rozmowy o niczym

branka, a to już zależy, czy leżenie plackiem i gapienie się w sufit to dla ciebie relaks 😁 Dla mnie maseczki to zawsze skrajna nuda.
Ide z kilkoma koleżankami (jedna ma urodziny i tak je chce spędzić). Ma być też wino i jakieś przekąski to pewnie będzie to ciekawsze niż maseczka.. mi się wydaje, że mnie nudzą takie rzeczy (ogólnie nie specjalnie lubię wszelkich fryzjerów itd), ale z drugiej strony mam teraz takie tempo, że chyba się przyda takie leżenie i pięknienie  😁 Więc trochę się cieszę, ale trochę sobie myślę, że wtf, ja i spa  😁

za bardzo przywiązuje się do zwierzaków 🙄 pożyczyłam konia na okres wakacji i dziś dzwoni właściciel, że ją sprzedał, że za 2 godziny będą po nią nowi właściciele...

Mimo, że nie wiązałam z kobyłą żadnej przyszłości to jakoś żal mi się zrobiło 😕 niby tylko miesiąc razem a jakoś smutno...
Ja mam super konia do bezpłatnej dzierżawy 😁
Jak napisać skuteczny donos do skarbówki na osobnika, który od lat ma nielegalne dochody?

A w ogóle to idę w piątek pierwszy raz w życiu do SPA. Trochę nie ogarniam tematów i zastanawiam się czy w ogóle mi się będzie tam podobało. Ktoś bywa czasem w takich miejscach? Ma być jakiś masaż, pilling i maseczka na twarz. Mam nadzieję, że się nie uczulę...i zrelaksuję, a nie stwierdzę, że to nuda.


Ja bywam, kilka razy w miesiącu... bo pracuję w SPA 😀
Poki szkoda, że tak daleko  😁
JARA Ci podpowie  😁
Istnieje możliwość przeniesienia w każde miejsce Polski 😁
Bezpłatna dzierżawa to też przychód i jak ktoś doniesie do skarbówki to co? 🙇
przywieźli mi innego na wymianę, bo to do towarzystwa dla mojego na campingu na działce  😉

także ten teges mam na razie tyle ile potrzebuje 🙂
Pokemon ale za transport to bym się nie wypłaciła  😂

Czasem odzyskuje wiarę w ludzi  😀  (na chwile zazwyczaj 😁 )  W zaledwie kilka dni uzbierało się kilka milionów na leczenie Kajtka ze Śremu  😍
Potrzebne 6, a na koncie fundacji już 5,7  :hurra
desire   Druhu nieoceniony...
18 lipca 2015 23:34
Facella, oj kochana to rozczaruje Cie, bo zeby robic to na co ma sie ochote* to niestety zwykle bez dobrej wyplaty sie nie obejdzie... a na dobra wyplate trzeba tyrac. Z ambicjami czy bez.

* mysle ze z grubsza o wiekszosci ludzi moznaby to powiedziec. Ze po to wlasnie pracuja zeby mogli robic to na co maja ochote 😉


wybaczcie, że odkopuje z przed dwóch stron, ale - kujka, zapomniałaś o dopisku: 'ewentualnie mieć bogatego męża'.  😉  😁
Przeglądając stare zdjęcia natknęłam się na te 3. Pochodzą z czasów moich lat dziecięcych lub nastoletnich, gdy jeszcze było modne wysyłanie do siebie listów i nawiązywanie kontaktów za pomocą Konia Polskiego. 🙂 Tak z ciekawości zapytam: ktoś rozpoznaje swoje dzieła?  Albo może podopiecznych? 🙂

[img]http://[/img]
up up, mój ulubiony wątek umarł, nieładnie  😤

licze, że jest to spowodowane wakacjami. ewentualnie tym, że wszyscy jeżdżą konno przez 24h godziny na dobę korzystając z pięknej pogody  😁
Ja coś ostatnio chciałam pomarudzić, ale stwierdziłam, że łeee tam. Kurde, strup mi się zaczął odrywać, ale został taki kawałeczek mały, który się tak trzyma, że nie idzie go zerwać  🙄
O, zerwałam resztę. Ten milimetrowy kawałek chyba zabetonowany.
O, fue, budyń, prawie mi mrożoną kawkę cofnęłaś  😁

Przeglądam Towarzyskie i wątki "wlasna firma - co i jak" oraz "tanie Linie lotnicze Ryanair" były pod sobą, przeczytałam "własne linie lotnicze"  🤣 😁 chyba sie jednak nie wyspalam
ja ze strupami jak sie końcówki nie chcą odrywać to obcinam nożyczkami do paznokci🙂🙂


uprzednio spryskanymi tribactikiem. 😀

ach.... sandrita ja dzięki Koniowi Polskiemu poznałam kilka baaardzo interesujących osób, z którymi do tej pory utrzymuję kontakt listowy, choć juz nie tylko listowy, bo spotykam się w realu, czy choćby i na tym forum... ale listy pozostały nadal...🙂
Atea, pardą, nie sądziłam, że kogokolwiek obrzydzi strupek :P Jak kiedyś zjesz coś kwalifikującego się na płukanie żołądka, to pisz, mam fajniejsze opowiastki 😁
Kaprioleczka, ja wczoraj czytam wątki i widzę "jakie pasze dajecie swoim dzieciom" 😂
budyn pisz te opowiastki, najwyżej na początku zaznacz, ze nie dla Atei 🙂🙂

ps. Kiedyś był chyba taki wątek na forum, z różnymi "strasznymi" zdjęciami, filmami, ranami itd, nie mogę odpopać..
maleństwo   I'll love you till the end of time...
27 sierpnia 2015 10:31
KBO 😉
DZIĘKI!!!

Młody usnął więc mam 2 godziny dla sebie, kawę zrobioną to idę patrzec 🙂
[quote author=budyń link=topic=97011.msg2411922#msg2411922 date=1440667630]
Kaprioleczka, ja wczoraj czytam wątki i widzę "jakie pasze dajecie swoim dzieciom" 😂
[/quote]

ja do swojego młodszego konia mowie czasami "synu", więc w sumie "jakie pasze dajecie swoim dzieciom" tez da radę  😂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 października 2015 07:35
Potrzebuję pomysłu na jakieś fajne(nie musi być ładne 😁 ) przebranie na Halloween 😀 Kto mi pomoże? 👀
CzarownicaSa, dla dziecka, czy dla ciebie?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 października 2015 07:38
No jasne, że dla mnie 😀
Pytam się, bo wczoraj zobaczyłam taki makijaż i dziwnym trafem pomyślałam o tobie:



chociaż do twojego charakteru pasowałoby mi takie coś:



Jeszcze pomyślałam, że wyglądasz trochę Scully z Archiwum X, ale mało by to było widoczne, chyba, że byś dobrała jakiegoś partnera i się razem byście przebrali.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 października 2015 07:55
Ło matko, gdzie ja a gdzie Scully 😀

Fajny ten makijaż! Tylko nie wiem, czy umiałabym taki zrobić... hm... chyba farbki do tego potrzebne, nie?
Myślałam o czymś takim rozpoznawalnym, jakiejś postaci z filmu/serialu/bajki np., ale jednocześnie na tyle prostej, żebym była w stanie sobie zrobić/uszyć sama strój.
Młodą przebieram za Maszę 😁 ale dla siebie stroju niedźwiedzia nie wykombinuję... chyba, że chłopa wkręcę i on coś wymyśli 😜
CzarownicaSa, no właśnie tak myślałam, że chcesz coś łatwego do zrobienia 😉 A makijaż wygląda mi na zrobiony zwykłym eye-linerem.
To może księżniczka Leia? Dwa koki + prześcieradło? No i młoda może mieć dwa kostiumy na raz - Masza i Chewbacca  😂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 października 2015 08:02
Bo ja leń patentowany jestem i nienawidzę się przemęczać 😁
Leila oklepana, dużo tego wszędzie 😉
Marzy mi się strój Marceliny lub KGK , ale za chiny ludowe pojęcia nie mam, jak to w ogóle zrobić 🤔
CzarownicaSa, skombinuj wielki karton, pomaluj na fioletowo, wytnij dwa kawałki w takim samym kształcie, złącz je razem oprócz dołu, tak byś mogła założyć na siebie i voila :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się