Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Siesiepy   Ponczek bez rączek
17 maja 2015 20:58
zembria mi tam się podoba! Ale ogólnie to ja bardzo lubię jasne kolorki na koniach innych, niż jasne. Gdy będę miała ciemniejszego, będę miała pole do popisu. 😀 Na siwkach to mi się już oczodajne kolory też przestały podobać, jest źle. ;p A naczółek od horse_art boski! Jak w sumie każdy w jej wykonaniu(dumna posiadaczka - tak, to chwalenie się). 🙂
Livia chyba masz rację.  😂 Pewnie do następnego roku skończę z pokaźnym zapleczem szmatkowym z tegorocznej kolekcji.
Olson, chociaż u Ciebie jeszcze działa zdrowy rozsądek. Chociaż... Usprawiedliwiam się faktem, że polarówkę z pasami mam(miałam) tylko jedną. Teraz są dwie. 😉 Więcej mi nie potrzeba - no chyba, że znowu w czymś się zakocham wybitnie mocno. 🙂
keirashara - kocham bananka. Cudownie u Ciebie wygląda! Chociaż sobie popodziwiam. 🙂
quanta, co tu dużo mówić, mi tam się podoba połączenie konia i czapraka.
Czekoladowiec, podoba mi się ten niebieski na siwym!
okunka, ajj... Kolejny czaprak na facebooku, do którego się ślinię. A najbardziej boli portfel, który znowu jest... pusty. 🙁
Euphorycznie, zapytaj czy uszyją Ci wersję pod siodło westowe. Kto wie, może to będzie magia, której pozazdroszczą Ci nawet klasycy? 😀

A ja stwierdziłam, że w sumie pochwalę się moimi gratisami, które dostałam przy zakupie siodełka. Zdjęcia poglądowe. Pierwszy to mustang bodaj, drugi... nie mam pojęcia. Jakiś no-name, stosunkowo cienki. Niby VS, ale niesamowicie długi i jakby nie patrzeć: prosty. Uruchomiłam go dopiero dzisiaj.

wątek zamknięty
Powie mi ktoś co to za kolekcja? I gdzie dostane do owijek Czaprak VS lub SR?  👀 ( Pewnie zagranica  🙁 )
[img]http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/53/62/92/90/5362929090[/img]

EDIT. Albo inaczej czy to nie ściema?  Bo kolor cudowny  😵
wątek zamknięty
Vendettka, wygląda trochę jak flax z kolekcji jesień/zima 2009, ale w sumie to może być wszystko  🤣
wątek zamknięty
Kurcze już znalazłam na Ebay  🤬 Jest to JUICE wiec nie dostępne w polsce  😵 Ale dziekuje za pomoc!

Edit. coś mi się popierniczyło w komputerze i samo dodało odpowiedz , ale już zedytowałam :P
wątek zamknięty
Vendettka o rany, jaki przepiękny kolor!

W końcu doczekałam się zdjęć Blood w ES stripe heban/sezam .... uwielbiam go! 😍




edit: pokręciłam słowa 😡
wątek zamknięty


W końcu doczekałam się zdjęć Blood w ES stripe hazel/sezam .... uwielbiam go! 😍



Heban/ sezam 🙂 Bardzo Wam pasuje!
wątek zamknięty
anai dziękujemy! Nazwa poprawiona - myślę o jednym, a piszę drugie. 😜
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 maja 2015 11:37
okunka, fajny ten pad! Choć mnie by ta szara lamówka bardziej pasowała 🙂

Siesiepy, haha 🙂 ale w sumie warto, bo jakościowo Jarpol jest bardzo fajny 🙂

srokate, wygląda przepięknie!

wątek zamknięty
Wymieniać nie będę bo za dużo by tego było, wszystkie Wasze szmatki prezentują się naprawdę fajnie 😉
Najfajniej patrzy mi się na nowe Jarpole, mam i ja już w planach zakup czegoś z nowej kolekcji  😁

U nas wreszcie świeci słońce więc wpadam z podglądowymi zdjęciami moich nowości.

Zamówiony dawno temu Fair Play szafirowy do którego mam tez owijki


I dorwany ostatnio przez przypadek (czyt. w super cenie) ES Max plum. To mój pierwszy ES i jestem zakochana w jego jakości  💘
wątek zamknięty
No i założyłam mój piękny nowy czapraczek Horze Spirit w kolorze granatowym na kopytnego - i zonk 😤  Razem z moim Top Dressage zsuwa sie do tyłu po mutancim grzbiecie... Z Eskadronem Cottonemsiodło  się nie przesuwa...  😲 

Albo podejmę jeszcze jedną próbę, albo  pójdzie do ogłoszeń... A taki ładny jest  😍
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Nirv, w iceblue prześlicznie!  😍 😍 😍
wątek zamknięty
Nirv Boże wiesz co zrobił mój mózg ze zdjęciem Pamira w pierwszej chwili? Chyba to znak że za dużo siedzę w kompie przy projektach... 🤔wirek: 🤔

wątek zamknięty
Ale o co chodzi?  😁 dla mnie te zdjęcia są identyczne  🤣
wątek zamknięty
popatrz na pysk 😉

mi tez się na pierwszym foto mieni jego głowa normalnie zdjęcie 3D 😉
wątek zamknięty
Haha o rany  😂
Na telefonie po trzech godzinach porównywania bym tego nie zauważyła  😂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 maja 2015 19:29
Nirv, fajne czapraki, tylko mam wrażenie że oba siodła leżą na łopatkach, szczególnie to Pamsowe.
wątek zamknięty
Wrzucam niciaka burgundy. Na żywo szał ciał! 😜

w słońcu


niestety w cieniu

wątek zamknięty
Dziewczyny potrzebuje pomocy🙁
Powiedzcie mi, czy Orion z Jarpola jest gruby? Grubsze, cieńszy od caballa imperiala? I jeszce ostanie pytanko, caball gamour jest cienszy od imperiala? 🙇
wątek zamknięty
lalasatan, mam Imperiala w wersji ze sztywnym wypełnieniem i tak - jest dużo grubszy od Glamoura, którego też mam 😉
wątek zamknięty
Dramuta12, kolor i czaprak szał! ale te owiki w kropki w ogóle do mnie nie przemawiają.. takie same kropki mam na owijkach jak jeżdżę po mokrej ujeżdżalni  😁
wątek zamknięty
Czy ktos bylby tak mily i ubral mi mloda w fair playa opala mietowego?🙂

Kon:



a czaprak ponizej 🙂
wątek zamknięty
Faith- miałam opala, był taki śliczny bananowy z brązowa lamówką. Niestety szybko wyblakł i przetarł się przy popręgu, przy mojej weekendowej jeździe! Ciekawa jestem jak się sprawuje ta nowa kolekcja amber.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 maja 2015 07:09
Dramuta, super wygląda ten komplet 🙂 Sama się czaję na te owijki w kropki, są urocze 😜
wątek zamknięty
Dramuta ślicznie wygląda na gniadym 🙂 Aż bym miała ochotę, tylko pewnie znów ujeżdżeniówki są wielkie 🤔
wątek zamknięty
Też mam opala, przeżył ze mną z 5-6 lat mniej a więcej codziennej jazdy i wygląda praktycznie jak nowy. Zależy pewnie jaka partia wyjedzie z fabryki😉
wątek zamknięty
otimo no coś Ty? 🤔 Ja bardzo żałowałam, bo był taki ładny i tyle innych kolorków mi się podoba z tej serii 🤔 A tak naprawdę to po jednym lecie wyglądał bardzo marnie.
wątek zamknięty
wabankowa świetnie wygląda i w granacie i fiolecie. ES ma super jakość, jestem zakochana.
Nirv o mamo! 😍
Dramuta12 ja nie jestem fanką niciaków, ale ten czaprak mi się baaardzo podoba. Kolor sam w sobie mega i ładnie leży na gniadym. Kurde, ale te owijki to dopiero mnie urzekły! 😍
faith jak jej pięknie w tym różu!
wątek zamknięty
palemka, pewnie dl jest dość długi, bo ten czaprak mi wychodzi dość nisko pod siodłem, a w CS (cottony) ledwo mogłam przełożyć popręg, już była tybinka. Ogólnie duży i gruby jest.


Dziewczyny,  :kwiatek:.
Nie ukrywam, że uwielbiam ten komplet. 😍 Lepiej nie oglądać na żywo, bo portfel ucierpi. 🤣
wątek zamknięty
Dramuta12 - dosłowny obłęd w kropki 😀

Potwierdzam nieśmiertelność opali, swojego tyrałam non-stop przez bite 5 lat, dalej go ubieram, coś tam się przetarł pod spodem, może nieco wyblakł, ale dalej nie wstyd w nim jeździć 😉 Z drugiej strony miałam dwa basic-y fp i to była kicha na maksa, zaraz się ubiły, zblakły i zeszmaciły, więc chyba rzeczywiście od partii zależy.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.