Zdjęcia Naszych Koni cz. IX (2016)

harja, oczywiście, że naturalny blask 😎 Kubuś jak zwykle piękny! Nawet z mało zachwyconą miną 😁
Time, a on taki gruby ma być? Nóżki takie niespecjalnie pogrubione... :P
wątek zamknięty
budyń Piękny jest ten twój kary,szukam teraz nowego konia i celuje właśnie w kare  😀iabeł:
harja Pięknie w tym ogłowiu, serio robi szał  😜
wątek zamknięty
Gillian - majac tyyyyylr trawy jak ten kon ma być chudy? Jeszcze tyle czasu pod siodłem nie lazil bo kontuzja więc masę robił  😁

Harja - oj tam oj tam, weźmiemy się do roboty obiecuje  😀iabeł: 😜

Budyń - to nowa rasa  😁
wątek zamknięty
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
22 maja 2016 21:57
dairoxroxi- propo karych... 😀
Wpadam z Puszystym ;DD


w weekend miał sesję, z niecierpliwością czekam na zdjęcia *.* 🙂
wątek zamknięty
Nirvette   just close your eyes
23 maja 2016 08:08
To ja wbijam z moim, również karym 😀
Mam radochę, bo się koń zaaklimatyzował. Teraz tylko go muszą konie wychować, bo w poprzedniej stajni wychodził z dwiema klaczami, którymi rządził, a tutaj zdziwienie, bo reszta wcale nie chce, żeby on nimi rządził :P a Magic się stawia dosyć mocno i trzeba ich pilnować na padoku.  🙄





Selfie?  😁
wątek zamknięty
Amabilis   Two of us against the world
23 maja 2016 12:24
Nacieszyc sie nie moge!  😀 Od wczoraj jestem dumna wlascicielka tego oto Pana…  😍
Przedstawiam Bensona  💘 Drobne doswiadczenie w ujezdzeniu u poprzedniej wlascicielki, wiec bedziemy dalej szlifowac  🤣

wątek zamknięty
Pozdrawiamy z koniem. Wszystkie zdjęcia by forumowa Livia :kwiatek:






Amabilis, Nowy nabytek? Jeśli tak, to moje gratulacje! 😀

Nirvette, Fajny kary, taki delikatny się wydaje 😀

MiLLi, Ale nam tych karych przybyło... Ciekawie malowany 🙂

taggi, Witaj w klubie posuchy zdjęciowej. Cieszę się, że w końcu mam jakieś aktualne foty. Taki...kulisty ten Twój koń. Widać, że dobrze karmią :P

wątek zamknięty
Amabilis  piękne to Twoje dziecie  😍
wątek zamknięty
budyń, uwielbiam, kiedy końska sierść tak lśni 🙂 Dziękujemy, to jego standardowa mina 😁
dairoxroxi, dziękuję! Też mi się podoba, choć jak się okazało, Pan Marek popłynął trochę i zrobił większe niż wysłałam wymiary 😉 I nachrapnik jednak mógłby być bardziej płaski - ale mimo to - również je uwielbiam 😀 Gdzieś mi mignęło, że sprzedajesz hucka, dlaczego właściwie?
Time, oczywiście, oczywiście, nie wątpię 😀 😀 😀 Nawet w wersji "pączek" jest cudny 😀
MiLLi, fajowy jest, robicie coś, czy się obija chłopak? :-)
wątek zamknięty
Harja - niedługo dogoni Twojego Kubę  😁 😀iabeł:
Nie no, żarty na bok to poważna sprawa. Dobiore mu się do dupki w końcu  🤣
wątek zamknięty
Time, Kuba już trochę zrzucił, więc do dzieła 😁
wątek zamknięty
MiLLi Nirvwtte Boże przecudne są  😤 ja dziś byłam oglądać pierwszego karusa i już przepadłam  😜 ale jeszcze 3 mam do zobaczenia więc wstrzymam się z decyzją kupna 🙂
harja kucyk był taką trochę bezpieczną odskocznią od siwego Eda, robię drugie podejście do dużego konia bo marzą mi się jakieś zawody 😉 oby tym razem znalazł się zwierz idealny
wątek zamknięty
Nirvette   just close your eyes
23 maja 2016 17:49
Amabilis, piękność, gratuluję! 😍
Sankaritarina, jaka super maść, o matko! 😍 A mój delikatny jest, ale póki co przez brak mięśni :P
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 maja 2016 21:41
Hajra Kubuś jest przepiękny 💘 💘 💘
Time kawał Chrupa 😁
Nirvette, Amabilis gratuluję nabytków, jednocześnie życzę owocnej współpracy i zdrowia :kwiatek:
Sankaritarina Pięknie się prezentujecie.
Mój kucyk dorasta 😁
2015

2016
wątek zamknięty
Nirvette   just close your eyes
23 maja 2016 21:42
lusia722, dziękuję  :kwiatek: a kucyk teraz wygląda jak poważny mężczyzna  😀
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
24 maja 2016 10:25
My od paru dni w pensjonacie 😉 dopiero mam czas dla konia, w przydomówce zawsze za dużo obowiązków - najprościej wywalić na padok 😉 a teraz możemy pójść sobie na spacerek na trawę, czyścić się godzinami, a to ogon wyczesać, a to kopyta ogarnąć 🙂

wątek zamknięty
amnestria   no excuses ;)
24 maja 2016 10:34
Gillian, ulalala! Jest błysk! A jak tam u Was teraz wygląda jazda? Zabij, ale nie pamiętam szczegółów, a były jakieś kwestie z ustawieniem?

Sankaritarina, muszę bo się uduszę - Twój koń zachwyca! Zawsze był ładny, ale wreszcie wyciągasz z niego to, co najlepsze! Jednak jeździectwo porządne podrasowuje konia na maxa. Super, super!!! 🙂
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
24 maja 2016 10:40
taa 😉 jeżdżę na minimalnym kontakcie, tyle oby nakierować na przeszkodę - jak na złość koń bardzo chętnie przychodzi do ręki teraz jak już mu nie wolno  😤
wątek zamknięty
amnestria   no excuses ;)
24 maja 2016 10:45
A w samym skoku jak to jest? I czy w przyszłości będziecie mogli pracować "normalnie-klasycznie"?
I czy jeśli sam chętnie przychodzi do ręki to mimo wszystko nie wolno mu na to pozwalać? Wybacz pytania laika, ot od zawsze Wam kibicuję i pytam z czystej ciekawości :kwiatek:
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
24 maja 2016 10:50
w skoku ciągnie szyją dopiero od 120cm a póki co wdrażamy się na kopertkach do kolan, więc jest ok 😉 niestety nie wolno mu choćby i sam chciał, bo kaletka to takie cholerstwo, że przeciąża się momentalnie i wystarczy dosłownie parenaście minut, żeby wylazła obrzydliwa gula z płynem. Od ostatniego drenażu jest spokój, nic nie nabiera i tak ma zostać. Trudno, nie będziemy wyglądać profi 😉
wątek zamknięty
Dawno nie wstawiałam tutaj zdjęć swoich ,,grubasów,, , dzisiaj jest do tego najlepsza okazja ponieważ obchodzą urodziny  😀 Nawet nie wiem kiedy to zleciało  , ale muszę stwierdzić , że staruszki już się z nich robią  😁
wątek zamknięty
Amabilis   Two of us against the world
24 maja 2016 21:37
Sankaritarina  tak nowiutki  🤣 u was taka piekna pogoda mam nadzieje ze tez kogos ogarne na zdjecia  😉

Badabing  &  Nirvette  Dziekuje :kwiatek:

Lusia722 Dzieukuje  :kwiatek: a Twoj kucyk jak z obrazka!  Idealny model 😍 

patid1220 jakie cieplutkie zdjecia 🙂 oby wiele wiecej lat razem :kwiatek:
wątek zamknięty
lusia722 uroczy  😍
patid1220 dużo zdrówka i marchewek dla "grubasków"  :kwiatek:

U nas tyle bzu, że nie mogłam się oprzeć by nie pstryknąć kilku zdjęć księżniczce na ich tle 🙂
wątek zamknięty
amnestria, Ojeju, dziękuję! 😡 :kwiatek: A to dopiero wierzchołek góry lodowej. Muszę zgarnąć kogoś na skoki, bo tu zawsze mam za mało zdjęć 😁 A masz 1000% racji.... jeździectwo podrasowuje konia na maxa! Każdego. 😀
Amabilis, Nooo to tym bardziej gratulacje konia 😉 🙂
lusia722, Dzięki. A Twój kucyk to zawsze chodząca słodycz 😍
Nirvette, To kiedy konia w obroty bierzesz? 😀
Gillian, O tak... dopiero w pensjonacie jest czas na konia. Ale chwila, bo chyba nie nadążam - wy zdążyliście wrócić do domu i znowu do pensjonatu wpaść? Bo jakiś czas temu pamiętam posty o mieszkaniu w pensjonacie 😀

Wrzucam jeszcze bardziej stateczne foto:
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
25 maja 2016 10:27
Sankaritarina, Byliśmy w pensjonacie, koń wyhodował mega wrzody, skończyło się interwencją w klinice - zabrałam go do domu, gdzie pod opieką mojej mamy dochodził do siebie. Minęło sporo czasu, koń czuje się dobrze więc zaryzykowałam kolejny pensjonat u mojego starego trenera. Mam oko na konia, warunki są bardzo dobre, odpukać - będzie ok. Na jesień znowu wracamy do domu i to już raczej koniec eskapad ze względu na moje plany życiowe 😉

migawki z wczoraj - powroty są ciężkie 😉


wątek zamknięty
lusia kuc jak zawsze podbija moje serducho🙂
KaWeRa cudowne zdjęcie! kolorystyka bomba!
wątek zamknięty
Amabilis dziękuje  :kwiatek:
KaWeRa dzięki  :kwiatek: piękne te zdjęcia wyszły , a modelka pierwsza klasa  😍
Sankaritarina świetnie się prezentuje twój rumak , kondycje ma idealną  🙂
Gillian na pewno będzie dobrze , jak warunki są w porządku  to nie może być inaczej  🙂
wątek zamknięty
Mój dzieciak SAVAGE. Dzisiaj ma urodziny-7 lat. kiedy to minęło??? Mam go od urodzenia 😍
wątek zamknięty
w tym roku ze zdjęciami jakościowo fajnymi,ciekawymi...bardzo słabo ..
więc wrzucam jedno z tych co dostalam
wątek zamknięty
KaWeRa, - ale piękne zdjęcia, czad! 😍
Sankaritarina, - kawał przystojniaka z Twojego konia 😀
Gillian, - oby wam się już dobrze działo 😉 A powroty, jak to powroty, ciężkie, ale dają ogrom satysfakcji 🙂
Bea1, - skąś to znam, mój dopiero co miał 6, a już ma 13 🤣 Sto lat 🙂

My pokażemy się z amp-ów, dzięki uprzejmości baffinki :kwiatek: Mamy takie piękne zdjęcia, mimo paskudnej i ponurej hali 😍






edit: dwa razy to samo zdjęcie 🤦
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.