Stajnie w Lublinie

Koniec tematu. Tysiące sposobów wyprobowane, kolka za kolką...po przesunięciu się okrężnicy i kilkugodzinnej waalce o życia konia zadecydowano jesli chodzi o tą niekonwencjonalną metodę-przez ponad poltora roku kon sie nie pokaleczyl i nie mial anio jednej kolki. Koniec tematu. Gdyby byl jakis inny sposob juz dawno bylby zastosowany albo zamieniony. Zamykam temat.a jesli ktos ma inne srodki poza kagancem, lykawka, kreda pastewna, pasza czy suplementami na nadkwasote, dziegcie plastikowe zloby, wypuszczenie na wybieg, preparaty o nieprzyjemnym zapachu lub smaku to prosze pisac na priv.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
05 lutego 2015 19:37
Nikt, a przynajmniej ja nie, nie uważam, że ktoś idzie na latwizne 😉 Wasz koń, wasza sprawa 😉 po prostu zaciekawilo mnie skąd taka, a nie inna metoda i decyzja 😉 oki, koniec  🚫
To jeszcze z ciekawości.
Na padoku też ma drut?  A może nie wychodzi wcale?
Skoro opierał się na ogrodzeniu.
nie wiedziałam czyj to koń do końca


Zdjęcia niestety nie widziałam ale powyższy cytat mnie rozwalił.. 
koonik92 Czyli Twoja opinia uzależniona jest od tego czyj to koń?
Zdjęcie było wstawione parę stron wcześniej, jeszcze przed dyskusją o kowalach, po czym zostało usunięte, bo nikt jakoś nie zareagował i się nie wypowiedział 😉 a teraz zostało wstawione jeszcze raz.

Serce płacze 😁
To się raczej nazywa ból dupy,  lekarstwa jeszcze nie ma z  tego co wiem,  no chyba,  że koonik92  ma nowsze informacje.  😉
myślcie co chcecie, tak jak napisałam wycofuję się, bo wiekszość broni niesłusznie, zegnam panie milosniczki
poza tym tak jestem niepelnoletnia gowniara ktora chce dobra dla zwierzat paaa
Dziewczyny, stoi ktoś albo jeździ w Pikerze?
slw95   żyj i pozwól trwać
10 lutego 2015 13:13
Czy któraś z dziewczyn stojących w Lublinie z koniem ma ochotę na zdjęcia? Dawno nic nie cykałam, boję się że już zapomniałam jak to się robi i chętnie sobie przypomnę, tylko modeli brak... 😕
slw95 ja zawsze jestem chętna!  :kwiatek: stoję w Elizówce  😉
Ja też chętna,  również Elizówka :kwiatek:
W Elizówce to i ja chętnie 🙂
slw95   żyj i pozwól trwać
11 lutego 2015 14:08
Świetnie! 😍 Jakby którejś z Was pasowałoby na przykład jutro to zapraszam na pw albo fb 🙂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
11 lutego 2015 14:25
slw95 jak byś reflektowała na zdjęcia samego konia lub jakichś portretów z ziemi to latem zapraszam i do mnie do stajni jak coś jeden czy dwa fryzy też się znajdą 😉 obecnie ani widoki nie zachęcające ani czasu nie ma a koń wygląda jak kudłate połączenie kozy z mułem na szczudłach 🙁.
Biczowa jak fryzy to ja chętnie nawiedze. 😜
slw95   żyj i pozwól trwać
11 lutego 2015 14:41
Biczowa, jasne, zapamiętam i koniecznie wpadam latem na foty! 😀
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
11 lutego 2015 14:47
W takim razie zapraszam 😀 niech się tylko wiosna zacznie to i widoki będą i konie bardziej wyględne, dzień dłuższy i więcej czasu 😉
Czy wie ktoś czy Blanka Wysocka wybiera się na lubelszczyznę w najbliższym czasie?
Ma ktos pożyczyć przyczepe na jeden dzien z dmc do 1500?
Zły wątek  😂 przepraszam
Czy ktoś wie o której planowane jest rozpoczęcie zawodów ujezdzaniowych w niedziele?
Albo jestem ślepa, albo nigdzie godz rozpoczęcia nie widzę 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
13 lutego 2015 12:17
Średnio półtorej minuty na parę w skokach, to można jakoś mniej więcej obliczyć. Pewnie jutro będą dokładne godziny 😉
Ktoś już policzył, że podobno koło 14. Ja i tak będę od 8, bo jedziemy całą 5konną ekipą. 🙂
Rudka   księciunio.!
14 lutego 2015 07:50
aien ja powoli myślę nad skonsultowaniem mojego konia z Blanką Wysocką w najbliższym czasie. W razie gdybym zaczęła już konkretnie coś organizować to się tutaj odezwę.
Rudka - jakbyś się zdecydowała - daj znać. Znajoma niezarejestrowana na forum jest zainteresowana wizytą.
robił ktoś zdjęcia na PreCavaliadzie?  👀
Z tego co pamiętam to mieli jakiegoś fotografa zatrudnić więc pewnie będzie cała galeria zdjęć 😉
Wizytą Blanki to i ja bym była zainteresowana z tym, że dopiero w marcu, ale 2 konie do przebadania  :kwiatek:
Czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na kilka pytań związanych z oj fidelius?  :kwiatek:

Edit: Już nieaktualne 😉
Potrzebuje numeru tel do Pawła Jachymka 🙂
Jak ktoś ma to poproszę na PW

EDIT: Juz mam :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się