Styl western (dawniej kącik)

Jak nie lubię gniadych koni to śliczny! Czy śliczna? 🙂
Hucuł?
.
Mnie sie podoba i do tego te skarpety  😍
.
Ładnie pomalowany. Mnie tez sie podobaja te odmiany na nogach - lubie podpalanie + skarpetki i do tego brak odmiany na głowie. Strasznie ciekawy 🙂 widzisz ja miałam dość krótkie poszukiwania, za każdym razem jak konia kupowałam (aż dwa razy xD). Mała - obejrzałam filmik, pogadałam chwile z właścicielka i juz była decyzja ze bierzemy. Alternatywa była kobylka kara 140 w kłębie ale jednak lapiaca za oko kasztanka wygrała. Blondyna Jacka kupowałam juz bardziej swiadomie, przejrzałam wszystkie ogłoszenia jakie były odnośnie AQH na wszystkich stronach polskich, kilka ogłoszeń z Czech czy Niemiec i decyzja padła ze jedziemy ogladac tego. Jak na razie spełnia moje oczekiwania 🙂
.
Jak ja Cie rozumiem  :kwiatek:
A kon piekny. Jakiej wysokosci jest? Malowania sa sliczne!
Muchozol nie zauważyłam na pierwszej fotce ogona. Ale na drugiej jest widoczny i faktycznie odjazdowy  🏇
Miałaś może okazję już na nim próbnie jeździć?
🙂
.
Mucha a Ty chcesz siwka…?
Ja Małą kupiłam faktycznie na szybko, nawet nie byłam jej oglądać… "Bo daleko" "Bo co ja tam zobaczę po jednym dniu co w koniu siedzi"… No jak się teraz okazało dużo. Jacka pojechałam obejrzeć i od razu zauważyłam pewne… nie wiem jak to dobrze nazwać bo nie są to dla mnie wady. Pewne cechy czy zachowania które może nie są najlepsze ale wiedziałam że jest to kwestia do przepracowania. Więc może np. fajny koń który Ci się podoba, ale za to nie umie chodzić na uwiązie - takie rzeczy nie jest ciężko naprawić 🙂
Szukasz z tego co wcześniej mówiłaś konia młodego, tak? Może nie warto poszukiwać idealnego roczniaka, bo takiego możesz nie znaleźć 🙂 Ale kupić takiego który ma predyspozycje do stania się przy Tobie ideałem?
Kobiety, co to za siodło?warto? http://olx.pl/oferta/siodlo-western-okazja-CID767-IDdyyKH.html#bbded8281b
.
Dzięki, też mam wrażenie że takie nijakie.
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
19 stycznia 2016 09:54
Wygląda to siodło jakby było zrobione z plastiku, ja bym nie brała.
Livia   ...z innego świata
19 stycznia 2016 10:02
rosek, przepiękne! Ja cię w ogóle podziwiam że z gołymi nogami w tym mrozie pozowałaś 🙂

Muchozol, derkę już chwaliłam, ale nie zaszkodzi drugi raz - świetna jest! A ten konik bardzo fajny, dobrze mu patrzy z oczu 🙂 Co to, jak ma na imię, ile ma lat? 🙂 Mam nadzieję, że w końcu będzie na sprzedaż 🙂

Nique, bardzo dużo zależy od szczęścia, ja swojego widziałam pierwszy raz jak już wchodził do przyczepy, więc no 😁

dorota, ja też bym nie brała, wygląda jak tania podróbka. Nie wierzę, że takie nowe kosztuje 3 tysiące 😎
.
Nadzieje zawsze trzeba miec. Rozne rzeczy sie zdarzaja w zyciu. Ja marzylam o koniach, ale to bylo takie marzenie wydawaloby sie niespelnialne. A jednak. :kwiatek:
Mnie też się to marzenie wydawało nie do spełnienia, a teraz. Nie dość że koń, to jeszcze wymarzony Quarter, to jeszcze palomino <3 Dziś zaliczony pierwszy wspólny teren!!!  🏇
No to sie pochwal, jak bylo!  😍
Livia   ...z innego świata
20 stycznia 2016 08:09
Muchozol, fajny! I imię mi się podoba 😀

Nique, jak było? 😀

My dzisiaj jeździmy z instruktorką - mam nadzieję, że nie zamarzniemy 😎
.
Rosek-a ja dzisiaj myslalam o Tobie  😀. Kiedy moje potwory w kolorowych wdziankach staly za plotem i czekaly, az zacznie sie jakis ruch w domu, a wtedy darly sie , domagajac sie sniadania!
Ciebie tez czekaja takie poranki  🤣

Muchozol-a moze wlasnie branie Muchy jako luzaka?
.
Jezdzac na jednym koniu, trzymajac Muche na lince? Tak jak planuje robic to z Jerrym .
.
No to rzeczywiscie problem. Szczegolnie jesli nie lubi innych koni. Nie wiem, co Ci poradzic  :kwiatek:
.
mila   głęboka rekreacja
20 stycznia 2016 16:07
Muchozol - coś czuję że Mucha jeszcze trochę popracuje
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się