preparaty na stawy

Dziewczyny, ja pewnie za kilka dni też będę potrzebować, na czeskich sklepach widziałam nawet za 430 zł - to co u nas za 600. Może iść w tą stronę?
Niestety sklepy czeskie nie wysyłają do PL. Znalazłam kogoś, kto mógł mi przywieźć to i tak wyszło 540 (z przesyłką do hotelu w czechach) i dałam sobie spokój.
Jak masz możliwość ściągnięcia z Czech to sie opłaca. Niestety ja jak kiedys szukałam to nie znalazlam żadnego sklepu wysyłającego do Pl🙁
co sądzicie o składzie tej mieszanki? szukam czegoś dla 16- latka na uelastycznienie ścięgień (kilka lat po zerwaniu) i ogólne utrzymanie aparatu ruchu w przyzwoitej kondycji.

http://podkowalinypl.shoper.pl/pl/p/Mieszanka-na-stawy-Flexi-typ-II/1466
Jeśli rzeczywiście żaden sklep nie chce wysyłać do Polski to może macie namiary na sklepy blisko granicy (od strony Głuchołaz), w których można odebrać osobiście? Mogę wtedy coś zorganizować.
wendetta   ja się zastanawiałam nad tą mieszanką, którą wstawiłaś. Wydawała mi się ona najsensowniejsza z nich wszystkich. Jednak nie ukrywam, że po wizytach weta jestem spłukana i cena ma znaczenie, dlatego też zaryzykowałam preparat czeski, nie dawno weszły na nasz rynek: http://dromy.pl/DROMY-DEVILs-FLEX-900-g,p,23
Ja zamówiłam akurat dla babusi 20 i właśnie się rehabilitujemy z drobnej kontuzji. Wczoraj paczka przyszła, od dziś dajemy. Zobaczymy. Producent deklaruje na opakowanie widoczne efekty stosowania już po 5 dniach.
Alaska, daj znac koniecznie jak działa! Ja bym chciała ograniczyć strzelanie w stawach i wspomóc zerwane kiedyś ścięgna. Z opisu wygląda fajnie. Czekam więc na recenzję :kwiatek:
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
18 marca 2015 10:00
espana chetnie sie podlacze do Ciebie, niestety nie jestem w stanie pomoc jesli chodzi o czeskie sklepy. Ale jesli faktycznie by sie udalo przy tej cenie to bedziesz moim ratunkiem :kwiatek:
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
18 marca 2015 10:15
mój koń jest od miesiąca na Orlingu Gelapony® Arthro. narazie zero poprawy, więc Alaska, jak przetestujesz, daj znać. jak nie, to pozostanie nam Gelapony® Chondro, jest mocniejszy, pożyjemy, zobaczymy  🙄
domiwa i inne potrzebujące: napisałam do kilku sklepów, czy wysyłają do Polski. Będę na bieżąco informować, jeśli będzie jakiś odzew. Z drugiej strony szukam sklepu blisko Głuchołaz, bo miałabym kogo poprosić o odbiór osobisty. Trzecia opcja: mamy budowę w Uściu nad Łabą i jeśli moje chłopaki będą tam jechać to poproszę ich o odbiór w jakimś sklepie po drodze. Jakbyście szukały okazji - wrzućcie tutaj linki do sklepów z atrakcyjnymi cenami i adresy 🙂
oooo i ja chętna na czeskie mobility 🙂 to będe szukać intensywnie jakiegoś sklepu 🙂
Najtaniej znalazłam tu: http://www.svetkrmiv.cz/pohybovy-aparat-koni/hyalutidin-mobility-hcc-2x500ml-pro-kone-5/
Odbiór osobisty możliwy i darmowa przesyłka, 20km od centrum Brna. W Brnie studiuje smarcik - może ją poprosimy o przysługę?  :kwiatek:
U dr Golonki przy zakupie na raz 3 opakowań też jest niższa cena (cos ok 1500zl tylko nie wiem czy brutto czy netto)- zadzwońcie - zapytajcie..
Ja tez prawdopodobnie bylabym chetna na tansze mobility  🙂
U dr Golonki przy zakupie na raz 3 opakowań też jest niższa cena (cos ok 1500zl tylko nie wiem czy brutto czy netto)- zadzwońcie - zapytajcie..

Zapytam doktora, jak będę jechać po konia.
dlaczego to mobility jest aż tak dobre?
Przy zakupie 3 opakowań u dr.Golonki wychodzi mobilyty po 500zł.brałam nie 1 raz więc wiem 🙂 cena jest podana brutto.
o to ja też się piszę!
wendetta - bo działa 😉
Miszka, haha, aa no to rozumiem 🤣
czy ten preparat ma też działanie wspomagające tkankę ścięgnsistą?
ale piszecie że cena 500 zł za 500 ml czy za 1 l ??? bo tutaj http://vital.sklep.pl/pl/p/HYALUTIDIN-MOBILYTY-HCC-2x500ml-zapas-na-ok.-1-m-c/245 wychodzi przecież 300 zł za butelkę 500 ml
blucha, to zawsze jest w komplecie - 1l w dwóch butelkach.
dlatego mnie dziwi ze piszą ze u Golonki 500 zł za butelkę  😲 może on ma litrowe ?
Nie, też ma takie same. Więcej - nie wiem jak to działa, ale z tego co wiem, że Vital Horse ma to od dr. Golonki.
500zł. kosztuje opakowanie które zawiera 2 butelki po 500ml. czyli litr 🙂
500 zł przy większych zamówieniach 😉 A tak jak się po jednej bierze to cena stała, 600zł.
Ja ściągnęłam sobie z Czech. Wychodzi taniej, ale tylko jak ma się opcje że ktoś to przywiezie.
Podobno żeby największy efekt był to trzeba zrobić kuracje 3mies. więc tak czy siak większą ilość trzeba kupić.
i believe i can fly1, jeśli podajesz po kontuzjach, urazach to tak. Ja daję profilaktycznie, zamiast kasę wydawać na jakieś inne preparatyna stawy wolę raz na pół roku kupić mobility.
A coś dla młodego konia profilaktycznie do paszczowo? Mozecie cos polecić co dobrze działa? Mogą być jakies ziołowe preparaty...
Czy ktoś się orientuje , czy HCC mobility może stracić jakieś właściwości gdy pozostawię preparat wymieszany z paszą na noc , aby został podany rano?
mam pytanie czy ten preparat to ten sam , o którym wspominacie wyżej HYALUTIDIN MOBILITY HCC  ?

http://www.fuetternundfit.de/Pferde/Muskulatur/derbymed-Mobility-HCC.html
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się