Ogłowia

epka, myślałam że masz BRa  🙂
Nachrapnik mam z BR 😉 i naczółek. Reszta to Premiere
a coś oprócz HKM?
Szukam jakiegoś ogłowia z profilowaną potylicą w rozsądnej cenie i mam dylemat, ponieważ w części opisów jest napisane, że tak, a na zdjęciach tego nie widać. Szukam raczej ogłowia bez podszycia. Co polecicie?
epidose Wembley świetna skóra w stosunku do ceny
http://beckersport.pl/oglowie-sevilla-wembley-xline-p-1335.html
Super 🙂 dziękuję 🙂 jak rozmiarówka? w coba zmieszczą mi się głowy od malutkiego coba do dużego takiego na pograniczu małego full?
Misia, fajne to ogłowie i niedrogie. Właśnie wiesz jak z rozmiarówką? Czy cob jest od małego coba do małego fulla? Czy wypada większy bądź mniejszy?
To jeszcze wpadam z zagwozdką. Znalazłam na pferdetrends takiego piękniaka. Podobno Harry's Horse ze szwedem.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?  :kwiatek: 🙇
Kastorkowa   Szałas na hałas
04 września 2015 15:22
Dziewierz, ale na zdjęciu u Xymeny to nie jest rurka, ale ogłowie jest piękne.
Właśnie, to ma zwykłe paski i wygląda jakby to był komplet sklepowy. Poza tym, oni na swojej stronie zazwyczaj piszą jak jakiś element jest wymieniony (np. naczółek czy nachrapnik). Już drugi dzień przekopuję internety i nic nawet podobnego nie znalazłam 😵 .
Moim zdaniem na zdjeciu Xymeny to są paski nazywane przeze mnie: półrurką  😁  I takie są w HH. I w Hooks Aurora...

A o wymianie naczółka to pisałam w znaczeniu: ja bym wymieniła...
Bardzo możliwe, że ten model nie jest już produkowany albo nie było go w PL.
Tak czy siak, dzięki za chęci Dziewierz :kwiatek: .
xymena, wow ale piękny nachrapnik.

Czy w jakimś codziennym, ekonomicznym ogłowiu znajdę taki nachrapnik zwężany? Bez białych podszyć, bez białych przeszyć, czarne, bez lakieru.
episode,blackstones Ja pakowałam w coba kucyka i dużego konia z mniejszą głową z tym że były to różne modele Wembleya  😉
Gniady w Premiere Dijon, niestety nie udało się uchwycić czekoladowego koloru.
xymena, Burza a może coś takiego:



To Hooks Pavia JH, może być brąz albo czarne.
Burza jeden z modeli KenTaur ma taki nachrapnik: http://www.yard-equites.pl/oglowia/527-oglowie-kentaur-10197.html#/kolor-black/rozmiar_1-full
A ogłowie ze zdjęcia xymeny faktycznie jest śliczne  😉
Faktycznie baaaardzo ladny ten Kentaur i jeszcze clincher w naczolku  😍
Dziewierz, oj nie, te profilowania może są praktyczne ale mi się nie podobają.

aniara, za cienki no i nie jest ekonomiczny! :P
Lov   all my life is changin' every day.
08 września 2015 18:53
A ja zakochałam się w tym ogłowiu... No i nie wiem, gdzie takiego szukać. Przejrzałam już polskie sklepy i Hooksa i nadal nic 🙁 Any ideas?
Lov   all my life is changin' every day.
08 września 2015 19:10
Chyba tak, aczkolwiek cena powala 😀 Ktoś sprzedawał takie na fb, ale z naczółkiem z diamencikami zielonymi :/
Lov a mi się właśnie to ogłowie nie podoba wcale, za to zielony naczółek  😍
Na FB sprzedawała je (i dużo innych ładnych) Platon Karolina. Gdzieś widziałam, że nawet swój sklep chyba chciała otworzyć
Lov   all my life is changin' every day.
08 września 2015 19:34
Libeerte, właśnie o niej mówię, tylko problem w tych naczółkach, nijak mi tu nie pasują zielone kryształki :P
Lov, moja koleżanka ma takie ogłowie, na koniu super wygląda i jest to fajnie ogłowie dla konia szczególnie wrazliwego. Troche kosztuje bo płaciła za nie 1tys zł i to bez wodzy, ale nie wiem gdzie je kupiła napewno w polskim sklepie
[s]Lov to ogłowie Jump Off Revolution firmy Perfect Sit of Sweden. [/s]

Edit. Nie zauważyłam, że już dziewczyny Ci odpowiedziały. 🙂
Dodaję w końcu zdjęcia mojego munsztukowego ogłowia od p.Marka na modelce.
Ogłowie zrobione kilka miesiący temu, w całości zaprojektowane przeze mnie, naczółek od horse_art, oryginalny to lakierowany, opadający.
Jak oceniacie skórę, wykonanie itp. Eric Thomas ??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się