NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

szamanka ale siara  😲
[quote author=patrycjasz link=topic=5367.msg2548207#msg2548207 date=1464200386]
Proszę Was o pomoc. W dniu 25.04 zakupiłam od użytkowniczki szamanka szczotkę. Sama do mnie napisała, że robi szczotki, które mnie interesują - z uwagi na to, że jest to osoba udzielająca się na forum + nie wzbudziła moich podejrzeń bez zbędnych namysłów w ten sam dzień szczotka została opłacona przelewem internetowym. Niestety do dnia dzisiejszego nie mam ani szczotki (MINĄŁ MIESIĄC!), ani zwrotu kwoty. Kontakt z użytkowniczką cały czas był średni, brak przesyłki w maju usprawiedliwiała zmianami w pracy, aż w końcu podobno zagubiła się na poczcie (do dziś nie otrzymałam numeru nadania) - do 20.04 miałam od niej otrzymać wiadomość w jaki sposób rozwiązujemy sprawę bo przyznaję szczerze, że tyle czasu oczekiwania na szczotkę to naprawdę spore przegięcie.
Rozumiem, że zdarzają się różne sytuacje ale przy dobrym (albo jakimkolwiek) kontakcie i informowaniu zainteresowanej osoby uważam, że wszystko jest do uzgodnienia.
Kwota jest niewielka, więc prócz tego, że mogę nagłośnić sprawę na forum nic więcej nie mogę zrobić, a oszustów nie toleruję.
Obecnie szamanka mimo logowania na forum, od piątku (20.04) ignoruje moje wiadomości.
Czy ktoś poza forum posiada do niej kontakt i mógłby pomóc mi w tej sprawie?


Historii c.d. (niedługo będzie z tego niezła telenowela):

szamanka w dniu 28.05 napisała do mnie wiadomość, że w środę czyli 1.06 (przypominam sprawa trwa od 25 kwietnia) otrzymam zwrot pieniędzy za przedmiot, którego nie otrzymałam. Przyznaję, że pozwalam sobie codziennie napisać do niej wiadomość przypominającą o zwrocie pieniędzy (cóż mogę więcej zrobić?). Dodam, że wcześniej się nie odzywała ponieważ nie miała dostępu do internetu (?!). Jest piątek - pieniędzy na koncie nie mam w dalszym ciągu. Otrzymałam dziś wiadomość, że pracodawca nie przelał jej wypłaty, a z konta męża nie może przelać ponieważ wydał wszystko na zakup... ogrodzenia i słupków na działkę. Przypominam również, że chodzi tu o oszustwo na 25zł...  🤔
[/quote]

Niestety w dalszym ciągu nie zostały zwrócone mi pieniądze.
Poinformowałam użytkowniczkę szamanka, że sprawa zostanie nagłośniona w internecie. Ponadto jeżeli uda mi się ustalić jej adres to chętnie spotkam się z nią osobiście - często wyjeżdżam służbowo w różne rejony Polski - dla mnie to nie problem. Donos na Policję również zrobię. Kwota jest niewielka ale są to zarobione przeze mnie pieniądze a oszustów tolerować nie zamierzam.

szamanka to dziewczyna/kobieta o inicjalach P.C ( znakow polskich nie posiadam). Bo na fb. byl post o nieuczciwosci osoby o tych inicjalach robiacych owijki i szczotki.- niewysylanie towaru, po wplacie pieniedzy.


Czy mogłabym Cie prosić o podanie linku?
patrycjasz masz to ode mnie w pw 🙂
Tu jest na fb fan page jej konia https://www.facebook.com/armaniwalachoo/?fref=ts
Na nagrodach też oszukuje  😵
Do niepoważnych dopisuję kucykowa123, zawracanie gitary, że bierze przedmiot od ręki, po czym ani pieniędzy na koncie, ani nawet odpowiedzi, czy się rozmyśliła.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
07 czerwca 2016 10:01
Niezła obora...  😵
Na nagrodach też oszukuje  😵


Faktycznie, kiedyś natknęłam się na fb na post odnośnie konkursu, w którym napisała, że po nagrody zwycięzcy konkursu muszą sami się kontaktować ze sponsorem  🤔wirek:
Widać jakoś trzeba zarobić na utrzymanie konia. Ta rozmowa z grupy to mnie przerosła absolutnie
desire   Druhu nieoceniony...
07 czerwca 2016 20:30
cóż za.. ''wysublimowane'' wytłumaczenie. 🤣 
sądziłam, że jak ma się problemy to nie wstawia się wesołych zdjęć na forum i fb z tereników, stajni itp., tylko zakasa się rękawy i zap%^&#dala żeby mieć na tego konia...  no tak, łatwiej ukraść.  😤
WSTYD I ŻENUA.
cóż za.. ''wysublimowane'' wytłumaczenie. 🤣 
sądziłam, że jak ma się problemy to nie wstawia się wesołych zdjęć na forum i fb z tereników, stajni itp., tylko zakasa się rękawy i zap%^&#dala żeby mieć na tego konia...  no tak, łatwiej ukraść.  😤
WSTYD I ŻENUA.
  Dokladnie...,ale mysle ze Szamanka sama na siebie ukrecila sznur,bo juz kazdy ja na zdjeciach widzial,jej konia tez i wiadomo gdzie ona trzyma tego konia  🙂
Po tym poscie z fb dziewczyna dostala zwrot na konto.
desire   Druhu nieoceniony...
07 czerwca 2016 21:05
zelka2303, no i co z tego, że dostała zwrot. po roku czekania na owijki, które znów zostały wystawione na sprzedaż?   🤔 🤔
takie zachowania się piętnuje i nagłaśnia.
i proponuje bezwzględnego bana dla takich cichych złodziei, co to na forum robią wokół siebie otoczke 'biednych', a okradają innych.
desire spokojnie! Jedynie napisalam, ze laska dostala kase na konto. Jestem absolutnie za naglasnianiem i potepiam takie zachowanie!
desire   Druhu nieoceniony...
08 czerwca 2016 09:56
zelka2303, ja jestem bardzo spokojna. 🙂  chociaż nie, ciśnienie dźwignęły mi idiotyczne pw od szamanki. Jakby nie potrafiła napisać tutaj. A nie, jest 'nieaktywna'.  🤔wirek: 😂
Ja szczerze mowiac jestem zniesmaczona tylko tekstami na fb i tutaj z cyklu 'ciezko mi w zyciu i nikt mnie nie rozumie, wszyscy jestescie be'.
faith takie teksty czytalam o oszustce Kindze, co tez swojego "super" konia miala. Sprzedawala swoje rzeczy, pozyczala od ludzi rzeczy i... nie miala czasu przez rok wyslac tych rzeczy, czy oddac.  Po takim poscie na fb jak wyzej, napisala, ze ona nie jest oszustka, ona po prostu nie ma czasu isc na poczte i wyslac tego wszystkiego....
I pomyśleć ze mi jest wstyd jak nie wyślę sprzedanego przedmiotu dzień po wpłacie  😂
desire   Druhu nieoceniony...
08 czerwca 2016 10:12
faith, to nie jest 'ciężko mi w życiu, nikt mnie nie rozumie' tylko coś w stylu "tylko ja pracuje, a innym wszystko podano pod nos, więc wara, bo nikt sie nie naharuje tak jak ja''...  🤔
Wiecie co... noz mi sie w kieszeni otwiera. Jak poszlam do pierwszej pracy i zarabialam cale szalone 1500 zl brutto to czasami faktycznie bylo ciezko i brakowalo na chleb. Rozumiem kombinowanie - w sensie dodatkowego zrodla zarobku, jakies rekodzielo, wyprzedaze rzeczy, kupowanie taniej i sprzedawanie kilka grosikow drozej - wszystko przerobilam, naprawde. Ale nie oszustwo, tego nic nie tlumaczy.
Nieziemsko wkurza mnie fakt, że szamanka występuje teraz w roli ofiary.
I na fb wypisuje takie głupoty:

Prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie. Dobrze, ze rozne sytuacje zyciowe otwieraja nam oczy.
Moje szczesliwe zdjecie na szczesliwym koniu, na ktorego zasuwam od rana do nocy i ja i moj maz. Z pozdrowieniami dla " znajomych".
Czeeekaj  czekała na poglaskanie po główce za to ze klamala ludziom ze wysłała paczki, a ich hajs sobie zostawiala? 🤔
Biedna uciemiężona szamanka... 😕 😤
Jezu, ja jak kiedyś wysłałam coś tydzień za późno to się załączam pod ziemię i dodałam pełno gratisów i ciągle przepraszałam  😡
Jakby mnie ktoś tak oszukał jak szamanka i wypisywał jeszcze takie głupoty to poszłabym z tym na policje.
[quote author=patrycjasz link=topic=5367.msg2552226#msg2552226 date=1464979750]
[quote author=patrycjasz link=topic=5367.msg2548207#msg2548207 date=1464200386]
Proszę Was o pomoc. W dniu 25.04 zakupiłam od użytkowniczki szamanka szczotkę. Sama do mnie napisała, że robi szczotki, które mnie interesują - z uwagi na to, że jest to osoba udzielająca się na forum + nie wzbudziła moich podejrzeń bez zbędnych namysłów w ten sam dzień szczotka została opłacona przelewem internetowym. Niestety do dnia dzisiejszego nie mam ani szczotki (MINĄŁ MIESIĄC!), ani zwrotu kwoty. Kontakt z użytkowniczką cały czas był średni, brak przesyłki w maju usprawiedliwiała zmianami w pracy, aż w końcu podobno zagubiła się na poczcie (do dziś nie otrzymałam numeru nadania) - do 20.04 miałam od niej otrzymać wiadomość w jaki sposób rozwiązujemy sprawę bo przyznaję szczerze, że tyle czasu oczekiwania na szczotkę to naprawdę spore przegięcie.
Rozumiem, że zdarzają się różne sytuacje ale przy dobrym (albo jakimkolwiek) kontakcie i informowaniu zainteresowanej osoby uważam, że wszystko jest do uzgodnienia.
Kwota jest niewielka, więc prócz tego, że mogę nagłośnić sprawę na forum nic więcej nie mogę zrobić, a oszustów nie toleruję.
Obecnie szamanka mimo logowania na forum, od piątku (20.04) ignoruje moje wiadomości.
Czy ktoś poza forum posiada do niej kontakt i mógłby pomóc mi w tej sprawie?


Historii c.d. (niedługo będzie z tego niezła telenowela):

szamanka w dniu 28.05 napisała do mnie wiadomość, że w środę czyli 1.06 (przypominam sprawa trwa od 25 kwietnia) otrzymam zwrot pieniędzy za przedmiot, którego nie otrzymałam. Przyznaję, że pozwalam sobie codziennie napisać do niej wiadomość przypominającą o zwrocie pieniędzy (cóż mogę więcej zrobić?). Dodam, że wcześniej się nie odzywała ponieważ nie miała dostępu do internetu (?!). Jest piątek - pieniędzy na koncie nie mam w dalszym ciągu. Otrzymałam dziś wiadomość, że pracodawca nie przelał jej wypłaty, a z konta męża nie może przelać ponieważ wydał wszystko na zakup... ogrodzenia i słupków na działkę. Przypominam również, że chodzi tu o oszustwo na 25zł...  🤔
[/quote]

Niestety w dalszym ciągu nie zostały zwrócone mi pieniądze.
Poinformowałam użytkowniczkę szamanka, że sprawa zostanie nagłośniona w internecie. Ponadto jeżeli uda mi się ustalić jej adres to chętnie spotkam się z nią osobiście - często wyjeżdżam służbowo w różne rejony Polski - dla mnie to nie problem. Donos na Policję również zrobię. Kwota jest niewielka ale są to zarobione przeze mnie pieniądze a oszustów tolerować nie zamierzam.

szamanka to dziewczyna/kobieta o inicjalach P.C ( znakow polskich nie posiadam). Bo na fb. byl post o nieuczciwosci osoby o tych inicjalach robiacych owijki i szczotki.- niewysylanie towaru, po wplacie pieniedzy.


Czy mogłabym Cie prosić o podanie linku?
[/quote]

W dniu dzisiejszym otrzymałam od użytkowniczki szamanka zwrot pieniędzy.

Serdecznie dziękuję forumowiczom, którzy pomogli mi rozdmuchać sprawę na forum jak i nadsyłali prywatne wiadomości - bez Was pewnie dalej musiałabym się prosić o zwrot pieniędzy - dziękuję!

Ponadto, mam ogromną nadzieję, że już nikt nie zostanie przez tę użytkowniczkę oszukany...
Nieziemsko wkurza mnie fakt, że szamanka występuje teraz w roli ofiary.
I na fb wypisuje takie głupoty:

Prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie. Dobrze, ze rozne sytuacje zyciowe otwieraja nam oczy.
Moje szczesliwe zdjecie na szczesliwym koniu, na ktorego zasuwam od rana do nocy i ja i moj maz. Z pozdrowieniami dla " znajomych".


I właśnie stąd dowiaduje się człowiek, że został zablokowany...
Żeby nie było, nie mam szamanki w znajomych (dzięki Bogu! na co mi tacy znajomi, brrr..!), ale widzę ten post, bo jest zdaje się publiczny
Faktycznie, różne życiowe sytuacje otwierają nam oczy - widać jak bardzo trzeba uważać na oszustów.
Nie ma to jak nawywijać, a potem jeszcze strzelić focha  😵  Takie teksty jeszcze bardziej są denerwujące, lepiej było uprzejmie przeprosić, naprawić szkody i grzecznie czekać na lepsze czasy 😉 Bardzo dojrzała postawa.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się