Howrse gra :)

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
26 sierpnia 2015 20:17
No i mnie cena wielbłąda interesuje oraz czy jest możliwosc wymiany za CR.
Dementek jest możliwość wymiany na CR  🙂
Aktualnie jest wystawiony za 7k, ale jest to dość zawyżona cena, komuś z re-volty sprzedam taniej 🙂
Na pewno nie mniej niż 3-4 kupony, ale też nie wykluczam całkowitej wymiany na coś z CR
ciągle jestem na drugiej planszy  👿 nie ma szans na zdobycie Amiry bez kuponow, a akurat nie mam zadnych "na zbyciu"
Czystka na moim koncie  🏇
Sprzedam Slejpa, dwie małe zarazy, wielbłąda, wiele towarzyszy, koni z ZJ/SZJ i rzeczy z Czarnego Rynku.



Była bym chętna na Zaraze. jaka cena? Może być pw
Mam nadzieje, że nikomu nie bedzie przeszkadzać, że odpisze tutaj  :kwiatek: (jest mi najwygodniej)
ChemiK - najtańsze są obecnie po 7-8 kuponów, wiec najchetniej bym sprzedała za 5-6 + equus  🙂
.
Machowa Ja bym była chętna na te konie z szj i zj.
Koka - konie są do obejrzenia w zakładkach Sprzedaż--> Jabłka oraz niektóre konie z zakładki Wyjątkowe--> Złote Jabłka
Przypominam nick: Olcia344
Libeerte, albo ktoś kto ma post na pierwsze stronie - jakbym przygotowała listę linków do głaskania Topazów, Ksantosów i Mróz to wstawiłybyście na pierwszą stronę? :kwiatek:

edit. lista. na pw prześlę wersję z linkami w nawiasach, jak już ktoś się znajdzie na wstawienie tego 😉

Topaz1
Topaz2
Topaz3
Topaz4
Topaz5

Mróz

Ksantos1
Ksantos2
Ksantos3
Ksantos4
Ksantos5
Kupię 2x OM za 3 kupony!
Kayri, jak aktualne, to ci sprzedam 🙂
Aktualne!
Wystaw prezent i konia na nick Kayri
Przetrzymałby mi ktoś 1,8 mln?
Mam na sprzedaż dwa zestawy po 2xOM. Zestaw za 3 kupony-ewentualnie mogę się dogadać 🙂
Dodatkowo mam jeszcze 1xKK, 2xZH(1 kupon), 1xUH(do uzgodnienia).
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
28 sierpnia 2015 13:01
Dementek jest możliwość wymiany na CR  🙂
Aktualnie jest wystawiony za 7k, ale jest to dość zawyżona cena, komuś z re-volty sprzedam taniej 🙂
Na pewno nie mniej niż 3-4 kupony, ale też nie wykluczam całkowitej wymiany na coś z CR



Jeśli go jeszcze masz, to napisz na PW, co z CR Cię interesuje  🙂
Kupie każdą ilość koni z limitowanymi towarzyszami (ze Złotym Rogiem- tak to sie zwało)  🙂
Ludki kochane, może któraś z Was łopatologicznie jak człowiekowi przepracowanemu wyjaśnić jeszcze raz o co chodzi z Zarazą? Kupiłam żreba, postarzyłam, rałam RP i pokryłam. Trafiły się za pierwszym razem małe Zarazy. I co teraz? Bo tam jest napisane coś o pięciu kryciach. Czyli jest szansa że zaraza matka może jeszcze 4 razy dać małe Zarazy? Bo nie ogarniam :/
Tak, dokładnie.
łoo to całkiem nieźle można je naprodukować. Dzięki
Nie mogę znaleźć wskazówki w drugiej planszy, ktoś wie jaka to?  :kwiatek:
calore, dzięki  :kwiatek:
Ja ponownie z zapytaniem, czy przetrzymałby mi ktoś 1,9 mln 👀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 sierpnia 2015 09:44
Budyń [s]jaki masz nick? 🙂[/s] znalazłam 😉 Wystawiam Ci konie na beton, ale będę mogłą je odkupić dopiero za jakieś 2-3h, może być? :kwiatek:
CzarownicaSa, jasne, dzięki wielkie 🙂
wrzucam plansze z 4 i 5 rundy z zaznaczonymi wszystkimi przedmiotami

(tu na lewo od łopaty jest sarkofag zakopany do połowy w ziemi, dopiero teraz zauważyłam brak kółka)




CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 sierpnia 2015 12:20
U Was też nie widać, przy jakiej liczbie odblokowują się kolejne kółka? 🤔 Bo u mnie miejsca wystarcza tylko na "Odblokowuje się przy liczbie..." i tego rzędu na dole, gdzie ta liczba jest już nie widać :/
CzarownicaSa, tak, na pl i na com jest tyle samo miejsca na ten napis, ale na pl napis jest dłuższy i się nie mieści właśnie

aha, na 3 planszy starożytny łuk to będzie stara skrzynia wg pl  🤔wirek: tzn przedmiot to ta skrzynia, ale wyświetla się jako łuk  🤔wirek:

przetrzyma mi ktoś kasę na com?  :kwiatek:
Pilnie szukam kogoś kto jeszcze dzisiaj może uśmiercić konie. Mam do ubicia 20 koni. Zapłata do dogadania 🙂
calore, już wstawiam, wystarczy cytat - wtedy są zachowane linki 🙂 mogę przetrzymać :kwiatek: i ja poproszę o przetrzymanie na PL jak byś mogła 😉




edit.
Czy lista graczy jest już komplenta, czy ktoś chce się dopisać? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się