PSY

tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
01 listopada 2014 21:25
Hehe, mowilam :p
Huzar ma szczeniory, raczej nie dadza rady wolowego gnata zezrec, wiec ona da rade tansza wersja gryzaka. Moje psy nie maja zadnych gryzakow odkad dorosly i tez zyja. Dobrze maja sie tez meble, buty itp, bo psy nie niszcza.
moja na szczęście nie interesuje się meblami i butami (pożarła obcasy jednaj pary w pierwszym tygodniu pobytu u mnie, na szczęście tragicznie obcierających więc uwolniła mnie od rozterek "wyrzucić czy nie" :P), ale rozpruwa swoje posłanka w zastraszajacym tempie

ps. polecam właścicielom dużych psów dziecięce materacyki na gumtree: za grosze można łatwo dorwać fajne posłanko dla psa, choć głupio brzmi ogłoszenie "szukam dziecięcego materacyka, moze mieć plamy i być mocno używany, byleby nie był przesikany na wylot" 😉
derby, jestem fanka wszystkich Twoich zwierząt 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
01 listopada 2014 22:08
Martuha dzięki, hihihi- ale to zgraja szogunów🙂😉)  jedne lepsze od drugiego🙂


Dziś próbowałam z Viento "aportowania"




JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 listopada 2014 10:31
Bułka i warzywa


Bułka vs przepiórka / BARF / - nie dla zbytnio wrażliwych 😉
Jara, może napisz, przy tym drugim linku, że to rozrywane zwłoki... 
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 listopada 2014 10:43
Martuha, a czego się spodziewałaś po wcześniejszym zdjęciu wrzucanym przez Jarę i tytule " Bułka vs przepiórka"?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 listopada 2014 10:55
Zwłoki? 😀 Może ścierwo przepiórki? 😁 owszem, flaczek wypada, ale jest to normalnie kiedy pies karmiony BARFem dostaje niepatroszoną przepiórkę 😉 (zwłaszcza kiedy Bułka obiekty niezmielone lub których nie da się pokroić musi dostać z ręki) Ponadto bywalcy tego wątku widzieli dwie strony wcześniej dwa ciała leżące w misce, ale ok - dopisałam 🙂




p.s. Z tej samej partii przepiórczych zwłok mam dziś rosół na obiad  🤣 pychotki  😉
Jara, nie czepiam się samego faktu karmienia przepiórką, po prostu nie spodziewałam się trupka. Nie wszyscy lubią takie rzeczy oglądać.
myślałam, że tam jest coś w tym stylu
😉
JARA, a w tej miednicy to same warzywa/owoce?

Pewnie już wklejałaś, ale omal ci ręki nie odgryzała 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 listopada 2014 11:32
Pewnie, że wklejałam: moje skille w pakowaniu Konga 😁 a przechwytywanie ręki razem z zabawką lub jedzeniem jeszcze czasem się zdarza 😉

Micha pełna owoców i warzyw 😉
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
02 listopada 2014 12:31
To na stronach kulinarnych, w przepisach dotyczacych miesa, tez powinna byc notka przy zdjeciu: uwaga trup
Mam nadzieję, że nikt tak nie przyrządza mięsa jak Buła pożera przepiórki 😉
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
02 listopada 2014 15:47
To przepiorka Buły jest drastyczna a to już nie?
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
02 listopada 2014 16:05
Jeszcze w kwestii niezniszczalnych gryzaków: rogi jelenie. Genialne 😉
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
02 listopada 2014 16:40
No niestety, taka natura- że jadamy to co kiedyś biegało....tylko tego się nie widzi- kupujemy gotowe🙂

A ja wrzucam scenerię jesienną z dzisiejszej łazęgi po puszczy🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 listopada 2014 16:59
Z gryzaków to jestem mega zajarana Alpha Spirit 😍




Za namową Dziewczynki kupiłam na wystawie i teraz szukam jakiegoś tańszego dojścia, bo niestety jedna taka kostka 12zł.
Jara, widze, ze maja tez sucha karme, ale nie moge znalezc ceny i skladu (poza 85%miesa, 15%tofu, 0%zboz). Wiesz cos moze?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 listopada 2014 19:22
Nie wiem czy w ogóle jest dostępna w PL 🙁
Szkoda 🙁 Napiszę do nich, może się czegoś dowiem 🙂
JARA co to za kostka?
Z gryzaków starczających na (względnie) długo polecam  suszoną skórę w formie długich patyków takich po 50-70cm. Jak jest dobrze zasuszone, pies musi konkretnie pożuć i pomemłać, zanim zeżre. W Kakadu taki 'śmierdziuch' 70cm kosztuje 13,99.
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
02 listopada 2014 20:55
To nie jest skora. To penisy wolowe
A widzisz 🙂 Fajne te wołowe penisy, twarde  😎

A tu moje maleństwo - rojberek, wszak to Meki Majcher 🙂 Tym, którzy nie znają etymologii imienia mojego szczenia, polecam tę  oto piosenkę Kazika:









Pochwalę się w takim razie też swoją Kochaną sunią 🙂
delta   Truth begins in lies.
03 listopada 2014 05:53
Nie wiem czy w ogóle jest dostępna w PL 🙁

tu ich stronq http://www.aspiritpetfood.com/

Hiacynta, mina na drugim - to nie ja pogryzlem 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 listopada 2014 07:21
Jak chcecie sprawdzone źródło gryzaków wędzonych to polecam użytkownika na Allegro: LordZeton. Kupuje tylko od niego, zwykle robimy sobie we Wrocławiu co 2-3 miesiące zbiorowe zamówienie, bo od 250zł kurier jest za free.

Hiacynta, to są różne części nóżek wieprzowych, różnych wielkości. Są naprawdę super i namawiam do spróbowania 😉 Są długodojrzewające, mają kawałki mięsa, pachną obłędnie (dla psa) i nie kruszą się, nie łamią w ostre kawałki.
Tutaj znalazłam za niecałe 10zł dużą nogę: http://www.e-torro.pl/m-117/p-2623/alpha-sirit-przysmak-dla-psa-noga-wieprzowa-duza

delta, polska strona jest, ale karma chyba nie jest nigdzie dostępna.

Co do składu to na pierwszy rzut oka wygląda super, duża ilość mięsa. Chociaż chyba wolałabym żeby zamiast tofu były ziemniaki, jakoś soja w karmie mnie nie przekonuje, może uczulać.
Chociaż nie przekonacie się jeśli nie spróbujecie, ja napewno bym tą karmę kupiła gdybym karmiła suchym. Chociaż na bank jest droga i kosztuje powyżej 200zł za 12kg.
delta   Truth begins in lies.
03 listopada 2014 07:56


delta, polska strona jest, ale karma chyba nie jest nigdzie dostępna.



nq fc jest napisane ze od pazdziernika dostepna w sklepach
Na ich profilu na facebooku piszą, że karmy jeszcze nie ma. Jak się pojawi, będą informować. Ja na tą chwilę chętnie bym zobaczyła dokładny skład, ale jego chyba też nigdzie nie ma.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 listopada 2014 09:39
W listopadzie Aspol ma w promocji koninę z kością za 9zł/kg i jelenia z kością za 7zł/kg 😉
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
03 listopada 2014 11:11
Jara, grabisz sobie. Najpierw pokazujesz przepiorki a teraz wspominasz o konskim miesie na konskim forum. Jak nic bana w koncu sie doczekasz :p
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się