pensjonaty w okolicach trójmiasta

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 lutego 2015 16:06
harja, na 99% tak, nazwiska jej nie znam :P ale to Agnieszka 😀
Strzyga, super, bardzo dziękuję!
edit.
za wszystkie PW również, re-volta ma moc :kwiatek:
W Dąbrówce nie ma już hipoterapii, jest w Koleczkowie, prowadzi ją Agnieszka Woźniak.
chesnut, o Dąbrówce to było do klaudiabolusiowa 🙂 Niemniej dziękuję za info o kolejnej hipo! Nie wiedziałam, że tam jest 🙂 :kwiatek:
harja, w Kielnie jest również hipoterapia 🙂
harja - Pegaz w Redzie rowniez ma hipoterapie 😉
kotlet, Angeel, jeszcze raz dzięki dziewczyny, informacje już poszły do osoby, której były bardzo potrzebne :kwiatek:
Było pewnie 1000 razy, ale zapytam, bo może zmieniło się coś w tym temacie:
co polecacie jeżeli ktoś szuka stajni, która posiada:
- dobrą opiekę, gdzie właściciel naprawdę zauważy, gdy coś się dzieje z koniem;
- duże pastwiska gdzie konie są wypuszczane na cały dzień niezależnie od pogody ze stałym dostępem do siana
- jest czysta i dobrze wentylowana
- jest niedaleko Gdańska (ok. 20 km)

cena dowolona, dojazd dowolny, inna infrastruktura też niekonieczna...
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 lutego 2015 14:26
Czy ktoś się orientuje, czy w trójmieście lub okolicach jest miejsce, gdzie prowadzona jest jazda konna na poziomie tzw. ambitnej rekreacji, a jednocześnie, nie była to masówka, tylko stajnia w miarę kameralna i można byłoby tam dojechać komunikacją miejską ? Poszukuję miejsca gdzie mogłabym się dalej szkolić, nie planuję kariery sportowej ale zależy mi, żeby dobrze nauczyć się jeździć, być może za rok zdać BOJ, a później móc wydzierżawić jakiegoś konia. Zależy mi żeby jazdy były indywidualne lub maksymalnie 2 konie na jeździe i żeby można było spokojnie pojeździć, a nie z milionem innych koni na hali. Czy istnieje takie miejsce ?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 lutego 2015 20:12
Hipo? Aga Racka albo Agnieszka Eliks?
flora, Owczarnia Black Horse Team.
Ktoś, dzięki, ale wolałabym nie na Hipo, bo większość szkółek tam znam i nie do końca mi odpowiadają. Black Horse Team też znam i też to do końca nie to. Wiem, jestem wybredna ...
W Pegazie w Redzie jest mozliwosc treningow indywidualnych, przygotowania do odznak i dzierzawy koni. I jest dojazd komunikacja miejska. Gorzej z iloscia koni na hali, bo hala niestety raczej niewielka ;p
Angeel, a kto prowadzi tam jazdy ? Bo kiedyś tam jeździłam i mam średnie wspomnienia, ale było to dobrych parę lat temu.
flora, to chyba ci pozostaje kupić/wydzierżawić konia i jeździć z wybranym trenerem. Masz w sumie wymienione wszystkie życiowe szkółki w bliskiej odległości od trójmiasta. Na pewno te gdzie da się dojechać autobusem.
No tak, myślałam o tym, ale wydaje mi się, że do dzierżawy powinnam się jeszcze podszkolić i "objeździć" na różnych koniach. Nic to, będę szukać dalej.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 lutego 2015 23:38
flora, Ponia prowadzi jazdy indywidualne, tylko tam z dojazdem komunikacją kiepsko niestety. Ale na hali jak są 3 konie to niecodzienna sytuacja :P
Strzyga, no właśnie, jak jest jakieś fajne miejsce, to ciężko dojechać bez samochodu. To stajnia Dąbrówka, tak ? A nie wiesz przypadkiem, czy tam w pobliżu jakiś autobus nie jeździ z Wejherowa ?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 lutego 2015 10:48
flora, jakiś autobus jeździ, ale nigdy nie docierała do samej dabrowki.
Jezdzi PKS z luzina, ale częstotliwością to on nie powala
[[a]]http://www.pksw.pl/PL/rozklad_jazdy2/tabliczka/680/8/1/Dbrwka%2C%20Skrzyowanie.html[[a]]
Niestety, pracuję w co dzień do 16 w Sopocie. Ale dzięki za pomoc !
Zdaję sobie sprawę, że zaraz posypią się na mnie gromy, że to temat na ogłoszenia ale poszukuję konia do współdzierżawy. Żadne z zamieszczonych na portalu ogłoszeń nie spełnia jednak moich oczekiwań, gdyż są po prostu przede wszystkim za daleko 🙁 . Obawiam się, że sporo osób, które mogłyby oddać konia do współdzierżawy nigdzie się nie ogłasza bo liczą na pocztę pantoflową. Czy ktokolwiek wie lub mógłby mi doradzić gdzie szukać konia nie dalej niż 20 km od Gdyni? Może ma właśnie info pozyskane dzięki stajennym szeptom? 🙂
...Zależy mi żeby jazdy były indywidualne lub maksymalnie 2 konie na jeździe i żeby można było spokojnie pojeździć, a nie z milionem innych koni na hali...


flora, Owczarnia Black Horse Team.

xxagaxx to chyba nie przemyślana propozycja
Sajan, a niby dlaczego? W owczarni jest możliwość jazd indywidualnych.
A co myślicie o stajni nad jeziorem w Chwarzczynie/Osowej ?
flora, a kto miałby Ci tam jazdy prowadzić na AMBITNYM poziomie?
Nie mam pojęcia, dlatego tu pytam. Gdybym wiedziała kto tam prowadzi zajęcia i na jakim poziomie, to bym tutaj nie pytała.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
21 lutego 2015 18:48
flora, może dogadaj się z koleżanką Newra, - wydzierżawcie jakiegoś konia na spółkę i będzie łatwiej z kims popracować w kameralnych warunkach 😉
Czy w okolicach Trojmiasta jest jakies miejsce ktore w swojej ofercie ma odchow koni ?
flora, ale przecież odpowiedz dostałaś. Więc nie wiadomo dlaczego pytasz dalej.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się