Derki

Dzięki.  :kwiatek: To spróbujemy Bucasa skoro jest na miejscu. Muszę tylko przemyśleć czy brać z kapturem czy bez.
Wszędzie ją żrą a co ugryzienie to bąbel wielkości pięści więc może całą dla spokojności zapakuję...
Prose o poradę w kwestii derki siatkowej z pasem pod brzuchem. Szukam modelu na SZEROKIEGO konia. Teraz mam z deca ale zsuwa się na tył i cała klata wyłazi na wierzch. Co robicie żeby derki siatkowe tak tragicznie si nie elektryzowały ? Piorę dosyć często i płukam w płynach zmiękczających ale niewiele to zmienia.
Wymiękam z tą firmą, czy wszystkie derki, które oni robią muszą być TAKIE piękne?  😲 💘 😵

https://view.pagetiger.com/SpringSummer2016/Spring-Summer-2016
Czy ktoś z Was ma którąś z tych derek?

https://www.gnl.pl/dla-konia/derki/fly-rugs/derka-siatkowa-horze-bristol.html

https://www.decathlon.pl/derka-przeciw-owadom-beowa-id_8324976.html

Polecacie? Jak wypada rozmiarówka?🙂

+ jeszcze jedno pytanie, może ktoś ma derkę siatkową z jarpola?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 maja 2016 07:36
Kakela derki siatkowe z decathlona były tutaj polecane nie raz  😉
Kakela, decathlonową polecam, co najważniejsze- jest ciężkozniszczalna, okrywa badzo dobrze (spora klapa pod brzuch i na ogon, dość długa sama derka nawet na wielkokonia). Wypadają normalnie, ew. w kierunku większych niż mniejszych.  😉
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=43.msg2544584#msg2544584 date=1463553393]
Kakela derki siatkowe z decathlona były tutaj polecane nie raz  😉
[/quote]

Nie znalazłam opinii we wcześniejszych postach o derkach siatkowych, tylko o zimowych z Decathlonu.

lenalena dzięki wielkie 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 maja 2016 08:56
To może to było w wątku przeciwowadowym?  👀
W każdym razie są polecane  😉 Widziałam je w poniedziałek w Deca na Targówku
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=43.msg2544638#msg2544638 date=1463558177]
To może to było w wątku przeciwowadowym?  👀
W każdym razie są polecane  😉 Widziałam je w poniedziałek w Deca na Targówku
[/quote]

Wybacz, mój błąd. Nie wiedziałam, że jest wątek przeciwowadowy 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 maja 2016 12:38
Kakela spoko, musiały mi się wątki pomylić  😉 Myślałam, że tutaj dziewczyny polecały te derki
Czy ta derka siatkowe z decathlonu jest z samej siatki czy ma jeszcze jakieś materiałowe podszycie w kapturze  lub na klacie?
a taką derkę ktoś może z Was ma? [zdjecie poniżej]
https://animalia.pl/premiere-derka-przeciw-owadom-z-kapturem-basic-taupe/szczegoly/32878/
Podoba mi się, że kaptur nie jest odpinany.
Obawiam się jednak o jakość materiału...

Rozważam jeszcze HKM Lyon - macie jakieś opinie odnośnie jej użytkowania?

Decathlonowa mi się podoba, ale cena dość wysoka...
Czy ktoś gdzieś widział super promocje na dery zimowe?
Poleca ktoś jakąś derkę siatkową?
Livia   ...z innego świata
15 czerwca 2016 20:00
Zajrzyj do wątku przeciwowadowego, masz tam mnóstwo o derkach siatkowych: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,713.0.html.
[quote author=Malina_M link=topic=43.msg2555590#msg2555590 date=1465557453]
Czy ta derka siatkowe z decathlonu jest z samej siatki czy ma jeszcze jakieś materiałowe podszycie w kapturze  lub na klacie?
[/quote]
Nie wiem, czy nie za późno ale może komuś się przyda: I tu i tu jest podszycie z czarnego ortalionu 🙂
Pytanie do posiadaczy wielko-koni: czy dobrze widzę, że w zasadzie tylko niektórzy producenci mają derki w rozmiarach 165 ?  👀
Może ma ktoś rozeznanie gdzie takich szukać? We wszystkich moich 155, wystaje mu tyłek. Zachciało mi się dużego konia  😵
Horze, Busse, Eskadron, Bucas, HKM, Equiline, Horseweare. 165 nie ma Waldhausen i chyba York, ale wybór jest całkiem spory.
Przeczytałam same pozytywne opinie o derkach Premier Equine, ale przede wszystkim o tych 1200D i 1680D, a mam pytanie o 600D. Czy również są warte grzechu? Chodzi o derki lekkie 40g i 70g, może dlatego są 600D?

edit: Jeszcze się chciałam upewnić czy 6'9" to 155 cm? Jaka ta rozmiarówka jest? Wypadają raczej większe czy mniejsze?
Sivens, 6,9 to 155. Czy dobrze zrozumiałam że chcesz zamawiać te derki?
rozmiarówka standard  😉
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:

xxagaxx tak, planuję zamówić, bo nie mam żadnej przejściowej, a one są takie piękne  😍 i jeszcze ponoć jakościowo fajne 😉
rozmiarówka standard  😉
Ale derki raczej jak sukienki, dość długie.
Też się nad nimi zastanawiam ale mając porównanie z Horze Avalanche, nie wiem czy nie wziąć o rozmiar większych niż Horze 155 (które wypadają ciut większe niż inne firmy i pasują idealnie)  ❓
Sivens, daj znać, możemy razem ogarnąć, paypala posiadam, a powyżej 100 niby wysyłka za free 😉
Ja chyba też bym się dołączyła do zamówienia.

Mam tylko pytanie o derkęAkoni 0g, ma ktoś? Czym ona jest podszyta? Bo z jednego opisu zrozumiałam, że polarem, a w drugim (w katalogu online) już takiej informacji nie widzę. No i rozmiarówki też do końca nie ogarniam. Skoro 6,9 to 155, to 7,0 będzie 160cm? Bo moja nosi duże 155/małe 165, to takie 160 byłoby chyba idealne 🙂
Ja chyba też bym się dołączyła do zamówienia.

Mam tylko pytanie o derkęAkoni 0g, ma ktoś? Czym ona jest podszyta? Bo z jednego opisu zrozumiałam, że polarem, a w drugim (w katalogu online) już takiej informacji nie widzę. No i rozmiarówki też do końca nie ogarniam. Skoro 6,9 to 155, to 7,0 będzie 160cm? Bo moja nosi duże 155/małe 165, to takie 160 byłoby chyba idealne 🙂


Antibacterial breathable nylon lining to jest śliskie podszycie, a polar masz tylko na kłębie
rochnar dzięki, właśnie w jednym miejscu było, że polar, w drugim, że nylon i się zastanawiałam jak to jest. Przez chwile jeszcze myślałam, że polar jest jakoś wzdłuż linii grzbietu, ale jak tylko na kłębie to lipa. W międzyczasie dojrzałam jeszcze 70g w promocji, więc przynajmniej nie mam już dylematu którą brać jakby jednak udało się podpiąć pod jakieś zbiorowe 🙂
Katasia Ja też doczytałam i polar i nylon i zgłupiałam. Ale dobrze, że podszycie nylonowe, bo polaru nie lubię.

PS. To napisz mi na pw co chcesz zamówić.
Kurcze ,też bym chciała taką jak Katasia ale nie ma rozmiarówki. Mój ma 145  😕
A ja mam jeszcze jedno pytanie. Czy jest sens kupować derkę 0-70 g z kapturem?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się