Nasza twórczość fotograficzna cz. II

To ja się pochwale chrapami w dwóch odsłonach 🙂


Facella   Dawna re-volto wróć!
17 stycznia 2015 11:02
Cheerful, fajne!
Pokażesz oryginał?  😉
Nieźle Ci wyszły!I ten nakrapiane chrapy... 😉
mirti2 woah, ale świetne te drugie chrapy!
Facella proszę 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 stycznia 2015 16:36
Eeej, wcale nie taka nieudolna ta obróbka! Trochę bym go tylko wybieliła 😁
Próbowałam wybielić, ale to ponad moje siły i nerwy haha 😀 A że koń i tak czysto siwy nie jest to już sobie darowałam
cheerful
Nieźle 🙂 Bardzo fajne światło, szkoda trochę że to niebo w tle jest mocno prześwietlone. BTW masz jakieś dziwne prążki na górnej części zdjęcia albo mi się wydaje?
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 stycznia 2015 19:20
armara, to jest słup wysokiego napięcia (chyba)
armara ja nie mam żadnych prążków. Chyba, że chodzi Ci o oryginał, to może to być słup wysokiego napięcia, tak jak Facella napisała 😉
Odróżniam słup od tego -
Mam czysty i db skalibrowany monitor, uprzedzając pytania...
Jak już Cheerful wprowadziła taki mglisty klimat to...

m.indira   508... kucyków
18 stycznia 2015 00:23
mirti2 naliczyłam 12 kropek 🙂 kurz na matrycy czy krople rosy?
Cheerful, faktycznie, u mnie też widać prążki, gdy się przyjrzę.
mirti2, usunęłabym tylko plamki, poza tym bardzo mi się podoba 🙂

Wrzucam kilka z Kwidzyna, ktoś coś? 👀







O kurczę, ja nadal nic nie widzę 😲 Nie wiem co to może być, ale u siebie prążków nie mam, a przyglądam się już dobre 5 minut haha 🙂
wymodelowana, łaaa jakie świetne. 4 zdjęcie genialne - zarówno pierwszy jak i drugi plan
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 stycznia 2015 15:42
Ja też nie widzę prążków  👀 Specjalnie podlinkowałam jeszcze koleżance, sprawdziła na dwóch monitorach i też nic nie widzi...
Moje wczorajsze wypociny:
[img]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10931194_1026445040706304_626965105779024693_n.jpg?oh=bffc19a24b7915da1fd68c49fc77ca0c&oe=552EC903&__gda__=1433134011_60ea6b1ca6be874f7e4ddcaa72a8a4a2[/img]
Facella przekochany kadr :3 Tylko te krawędzie konia i chłopca - przeszkadza mi "aż takie" rozmycie. Trochę tak jakby byli wklejeni na to czarne tło
Jakie prążki?
Jakie kropki?

Kurde, chyba oślepłam, bo nie widzę ani tego ani tego  😂
Też te prążki widzę jak odegnę sobie ekran laptopa do tyłu. O, teraz chyba każdy zobaczy o co chodzi :P
Z kropkami jest dokładnie to samo.
edit: pal licho, poprawiłam też te kropki 😁
Ja nawet jak sobie odchylam ekran do tyłu to prążków nie widzę. Ale fakt, nie wygląda to za ładnie. Hm... wypadało by to poprawić... ale ja na tym nadal tego nie widzę xD
U mnie tak to nie wygląda, nawet jak odegnę...  😲 U mnie jest zwyczajne, jednolicie białe niebo  😉
Bo jest białe, ale widać minimalnie kreseczki. Kwestia monitora, może mamy z armarą lepsze matryce czy coś.
U mnie też gładkie niebo (na tym drugim kropki widać 🙁) a monitor mam dobrze ustawiony. Może właśnie to kwestia matrycy monitora?
wymodelowana, masz może"mojego" srokacza?
ogurek, sprecyzuj, proszę 🙂
Cheerful, dzięki, to chyba moje ulubione zdjęcie z wczoraj 😁
Westa
No jasne, Westę zawsze mam! 😉
m.indira kurz na matrycy, szczerze mówiąc nie widziałam, że ich aż tyle 😀

a jak już się tak parkurowo zrobiło to:




Pierwsze - nie znam pary, drugie - J.Mieszczak na Dynamiku 5 lat temu! W piątek miałam na nim trening skokowy 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 stycznia 2015 18:35
Cheerful, kurde, a mój best friend twierdzi, że przydałoby się więcej rozmycia  😂

Kropki u mirti widziałam i nadal widzę  😁 a jak ktoś nie widzi, to niech sobie zapisze zdjęcie i podciągnie clarity lub kontrast (to jest w ogóle bardzo dobry myk w trakcie obróbki, już pod koniec - clarity na 100 i wtedy widać wszelkie plamki itd., które można by poprawić).
Dava   kiss kiss bang bang
18 stycznia 2015 19:24
Też mam prążki na każdym monitorze (mam 4 różne) ale tylko na focie Cheerful a nie na innych, a przecież nie odginam monitora specjalnie na tą jedną fotę  🤣 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się