NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Ta z podlinkowana w pierwszym poście? Tak, co około pół roku ją aktualizuję. Na górze tabelki jest data ostatniej aktualizacji
Z ciężkim sercem, ale niestety zgłaszam forumowiczkę stillgrey
Na początku 2013 roku pożyczyłam jej z dobrego serca, dla chorego konia 2 derki - zimową stajenną i zimową padokową.
Na jesieni przypomniałam się z prośbą o zwrot... problem był, że nieuprane, nie ma kiedy do pralni pojechać. Spoko, mogą wrócić brudne, ja mam w czym wyprać. Później wyleciał mi temat z głowy, ale kolejna jesień, kolejna prośba, kolejne wymówki.... efekt końcowy, taki, że po prośbie, iż po 3 latach wypadałoby oddać derki, to nagle okazało się, że derki "wujek spalił, bo leżały w garażu i myślał, że to szmaty". Ręce mi opadły, gdyż jedna derka była praktycznie 2-3 razy na koniu, w dodatku w rozmiarze 165, który zwykle ciężko dostać, a druga była niby 155 cm, ale ogromna i również w bdb stanie. Uzgodniłyśmy zwrot kasy, ale w następnym miesiącu tj. luty 2016 - mimo próśb o zwrot pieniędzy lub odkup derek temat pozostał bez echa. Tzn. jedyne echo, że zablokowała mnie na facebook (Marta Karolina Milczarek).
W efekcie jestem jakieś 400 zł w plecy i mam nauczkę, że nigdy nikomu już nie pomogę, nic nie pożyczę, bo ja będę w plecy.
Co się dzieje...?
Stali użytkownicy i takie problemy? To już nikomu nie można ufać?
Patrycjasz Nie wiem o co chodzi, bo ja zamawiałam szczotkę 11 kwietnia 2016, zrobiłam przelew i otrzymałam przesyłkę poczta po kilku dniach. Nie było ŻADNYCH problemów.
desire   Druhu nieoceniony...
26 maja 2016 19:17
stillgrey ?  😲    ja pierdziu, co za wstyd...
Cóż, smutne, że dorosła kobieta zachowuje się jak 12-sto latka.
16-go maja na profilu publicznie poprosiłam o kontakt w sprawie rozliczenia na facebook i niebawem zniknęło jej konto, a i tutaj ostatnie logowanie to 16 maj, więc sądzę, że zwyczajnie schowała głowę w piasek. Z innego kompa założy inne konto i sprawa załatwiona  🙁 .... a potem ludziska ględzą, że jesteśmy mało empatyczni, mnie właśnie skutecznie wyleczono z empatii.
zielona_stajnia, ale ona nadal ma konto, tylko Cię wywaliła z znajomych. Wstyd...
[quote author=zielona_stajnia link=topic=5367.msg2548896#msg2548896 date=1464372361]
Cóż, smutne, że dorosła kobieta zachowuje się jak 12-sto latka.
16-go maja na profilu publicznie poprosiłam o kontakt w sprawie rozliczenia na facebook i niebawem zniknęło jej konto, a i tutaj ostatnie logowanie to 16 maj, więc sądzę, że zwyczajnie schowała głowę w piasek. Z innego kompa założy inne konto i sprawa załatwiona  🙁 .... a potem ludziska ględzą, że jesteśmy mało empatyczni, mnie właśnie skutecznie wyleczono z empatii.
[/quote]
Jeżeli zablokowała Cię na FB to nie tak, że usunęła konto tylko dla Ciebie ona stała się niewidoczna. Nie wyszukasz już jej ani żadnych postów, gdzie została oznaczona. To fajna opcja jak ktoś Cię gnębi i chcesz "zniknąć".
To pewnie mnie zablokowała, bo przy próbie wyszukiwania na fejsie wyskakuje mi "brak wyników dla zapytania".
Przykre i żenujące, nie wiem czy się śmiać czy płakać
edit. Pisałyśmy w tym samym momencie 😉
zielona_stajnia, dno i tyle. Przykro, że nie można ufać nawet osobom, które od lat się udzielają na forum i nie są anonimowe.
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
27 maja 2016 19:47
zielona_stajnia brak slow na to wszystko. Swoja droga fajnie znow Cie widziec na forum. Szkoda tylko, ze musisz pisac o takich okolicznosciach.
Proszę Was o pomoc. W dniu 25.04 zakupiłam od użytkowniczki szamanka szczotkę. Sama do mnie napisała, że robi szczotki, które mnie interesują - z uwagi na to, że jest to osoba udzielająca się na forum + nie wzbudziła moich podejrzeń bez zbędnych namysłów w ten sam dzień szczotka została opłacona przelewem internetowym. Niestety do dnia dzisiejszego nie mam ani szczotki (MINĄŁ MIESIĄC!), ani zwrotu kwoty. Kontakt z użytkowniczką cały czas był średni, brak przesyłki w maju usprawiedliwiała zmianami w pracy, aż w końcu podobno zagubiła się na poczcie (do dziś nie otrzymałam numeru nadania) - do 20.04 miałam od niej otrzymać wiadomość w jaki sposób rozwiązujemy sprawę bo przyznaję szczerze, że tyle czasu oczekiwania na szczotkę to naprawdę spore przegięcie.
Rozumiem, że zdarzają się różne sytuacje ale przy dobrym (albo jakimkolwiek) kontakcie i informowaniu zainteresowanej osoby uważam, że wszystko jest do uzgodnienia.
Kwota jest niewielka, więc prócz tego, że mogę nagłośnić sprawę na forum nic więcej nie mogę zrobić, a oszustów nie toleruję.
Obecnie szamanka mimo logowania na forum, od piątku (20.04) ignoruje moje wiadomości.
Czy ktoś poza forum posiada do niej kontakt i mógłby pomóc mi w tej sprawie?


Czy naprawdę nikt nie zna forumowiczki poza forum? Wiem, że nie jestem jedyną osobą, która zakupywała szczotkę, jednak po różnych perypetiach szczotki w końcu doszły do zamawiających. Aczkolwiek prawdopodobnie wszystkie były wysyłane zwykłymi listami...
Napisz w wątku o arabach, tam więcej osób zagląda
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
28 maja 2016 10:33
[quote author=patrycjasz link=topic=5367.msg2548207#msg2548207 date=1464200386]
Proszę Was o pomoc. W dniu 25.04 zakupiłam od użytkowniczki szamanka szczotkę. Sama do mnie napisała, że robi szczotki, które mnie interesują - z uwagi na to, że jest to osoba udzielająca się na forum + nie wzbudziła moich podejrzeń bez zbędnych namysłów w ten sam dzień szczotka została opłacona przelewem internetowym. Niestety do dnia dzisiejszego nie mam ani szczotki (MINĄŁ MIESIĄC!), ani zwrotu kwoty. Kontakt z użytkowniczką cały czas był średni, brak przesyłki w maju usprawiedliwiała zmianami w pracy, aż w końcu podobno zagubiła się na poczcie (do dziś nie otrzymałam numeru nadania) - do 20.04 miałam od niej otrzymać wiadomość w jaki sposób rozwiązujemy sprawę bo przyznaję szczerze, że tyle czasu oczekiwania na szczotkę to naprawdę spore przegięcie.
Rozumiem, że zdarzają się różne sytuacje ale przy dobrym (albo jakimkolwiek) kontakcie i informowaniu zainteresowanej osoby uważam, że wszystko jest do uzgodnienia.
Kwota jest niewielka, więc prócz tego, że mogę nagłośnić sprawę na forum nic więcej nie mogę zrobić, a oszustów nie toleruję.
Obecnie szamanka mimo logowania na forum, od piątku (20.04) ignoruje moje wiadomości.
Czy ktoś poza forum posiada do niej kontakt i mógłby pomóc mi w tej sprawie?



Czy naprawdę nikt nie zna forumowiczki poza forum? Wiem, że nie jestem jedyną osobą, która zakupywała szczotkę, jednak po różnych perypetiach szczotki w końcu doszły do zamawiających. Aczkolwiek prawdopodobnie wszystkie były wysyłane zwykłymi listami...
[/quote]
Co więcej - ciekawa jestem czy dziewczyna kupiła patent, skoro zarabia na Sleekezach -brzeszczoteezach😀
Patrycjasz A co to ma za znaczenie czy kupiła patent? Dla nas - klientów żadnego. Grunt, że szczotka działa. Firmowej napewno bym nie kupiła. Do mnie szczotka przyszła zwykłym listem i dotarła bez problemów. Podejrzewam, że sprawa się wyjaśni i to zwykłe nieporozumienie.
Patrycjasz A co to ma za znaczenie czy kupiła patent?

kwagga ja nie poruszyłam tego tematu więc nie rozumiem dlaczego kierujesz pytanie do mnie.

Poza tym:

PatrycjaszGrunt, że szczotka działa. Firmowej napewno bym nie kupiła. Do mnie szczotka przyszła zwykłym listem i dotarła bez problemów. Podejrzewam, że sprawa się wyjaśni i to zwykłe nieporozumienie.

Naprawdę bardzo się cieszę, że otrzymałaś zakupiony przez siebie przedmiot ale nie bardzo rozumiem jakie 'nieporozumienie'? Nieporozumienie to zdarzyło mi się ostatnio, kiedy jedna z użytkowniczek zakupiła u mnie torebkę a kobieta na poczcie się pomyliła i nadała ją do mnie... Sytuacja mi się w głowie nie mieściła ale paczkę nadałam ponownie, zapłaciłam ze swojej kieszeni i byłam w stałym kontakcie z zamawiającą - to jest nieporozumienie. Bo rozumiem również, że osoba, która nie otrzymuje w umówionym terminie rzeczy za którą zapłaciła może się najprościej w świecie niepokoić.

Brak przesyłki od ponad miesiąca i brak kontaktu to oszustwo i, to na 25zł więc nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Jak mam problem z znalezieniem czasu na wysyłkę (a czasami mam) to proszę inną osobę / idę na całodobową pocztę / informuję o kłopocie kupującego a nie olewam, nie odpisuję na wiadomości i nie informuję.
Gillian   four letter word
28 maja 2016 20:48
Znaczenie ma dla producenta i chyba się wkurzy jak to zobaczy 😉
Pewnie się wkurzy ale nie da rady się skontaktować z szamanką 🙂
Gillian   four letter word
29 maja 2016 09:26
Prawnik się skontaktuje 😉
E tam... przesadzacie. Przecież te szczotki nie są identyczne. Sama bym z ogromną chęcią kupiła taka podróbkę, bo jadę na brzeszczocie z rączką, a jak mniemam, taka szczotka jest poręczniejsza, a oryginału nie kupię z uwagi na cenę. Zastanawiam się kto jeszcze takie robi tu na forum, oprócz szamanki.
Na FB toczy się ciekawa dyskusja odnośnie jednego z użytkowników forum - korysindex4

klik
Grupa jest zamknięta zatem w skrócie:
- brak dostarczonego towaru
- sprzedaż koni (tutaj padł zarzut, że nawet nieistniejących)
- brak zwrotu kasy

O kurcze, co raz więcej przekrętów z udziałem 'starych' użytkowników  🙄. Ale z tego co wiem, to korysindex4 na forum już dłuuugo się nie pojawia?
Z korysem to juz kiedyś były problemy odnośnie sprzedaży .
Ktoś robił interesy z Cookies12, jeśli tak to proszę o szybki kontakt.
Proszę Was o pomoc. W dniu 25.04 zakupiłam od użytkowniczki szamanka szczotkę. Sama do mnie napisała, że robi szczotki, które mnie interesują - z uwagi na to, że jest to osoba udzielająca się na forum + nie wzbudziła moich podejrzeń bez zbędnych namysłów w ten sam dzień szczotka została opłacona przelewem internetowym. Niestety do dnia dzisiejszego nie mam ani szczotki (MINĄŁ MIESIĄC!), ani zwrotu kwoty. Kontakt z użytkowniczką cały czas był średni, brak przesyłki w maju usprawiedliwiała zmianami w pracy, aż w końcu podobno zagubiła się na poczcie (do dziś nie otrzymałam numeru nadania) - do 20.04 miałam od niej otrzymać wiadomość w jaki sposób rozwiązujemy sprawę bo przyznaję szczerze, że tyle czasu oczekiwania na szczotkę to naprawdę spore przegięcie.
Rozumiem, że zdarzają się różne sytuacje ale przy dobrym (albo jakimkolwiek) kontakcie i informowaniu zainteresowanej osoby uważam, że wszystko jest do uzgodnienia.
Kwota jest niewielka, więc prócz tego, że mogę nagłośnić sprawę na forum nic więcej nie mogę zrobić, a oszustów nie toleruję.
Obecnie szamanka mimo logowania na forum, od piątku (20.04) ignoruje moje wiadomości.
Czy ktoś poza forum posiada do niej kontakt i mógłby pomóc mi w tej sprawie?


Historii c.d. (niedługo będzie z tego niezła telenowela):

szamanka w dniu 28.05 napisała do mnie wiadomość, że w środę czyli 1.06 (przypominam sprawa trwa od 25 kwietnia) otrzymam zwrot pieniędzy za przedmiot, którego nie otrzymałam. Przyznaję, że pozwalam sobie codziennie napisać do niej wiadomość przypominającą o zwrocie pieniędzy (cóż mogę więcej zrobić?). Dodam, że wcześniej się nie odzywała ponieważ nie miała dostępu do internetu (?!). Jest piątek - pieniędzy na koncie nie mam w dalszym ciągu. Otrzymałam dziś wiadomość, że pracodawca nie przelał jej wypłaty, a z konta męża nie może przelać ponieważ wydał wszystko na zakup... ogrodzenia i słupków na działkę. Przypominam również, że chodzi tu o oszustwo na 25zł...  🤔

Napisz w wątku koni arabskich.
Bo to już śmiech na sali.
szamanka to dziewczyna/kobieta o inicjalach P.C ( znakow polskich nie posiadam). Bo na fb. byl post o nieuczciwosci osoby o tych inicjalach robiacych owijki i szczotki.- niewysylanie towaru, po wplacie pieniedzy.
Szamanka jest bardzo aktywna na koniach arabskich 🤔
szamanka to dziewczyna/kobieta o inicjalach P.C ( znakow polskich nie posiadam). Bo na fb. byl post o nieuczciwosci osoby o tych inicjalach robiacych owijki i szczotki.- niewysylanie towaru, po wplacie pieniedzy.

Niestety to ona.
Oszukała wiele osób. Czytałam.

Przykre...
desire   Druhu nieoceniony...
06 czerwca 2016 22:43
No to może ktoś w końcu 'wywoła ją do tablicy' w arabskim wątku, w którym sobie radośnie świergoli?  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się