Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
30 października 2015 17:19
Ja dzisiaj po raz kolejny teren pełen wrażeń w ramach rekompensaty, że wczoraj było spoko 😁 ale mam sporo zdjęć, więc poźniej wrzucę 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
30 października 2015 23:17
No i mi chyba też jutro się uda pojechać  💃
Hermes no i gdzie fororelacja z terenu ?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
31 października 2015 11:21
Obieca fotorelacja 🙂






Mój koń dziś energiczny, jak rzadko, a jednocześnie bardzo grzeczny 🙂
Livia   ...z innego świata
31 października 2015 12:38
marysia, fajne zdjęcia!

My dzisiaj wyjeżdżaliśmy do lasu w tak gęstej mgle, że na 20 metrów nic do przodu nie widziałam 😍 Uwielbiam takie klimaty! Koń grzeczny, choć do przodu, także teren mieliśmy bardzo przyjemny 🙂
Jak wyjechałam o 10 też była jeszcze lekka mgła pod lasem.

Mój koń nie płoszy się od czegoś, czego nie ma. Tzn jakieś szelesty, dziwnie układające się cienie itp nie wzruszają jej. Na sarny biegające, zające, bażanty spod nóg nie zwraca uwagi. Wyjechałam w łąki, właśnie coś dziś bardziej energiczna, a wysztywniło ją i unika galopu. Batem oberwała i przegalopowałyśmy taką pętle i znów znalazłyśmy się w tym samym miejscu, a tu hyc z traw wysokich sarna wyskoczyła. Czyli nie bez powodu nie chciała tam galopować 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
31 października 2015 22:06
Marysia550 , Hermes fajne tereny.
Cos tu ostatnio czesto słychać o różnych przygodach, ja dzisiaj o mało nie gryzłam trawy zębami , troche za szybko (galopem) weszłyśmy w zakręt i tył nam pojechał na mokrej trawie, przód nieco mniej. Tym razem chyba uratowały nas końskie  buty, ale już widziałam z bliska trawę. Całe szczęście konisko dało radę pozbierać nigi.
Mam trochę zdjęć ale muszę wrzucić do galerii.

Edit!
Generalnie teten byl super ale wymagający 20km w 2,5 godziny, dużo przeszkód , rowy , pościnane drzewa i gałęzie  galop dlalomem miedzy drzewami no i trasa gdzie  dawno nie byłam.






I tam gdzie byłam w ubiegłym  tygodniu już zupełnie inne kolory drzew



Dziewczyny piękne fotki! :kwiatek: Jesień to najwspanialsza pora roku na terenowanie 😉
Korzystam z cudownej, jesiennej aury i podróżuję po górkach   🏇



Boziu! jak ja wam zazdroszczę, nie wchodziłam w ten wątek, coby się nie stresować, ale dzisiaj zajrzałam. Moja chora, i nie wiadomo kiedy na nią wsiądę :/. Życie to jednak mus dokopać, nie ma zmiłuj. Jak całe lato było jak nigdy, bez wyprysków, lipcówki, ranek, kaszlu, to na jesień musiało dowalić 🤔. Tęsknię za terenami.
Livia   ...z innego świata
01 listopada 2015 18:37
Euforia, piękne widoczki, jak zwykle szalejecie 🙂

beatasis, ech, góry 💘

Watrusia, współczuję i życzę kobyłce dużo zdrowia! :kwiatek:

My dzisiaj byliśmy w krótkim terenie, ale za to mam nadzieję, że będę miała dużo zdjęć, dzięki forumowej Waderze 💘
Dziś i my pojechaliśmy nacieszyć się kolorowymi listkami 😉 i brakiem grzybiarzy :P do tego stopnia się odstresowałam na siedzących po krzakach ludzi, że nie zauważyłam pani tuż przy drodze leśnej  😂 nie wiedząc o co chodzi zaparkowaliśmy z koniem w krzakach xD przy czym do tego stopnia rozbroił mnie koń swoją reakcją(ledwo wygalopował poza drogę, a już niemal stał), że zdobyłam się tylko na komentarz słowny w stylu WTF?? skierowany do konia, a panią zbierającą liście(?) zauważyłam dopiero gdy wróciłam na drogę...
zdjęć niestety niewiele bo większość tego 3godzinnego terenu wisiałam na telefonie  😁




Ja też uważam jesień za najlepszą porę roku na terening! 😍
Wszystkie zdjęcie piękne, dorzucę skromne swoje.







Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
01 listopada 2015 22:26
Cholera, znów wpadłam w trans terenów 😁
Dzisiaj spotkaliśmy znajomą w lesie, której tata robił zdjęcia więc mam kilka zdjęć na kradzionym kucyku 😁


[
edit: poprawiłam zdjęcie
Hermes, Jesteś oszustką! 😉
Kucyk nie jest kucykiem, a 1 i 3 zdjęcie jest tym samym. 😉
Livia, dziękuję :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 listopada 2015 08:21
Julie, ojjj ja zawsze o nim kucyk mówię, co z tego, że mam problem z zakładaniem siodła na grzbiet ponad 180 😁
Chryzantema   Sięgamy dna, po to by się od niego odbić.
02 listopada 2015 09:17
To się nazywa mieć szczęście, nie dość spotkać znajomą, to jeszcze osobę z aparatem.    💃
Livia   ...z innego świata
02 listopada 2015 09:40
any, niezła przygoda 😉 Pogoda wam fajnie dopisała 🙂

Julie, zawsze masz taką ekipę w tereny? 🙂

Watrusia, melduj co tam u was, jak zdrówko!

Uwielbiam, normalnie uwielbiam jeździć po 7 rano 😍 Nie dość, że dzisiaj piękne słońce, to jeszcze spotkałam stadko saren 🙂 Nawet dość silny wiatr nam nie przeszkodził.

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
02 listopada 2015 09:42
no no jaki owocny weekend, a ja myślałam że z racji wczorajszego święta mało kto w teren pojedzie w ten weekend.
Piękne zdjęcia, przynajmniej oko pocieszę siedząc w pracy.
Julie, zawsze masz taką ekipę w tereny? 🙂

To moja teściowa i jej 10-cio letnia córka. W takim składzie w terenie nie byłam, a to wczoraj, to taki nie do końca teren, tylko stęp po jeździe, nieopodal stajni. 😉 Na pierwszym zdjęciu jedziemy po zrekultywowanym wysypisku śmieci, które teraz jest ścieżką edukacyjno-rekreacyjną z widokiem na jezioro Jamno.
Wrzucę siebie z Hubertusa- pierwszy raz mam chyba zdjęcie w ruchu z terenu 🙂
marysia550, niezła stylóweczka  😀 nie dość, że zdjęcie w ruchu to jeszcze ostre  👍
W lesie przepięknie, kolory bajeczne  😉
Aszra- u Ciebie pięknie, u nas same brązowe liście, nie ma klonów 🙁
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
02 listopada 2015 19:29
Oooo marysia550 skąd takie ogłowie?  😜 Świetnie wyglądałyście!
iwona- pan mi uszył na zamówienie 🙂
O rany! ale długo mnie tutaj nie było!
Piękne zdjęcia, aż żałuję, że nie udało mi się częściej jeździć w tereny i podziwiać 😉
Mam jedno uszowe foto z soboty:


pozdrawiamy! :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 listopada 2015 20:43
A czy jest tu ktoś z okolic Radzymina/Mokrego/Kuligowa? Bo szukam kogoś nowego w tereny może? 😀
Livia   ...z innego świata
03 listopada 2015 08:00
marysia, świetnie wyglądałaś 😜 I ogłowie piękne, ale to całość robi wrażenie 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
03 listopada 2015 08:02
marysia świetnie wyglądaliście!

To jeszcze jedno, skoro sie Wam podobamy i spadam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się