Końska Rewia Mody cz. X (2016)

tuch, a wycięty?
wątek zamknięty
Livia Obawiam się właśnie że pod moim Venus tylna część tybinki będzie wystawać poza czaprak. Szkoda bo mi się kształt łezki bardzo podoba. Może ten HKM jest większy?

sumire Wycięty czaprak w klasyczny sposób posiadam, jednak niezbyt mi się one podobają. Łezka jest uniwersalna i przydałaby mi się też pod skokówkę.
wątek zamknięty
quantanamera, podziwiałam na fb właśnie, absolutny szał w ciapki 😍 😍 😍
wątek zamknięty
Euphorycznie, myślałam, że to właśnie te groszki będą moje dopóki nie zobaczyłam granatowych.. 😀

keirashara, za te pieniądze to nie kuszenie 😀

quantanamera, zdecydowanie pięknie mimo, że nie stypa 🙂

marlin1990, zaraz poszukam i wyślę pw

wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 czerwca 2016 18:26
tuch kiedyś Equiline miał łezkę DR
Mi marzy się Cal Rei, ale niestety aktualnie poza zasięgiem.
BTW widziałyście nowe Veredusy (właściwie to po prostu lifting Vento)
wątek zamknięty
My wpadamy z cottonem toffee na fryzi 🙂
wątek zamknięty
Nowości, nie w szmatkach ale w koniu  😎 mój nowy kary nabytek Milano w kantarku Fouganza  😍

wątek zamknięty
tuch a Mattes? Ja mam czarnego i lubię ten krój bardzo.




Z sieci:
Mattes
Mattes

wątek zamknięty
anai, oooo, już nie mogę się doczekać!!! Deb, kiedy ruszacie? 😉
quantanamera, świetnie wygląda na kasztanie ten stripe-in!
Miałam kiedyś pad właśnie z tym połączeniem kolorów, ale puściłam świat - a teraz żałuję 😉 ostatnio postanowiłam sobie nawet, że zamówię jeszcze raz, kiedy Livia podrzuciła mi pomysł na połączenie fioletu z grafitem, tylko tym razem u Caballa - a teraz ty z nim wyskakujesz - i  jeszcze bardziej chcę 😀 Szał!
arika00, baaardzo ładnie, odcienie brązów na karych i gniadych to jest jedno z fajniejszych połączeń 🙂
dairoxroxi, ooo, witamy nowego modela, niedługo pewnie będzie latał też w fajnych szmatkach 😉
wątek zamknięty
tulipan mates jak mates.... Ale czerwone oficerki szałowe!!! 😜 Co to za firma?😉 🚫 🤣
wątek zamknięty
DeNiro kolor brandy  🙂
wątek zamknięty
Hahah ja też choruję na te buty  😀  dła mnie szał  🙇
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 czerwca 2016 08:27
dairoxroxi, świetny ten twój nowy nabytek! I kary do tego 😜 Tak btw. ja bym nie sprzedawała Purple, jak masz teraz karusa 😎
wątek zamknięty
quantanamera, - o jej, nie spodziewałabym się, że to zestawienie kolorów będzie tak rewelacyjnei wyglądało na rudym, rewelka! 💘
arika00, - ślicznie! I piękne zdjęcia 🙂
dairoxroxi, - gratulacje 😀 Bardzo mu ładnie w tym kantarku.
tulipan, - czaprak jak czaprak, ale te czerwone oficery obłędne 🙂 A jak ten mates jakościowo? Sztywny jest, czy raczej miękki? Choruje na czaprak mattesa od kilku lat, ale trochę się boje w ciemno kupować.
wątek zamknięty
kitty i pomyśleć, że zaraz po rozpakowaniu chciałam je odesłać  😂
keirashara ja go bardzo lubię. Świetnie leży na każdym koniu i pod różnymi siodłami, bardzo fajnie się dopiera, jest trochę sztywniejszy niż cotton. Tylko mi wyblakł  🙁 Ale zwalam to na czarny kolor.
wątek zamknięty
mattesy blakną strasznie ,niestety..
wątek zamknięty
A nowe jak? Bo oni zmienili materiał ostatnio, ale niestety nie mam pod ręką, żeby sprawdzić  🙁
wątek zamknięty
tulipan Też o nim pomyślałam, tyle, że w kroju VS, Mattes Eurofit VS 🙂
Posiada ktoś? 😉
wątek zamknięty
tuch, wieczorem mogę podesłać fotki SR pod ujezdzeniowka 😉 jak dla mnie fajnie wyglada i mieści sie na spokojnie
wątek zamknięty
Libeerte wrzuć tutaj 🙂 A kiedyś juz ktoś wstawiał, tylko nie mogę znaleźć....
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 czerwca 2016 10:42
Ja wstawiałam, stronę temu 😎
wątek zamknięty
Uwaga, zachwycam się - właśnie do mnie leci (nomen omen) perełka z Caballa 😀

wątek zamknięty
Ja wstawiałam, stronę temu 😎

tak, ale ktoś też jeszcze wrzucał, albo w tamtym roku albo jeszcze wcześniej, pamiętam, bo też kiedyś pytałam 🙂
wątek zamknięty
quantanamera, piękny kolor! Szkoda tylko, że ta lamówka taka dominująca, psuje urok delikatnego odcienia czapraka.
wątek zamknięty
Musi być widoczna, bo do czarnych owijek. Na rude będzie idealny 🙂
wątek zamknięty
quantanamera, czy ja dobrze widzę, że ta czarna lamówka w środku jest błyszcząca?  😍 idealnie by pasował do mojej koszuli konkursowej z czarnymi wstawkami!
wątek zamknięty
tuch ja mam, uwielbiam go  💘
wątek zamknięty
Burza a poratujesz linkiem, gdzie można te różowe kupić?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
08 czerwca 2016 06:42
Euphorycznie różowe grochy  🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata dziękuję  😍 Ciapa ze mnie, nie wiedziałam jak tego szukać.  😂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.