Wybory 2015 i to co po wyborach.

To. tych świń jak je określasz są setki tysięcy. Coś wiele icb do tego koryta. Poza tym różnica jest taka że ty bronisz regionu a my myślimy o całej ojczyźnie. Kupno.starego preweta tylko dla tego że parę osób u ciebie będzie miało pracę to wątpliwy argument w skali kraju. Zwłaszcza że w drugiej opcji ta praca będzie tylko kawałek dalej. Niech ci ludzie z twojego regionu przemieszczą się kawałek za pracą jak to się robi na całym świecie a nie udają święte krowy. 🙄
A ja sobie nie życzę, żeby moje niezadowolenie i działania KOD nazywać kwikiem świń.
Przy korycie nigdy nie byłam.
Jeśli jednak tak rozumować, to kwik świń które właśnie się dorwały do koryta jest ....nieznośnie głośny
Nie będę odpowiadać każdemu z osobna więc odpowiem wszystkim. Podkreślam raz jeszcze. Nie przynależę do żadnego ugrupowania politycznego. Jestem osobą, która idzie za tymi, którzy chcą coś wreszcie zmienić. Były czasy kiedy popierałam działania PO, były takie momenty, gdy przyznawałam rację SLD i takie, kiedy mówiłam, że coś mądrego ma do przekazania PSL. Teraz bliskie mojemu sercu są poglądy partii Kukiz. Z pewnością są one bliższe niż poglądy PiS. Nie widzę jednak żadnej ujmy w tym by być sobą i umieć mówić głośno o tym, co się myśli. Nie będę też bić się i żonglować argumentami na zasadzie "Moje jest lepsze Twoje niekonieczne" bo tak byśmy bez końca się tu przepychali. Każde z nas wychowało się w zapewne skrajnych środowiskach, miejscach, i poglądach. Dzielą nas być może potrzeby i oczekiwania względem kraju. Nie da się być tę samą osobę w wielu osobach. Właśnie dlatego ja będę miała swój światopogląd a wy swój. Założę się też, że również i wy przy szerszej dyskusji w obrębie innego tematu mielibyście inne spostrzeżenia. Zresztą każdy z nas ma inny stosunek do eutanazji, aborcji, in vitro, wiary, macierzyństwa czy nawet żywienia. Również będziemy mieć odmienne poglądy w kwestiach politycznych. Szanuję zdanie innych i właśnie dlatego nie będę ciągnęła tej dyskusji. Po prostu wy nie przekonacie mnie a ja was. Wewnętrznie będziemy wszyscy przekonani o słuszności swoich racji.
Właśnie po to w dyskusji przedstawia się racjonalne argumenty . To nie jest kopanie się z koniem .
Może właśnie twoje argumenty odnośnie zakupu BH są lepsze od naszych . Może , mieli byśmy stary helikopter bez perspektyw rozwoju i niespełniający naszych oczekiwań , ale za to twoi ziomkowie mieli by kilkaset miejsc pracy . Pewno w Łodzi nie powstało by ponad tysiąc nowych miejsc pracy i nie było by perspektyw na dołączenie do ligi największego lotniczego gracza w Europie jakim jest Airbus  . Ale może twoje argumenty są lepsze , czas pokaże. !

P.S Kukiz to prawie PIS , więc jakiejś strasznej rozbieżności nie widzę . 😉

I już wszystko wiadomo  🤔

http://www.tvn24.pl/kaczynski-jestesmy-coraz-blizej-prawdy-o-smolensku,609613,s.html

I już wszystko wiadomo  🤔

http://www.tvn24.pl/kaczynski-jestesmy-coraz-blizej-prawdy-o-smolensku,609613,s.html


"Będziemy realizowali ten wielki program, który przedstawił kiedyś Polsce świętej pamięci prezydent Lech Kaczyński - podkreślił - Ta droga została wyznaczona i dojdziemy nią do końca - zakończył Kaczyński. "

Może lepiej nie, bo to się kończy brzozą/wybuchem - do wyboru, do koloru

Eh..



edit: Ten brud to już z tylu lat że tu już nawet granat nie pomoże.
Eh..



edit: Ten brud to już z tylu lat że tu już nawet granat nie pomoże.


Słyszałem to na żywo.  😁 😁 😁 Agent Tomek kupił dla CBA willę Kwaśniewskiego która nie była Kwaśniewskiego .  😁 Te wszystkie teorie spiskowe i czarne teczki Tymińskiego mogą tylko żółć podnosić .
Smok10- Powinieneś zgłosić się na ochotnika do działu PR byłego rządu i prezydenta. Popatrz, popatrz. Wszyscy kłamali tylko PO święta była. Jeszcze powiedz że Komorowski nie miał nic wspólnego z Pro Civili to już całkiem się pośmieje  🤣

Pooglądaj sobie ostatni wywiad z Lepperm. On tam mówi dokładnie z nazwisk kto na jednym wózku jechał. Tusk, Kaczyński i wielu innych. Ręka rękę myła. Tyle że PO był krok dalej to sobie trochę pojeździli dłużej po budżecie narodu.
Banki już zareagowały. Dostałam zawiadomienie, że za dotychczas bezpłatne konto będzie obowiązywać opłata 10 zł/miesiąc. 

Nadprezes z banków nie korzysta, więc wisi mu to i powiewa.
Opóźnienie w dopłatach wynika akurat z tego, że zmieniono system informatyczny do kontroli wniosków i on po prostu... nie działa. Kiedy zacznie - nie wiadomo. A dopłaty zgodnie z przepisami muszą być wypłacone do 30 czerwca, więc na razie problemu z dotrzymaniem terminu nie ma.

Ja tak sie przypomne, bo sie na mnie najechało...
Znajomi właśnie dostali pismo, ze mają cofnięte dopłaty jako "rolnik nieaktywny zawodowo" ponieważ prowadzą pensjonat dla koni i jest to dzialalnosc pozarolnicza. Uprawiają  30 ha łąk i ziemi ornej.
Pani Premier mnie przekonała.
dwa miesiące temu Polska była w ruinie.
We wtorek mówiła, że Polska to silny gospodarczo i prężny kraj.
W dwa miesiące PiS dokonał cudu.
Ze zrujnowanego kraju zrobił drugą Japonię.
Megane, rzeczywiście jest taki nowy twór od tego roku, jak "rolnik aktywny zawodowo". Jeśli ktoś prowadzi pozarolniczą działalność gospodarczą, to musi przedstawić dokumenty, że:
1. Roczna kwota płatności bezpośrednich wynosi co najmniej 5% całości przychodów uzyskanych z działalności pozarolniczej w ostatnim roku obrotowym.
2. Czy całość przychodów z działalności rolniczej stanowi co najmniej 1/3 całości przychodów z działalności gospodarczej
Może nie dostarczyli w terminie jakichś dokumentów?
Megane - Mnie też się kojarzy z Japonia , a sciślej , z Hiroszimą i Nagasaki. Już nawet Ameryka interweniuje.
Pani Premier mnie przekonała.
dwa miesiące temu Polska była w ruinie.
We wtorek mówiła, że Polska to silny gospodarczo i prężny kraj.
W dwa miesiące PiS dokonał cudu.
Ze zrujnowanego kraju zrobił drugą Japonię.

Mnie pani premier (w każdej swojej wypowiedzi przez zaciśnięte zęby) przekonuje, że Rzeczpospolita nie ma już rządu. To jest Rząd Prawa i Sprawiedliwości!
Propaganda PiS-u opiera się na założeniu, że klamstwo wielokrotnie powtarzane staje się prawdą. W tym celu kreują wizję, w której oni naprawiają państwo, a buntują się ci, którzy tracą przywileje.  Jak to jest skuteczne widać chociażby z postu Presji:

A te hasła i manifestacje dotyczące wolności i demokracji to dla mnie kwik świń które ktoś pozbawia koryta.
Jak to jest skuteczne widać chociażby z postu Presji:


Tak bardzo. Logiczne samodzielne myślenie czasami boli. Ja się tu już nawet nie wypowiadam, bo szkoda. Nie jestem za PiSem ani za PO, ani za Nowoczesną. Interesują mnie REALNE kroki podjęte w kierunku naprawy kraju. Gówno mnie interesuje jakaś propagandowa telewizja Polską, na którą nie mam a- czasu b- ochoty. Mnie interesuje to, co w rządzie zrobią z Polską gospodarką a nie pieprzoną telewizją. Odkąd istnieje to pudło zawsze służyło tylko szerzeniu propagandy. Jak PO rządziła to jej, jak PiS to teraz jemu i nie wiem czym się tak oburzacie. Niech sobie wezmą i gadają jak PO przy korycie siedziało to nikt z tego powodu na ulicę nie wychodził. Tyle słowem podsumowania.

edit: Już nawet nie wspomnę że 2 miesiące po śmierci  Kaczyńskiego Bronisław Komorowski, który wtedy pełnił jedynie obowiązki prezydenta, podpisał decyzję o rozwiązaniu Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w obecnym składzie. Wtedy to było takie oczywiste przecież...
Presja, szkoda klawiatury, to jest kącik nakręcania się na PIS 😉
PiS to taka katolska wersja PO. Co prawda jeszcze nie zdążyli tyle nakraść, ale mają czas. Chociaż poprzeczka postawiona bardzo wysoko - OFE będzie ciężko przebić. Ale co tam 150 miliardów albo "tymczasowy vat" (ze o 3x15 nie wspomne), pół miliona urzędników, czy niezrealizowane reformy. Przecież było tak wspaniale, a teraz jest tak źle, ale przynajmniej można urządzić konkurs na najbardziej histerycznego posta!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 stycznia 2016 05:37
A już się bałam, że tylko ja to tak odbieram.
Nigdy nie pisałem że PO była taka cudowna , za to na pewno stabilna i dzięki temu kraj się rozwijał . To co jest teraz to jest horror w 3 aktach . Jak tak dalej pójdzie to będziecie mieli ten swój raj w postaci republiki bananowej w centrum Europy  😵
http://www.tvn24.pl/petru-o-decyzji-ke-ws-polski-i-rzadzie-szydlo,610807,s.html
Presja, szkoda klawiatury, to jest kącik nakręcania się na PIS 😉



Tak właśnie stwierdziłam. Dlatego przestałam się wypowiadać. Jeszcze w gratisie mi kolejny ignor przybył  🤣 Tutaj jak się pisze przeciwko PO (lub podobnej partii) to się na "trylionbilion" procent jest za PiSem.
Tutaj jak się pisze przeciwko PO (lub podobnej partii) to się na "trylionbilion" procent jest za PiSem.


Widocznie masz PIS-owską duszę .  😉 Tzw , Zakamuflowana opcja . wg. p. Jarka
[quote author=Presja link=topic=97161.msg2481381#msg2481381 date=1452847587]
Tutaj jak się pisze przeciwko PO (lub podobnej partii) to się na "trylionbilion" procent jest za PiSem.


Widocznie masz PIS-owską duszę .  😉 Tzw , Zakamuflowana opcja . wg. p. Jarka
[/quote]

No z pewnością. Ty z kolei zdecydowanie jesteś bratnią duszą Tuska i Petru  🤣

edit: Najgorsza jest jednak ta "demokratyczna" hipokryzja. Zarzucasz ludziom którzy śmią mieć inne zdanie od Twojego że są z ciemnogrodu bo popierają działania PiS a tymczasem sam bronisz innym mieć własne poglądy. Ta demokracja wcześniej tak właśnie wyglądała jak na załączonym obrazu. Było się patriotą dopóki się nie było przeciwko PO. Po przekroczeniu tej granicy następuje automatyczne zaszufladkowanie pod opcję PiS-Rydzyk. Szczerze to mam daleko w głębokie dupie co sobie myślisz. Żyjemy póki co w WOLNYM kraju więc możemy wierzyć w kogo nam pasuje.
[quote author=trusia link=topic=97161.msg2480906#msg2480906 date=1452768754]
Jak to jest skuteczne widać chociażby z postu Presji:


Tak bardzo. Logiczne samodzielne myślenie czasami boli. Ja się tu już nawet nie wypowiadam, bo szkoda.
[/quote]

Skoro tak samodzielnie myślisz, to powiedz, na jakiej podstawie oceniasz, że ludzie protestujący przeciwko dyktatorskim zapędom Jarosława  K. to „kwiczące świnie pozbawione koryta”.  Znasz tych ludzi? Wiesz, jakie mieli koryta, których zostali pozbawieni? Tak dobrze się czujesz obrzucając wyzwiskami  ludzi, którzy patrzą dalej niż czubek własnego nosa? 

Masz rację, logiczne samodzielne myślenie czasami boli – pewnie przez przypadek posługujesz się PiS-owską dialektyką. 

P.S. Ignor nie ode mnie, jakby co  😉
Żal mi tych którzy poszli i wierzą że twórcy KOD walczą w słusznej sprawie. Oni walczą w swojej sprawie. Na pewno nie w interesie kraju. Gdyby tak było nie pozwolili by na wszystko to co działo się do tej pory. Wyliczać by można chyba do końca następnego tygodnia. Jak już wspomniałam to całe pospolite ruszenie utworzyło się po decyzji w sprawie mediów. A swoje zdanie wyraziłam już na ten temat wyżej. Nie będę się powtarzać. Demokracja w naszym kraju to tylko słowo znane w teorii. Według konstytucji nawet przy 100% frekwencji w referendum np. dotyczącym zmiany ustroju politycznego dla partii taki wynik ma tylko znaczenie opiniotwórcze. Jeżeli więc dalej uważasz że walczysz w imię demokracji to nie będę wyprowadzać z błędu. Ani myślę 🙂

A apropo świń przy korycie. Kiedyś Cyceron powiedział że ner­vus bel­li pecunia ( pieniądz jest nerwem wojny). To chyba słowem podsumowania.

Gratis dwa filmy. Przynajmniej pośmiać się można.



Pierwsza demonstracja KOD była jeszcze 12 grudnia, przed breweriami z mediami. A pierwsza iskra poszła 18 listopada.

Ciekawe jak wizja chronienia polskich firm ma się do najnowszej koncepcji opodatkowywania sklepów: klik.
Pierwsza demonstracja KOD była jeszcze 12 grudnia, przed breweriami z mediami. A pierwsza iskra poszła 18 listopada.
[/url].


O tym ze będzie przewertowanie w mediach, było wiadomo jeszcze przed wyborami do sejmu i senatu. PiS mówił o tym wielokrotnie. Po wyborach była to tylko formalność. Akurat Ci co "tworzyli" KOD to wiedzieli.

Jeżeli chodzi i opodatkowanie sklepów. Już też tu na ten temat się wypowiadałam. I pomimo zarzucanego mi braterstwa z PiS nadal uważam że to wędrówka do Afryki przez Amerykę. Kasa trafi do budżetu z kieszeni podatnika tylko okrężną droga. Populistyczna ściema i tyle.
Presja- Teraz możesz zobaczyć różnicę . Gospodarka składa się z takich tematów a nie pieprzonych ośmiorniczek które kuły ludzi w oczy po 20 zł za talerz.

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/agencja-s-p-obnizyla-perspektywe-ratingu-polski,611067.html

Jeszcze parę agencji tak zrobi i będziesz wp........... trawę , wtedy zrozumiesz jaka była różnica między PO a PIS. STABILNA GOSPODARKA !!!!!


WALUTA KURS (ZŁ)
EUR 4,4886
USD 4,0986
CHF 4,1037
GBP 5,8522

Złotówka będzie za toaletowy służyć .  😤
Presja - faktycznie chyba szkoda klawiatury, miliardowe wały kręcone przez kolesi to fakt, seryjni "samobójcy" to też fakt, kolejne gigantyczne afery zamiatane pod dywan to też fakt, i to że cały szum w Brukseli to zasługa PO też fakt (oryginalna wypowiedź p. Schetyny
)

nie brakowało by kasy na nic gdyby nie okradano nas wszystkich, zarówno z pieniędzy (nadmuchane przetargi) jak i z jakości (patrz chociażby drogi) a nagle od opodatkowania banków polska gospodarka runie i się nie podniesie...  😁  no naprawdę trochę logiki

a miałam tu nie zaglądać już  😉

Presja  :kwiatek:
Nigdy nie pisałem że PO była taka cudowna , za to na pewno stabilna


no tak, ch*** ale stabilnie

dzięki temu kraj się rozwijał

mimo tego, że PO rządziło, a nie dzięki temu.

Jak tak dalej pójdzie to będziecie mieli ten swój raj w postaci republiki bananowej w centrum Europy  😵

"będziecie"? Czy to naprawdę przekracza twoje zdolności rozumowania, żeby pojąć, że ktoś może być przeciwko PO i przeciwko PISowi jednocześnie?

Złotówka będzie za toaletowy służyć .  😤

Za PO euro dochodziło do 5zł, no ale to przeciez nie pasuje do tezy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się