czsem i tel 3 dni naladowac...
- wszytkie zamówienia jakie przyjełam zostały wykonane 9wiecej nei bralam - bo i czas i materiały), materiał na nie miałam (jak nie - mówiłam, ze trzeba czekać jak bedize nowy lub co mi zostanie- jak do gaga). 1 osoba wcesniej zaproponowala, ze mogę wyslac po powrocie bo potrzebuje na paxdziernik. jedna juz dawno zamówiła choc materialu nie bylo (musial byc specjalnie zamowioy dla niej - specyficzny) - bo brala kilka i dostala mega rabat i tak się zdecydowała.
- większość paczek wyslalam osobiscie w przeddzień lub w dzień wyjazdu
- zostało kilka - bo np nie miałam adresu, 1 musiala polezec 1-2 dni bo niedosechł klej (niebezpeiczeństwo wypaczenia kształtu), 1 bo zostawilam zeby poszly razem, lacznie 3 byly do wyslania - poprosilam domowników
- po wyjezdzie niemialma mozliwosci monitorowac co z tego co zostalo poszlo, bo np na 5 wyslanech paczek "mini paczką" doszedl 1 sms z potwierdzeniem...a doszly wszytkie...
- prosilam osoby które nie dostały o napisanie pw na nazwisko lub przez forum -bo pw przez stronę nie dochodzą
- dostalm 1 pw z adresem na nazwisko - paczke wyslali, 2 na pw przez stronę - odczytalam po powrocie ;]
tak samo jak z informacją, ze nie ma paczki - jakby przyszlo jak prosilam na nazwsko, lub forum - bylyby wyslane
- po powrocie moglam dopiero wszytko zweryfikowac - przez tel podawac co ma robic, gdy nie wiem co poszlo co nie... niemozliwe. faktycznie 2 nie zostaly wyslane omylkowo (wysylajacy ich niezauwazyl), te bez adresów też juz poszły, 1 wróciła bo nie była odebrana.
- mea culpa - osoby które nie dostały bo paczki zostaly w domu bardzo przepraszam, mimo wszelkich zdarzeń w okół i błędów przy proszeniu o wyslaie to i tak w gruncie rzeczy moja wina.  i zostanie im to wynagrodzone w "dodatku" do paczki i rabacie na kolejne.
ale nie jest moją winą, ze nie odpisywlaam na pw przez stronę- bo nie mialam takiej mozliwości! i pisalam o tym wielokrotnie. namiary na forum jak widać mialy - na prywatny profil fb takze - w koncu imie, nazwisko znaly a jestem taka jedna...

- co do czasu "produkcji".
robie wszytko ręcznie, od podstaw. z dbałością o jakość i szczegóły. to nie fabryka yorka, a rękodzieło. czas na uksztaltowanie i wyschnięcie paska to kilka dni, podszycia to samo, klejenie jest w kilku etapach - miedzy nimi trzeba czekac 3-5 dni, potem malowanie i lakierowanie - kolejne dni "nie do przeskoczenia". jesli dany model sklada sie z x warstw (szczególnie te "V"😉- to to te czasy sie zwielokrotniają. dlatego podaje 2, a nawet 3 tygodnie- bo tez zdarza się, ze nie usiądę codzienie na x godzin - to moje chobby, pasja i sposób na zwrot kosztów a nie praca na cały etat (mam inną...na 2;/)-wiec kilka dni podaje "w razie W". 7 dni jaki zapowiedzialm to byl czas do wyjadu bo miałam juz gotową część prac - bo taki, w takim rozmiarze robilam dla siebie.
generalnie kwestie są z zainteresowanymi osobami juz omówione. ale tak dla jasnosci i tu (dostalam dzis wiadomosc ze byla dyskusja)

- i proszę bardzo, i w swoim i innych imieniu - kontaktujcie się najpierw  ze stroną transakcji, a potem piszcie na forach... latwiej, przyjemniej, bez stresu i z efektami w postaci wyjasnienia sytuacji.
Zdecydowanie propozycje cenowe pod ogłoszeniami powinny zniknąć... Najczęściej są "głuche" i na wiadomość dotyczącą sprzedaży nie ma żadnego odzewu, ludzie sobie żarty robią...
Livia   ...z innego świata
18 września 2014 14:36
Popieram! Więcej z tym zamętu niż ułatwień, jak ktoś jest zainteresowany to i tak pisze PW.
Z przykrością ale muszę dodać tutaj użytkowniczkę trener
Zakupiłam puśliska - 2 komplety w stanie cytuję :
Puśliska są w bardzo dobrym stanie i dobrej jakosci  jestem osobą która dba o sprzęt i  go szanuje ,regularnie koserwuję by służyły jak najlepiej i jak najdłużej. Pozdrawiam, Weronika. 
A oto zdjęcia tego co dziś przyszło w paczce  :kwiatek:
Mam nadzieję że Weronika zwróci uwagę na to co jest w jej mniemaniu sprzętem w bardzo dobrym stanie i zwróci pieniążki.Nadmienię że ten komplet kosztował 100zł
Jak narazie poprostu cała trzęsę się ze zdenerwowania bo jutro miały być z przeznaczeniem dla dzieci i nie wiem czy ktoś wsadziłby dziecko w takie puśliska.
Oczywiście oba komplety są uszkodzone.

EDIT: link do ogłoszenia http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/134802
Wygląda jakby to wogóle nie były te ze zdjęcia bo tam żadne nie mają takiej rdzy na sprzączkach  :kwiatek:


[quote author=horse_art link=topic=5367.msg2184014#msg2184014 date=1411037231]
7 dni jaki zapowiedzialm to byl czas do wyjadu bo miałam juz gotową część prac - bo taki, w takim rozmiarze robilam dla siebie.

- i proszę bardzo, i w swoim i innych imieniu - kontaktujcie się najpierw  ze stroną transakcji, a potem piszcie na forach... latwiej, przyjemniej, bez stresu i z efektami w postaci wyjasnienia sytuacji.
[/quote]

nie będę się kłócić, ale wydaje mi się, że od 12 sierpnia do 28 sierpnia, to nie jest 7 dni tylko ponad 2 tygodnie...

ja napisałam na fb, niestety odpowiedzi nie otrzymałam, więc siłą rzeczy opisałam tutaj sytuację. i śmieszy mnie, że masz jeszcze zarzuty do klientów, że się nie upominali o paczkach, do tego Ci źli klienci nie szukali Twojego profilu i nie pytali się po raz enty czy ktoś paczkę raczył wysłać - a fe, paskudni klienci.
a paczki jak nie było tak nie ma.
Angela bardzo dobrze, że napisałaś  :kwiatek: Chciałam od użytkownika kupić wędzidło,  na 1 wiadomość dostałam odpowiedź, na 2 w której spytałam juz konkretnie o koszt wysyłki nie dostałam odpowiedzi. I w sumie dobrze. Aż strach co by przyszło ...

Pusliska na zdjęciu nie pasują do Twoich. Na żadnym ze zdjęć nie widać uszkodzeń....
siwaaa, no ja kupiłam te ze zdjęcia.Wybrałam konkretne a co przyszło? i narazie cisza... Ciekawe czy dostanę jakąkolwiek odpowiedz .
A dziewczyna ma tyle w ogłoszeniach ....
Ja czekam  od poniedziałku.  Na szczęście z nudów zaczęłam przeglądać wszystkie watki po kolei i trafiłam tutaj...
😉  ciekawa jestem jaką odpowiedż dostaniesz
No to i mam odpowiedz - cytuję : Puśliska które wysłałam to te z oferty!!!-nie mam innych 160. W ogłoszeniu piszę wyraznie że SPRZĘT jest UŻYWANY i WIDAC ŚLADY Użytkowania!!! Nie jestem oszustem i nieuczciwa!Dla mnie te puśliska jak na używany sprzęt są zadbane i za tak niską cene + że przesyłkę miała  Pani -gratis! , zapłaconą przeze mnie - są okej.
Zdjęcia puślisk wrzuciłam - jak 100 zł to niska cena to ciekawe ile kosztują u Niej nowe ?
Przepraszam ale dla mnie to osoba nieuczciwa i nie polecam zadnych transackji jak ktoś nie chce być rozczarowany jak ja  😤
Nie wiem jeszcze co zrobię z nimi - czy wyrzucę czy zostawię sobie na pamiątkę ale ja bym czegoś takiego nie sprzedała w życiu za takie pieniądze.Strach to używać poprostu.
Chyba że się opamięta i jednak przyjmie zwrot bo chyba mam prawo do tego jako niezadowolony klijent.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się