Howrse gra :)

aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
21 maja 2009 10:56
SŁUCHAJCIE !! 🙂

 
My items
Medusa's blood : 3
Aging point : 2 x 1 point
Apollo's Lyre : 1
Centaur Pack : 1

wymienię na któreś z tych: NYX PACK, WATER OF YOUTH, GOLDEN APPLE, APHRODITE'S TEARS, FERTILITY WAND, ATLANTE PACK
wątek zamknięty
Apollo's Lyre na Water of Youth?

[quote author=wistra link=topic=1802.msg257038#msg257038 date=1242813761]
Alice, ja bym chciała tę kobyłę:
My Pixels R Dancin  😀


Mam na wymianę 3x medusa i 3x złote podkowy i 1x Eolus Wind


To chcesz ją za podkowy? 😉
[/quote]

Taaaaak 🙂


Proszę o usunięcie posta na dole - pomyliłam się, myślałam, że tu automatycznie się posty dołączają (za dużo godzin na fretkorum  :hihi🙂
wątek zamknięty
[quote author=wistra link=topic=1802.msg257038#msg257038 date=1242813761]
Alice, ja bym chciała tę kobyłę:
My Pixels R Dancin  😀


Mam na wymianę 3x medusa i 3x złote podkowy i 1x Eolus Wind


To chcesz ją za podkowy? 😉
[/quote]

Taaaaak 🙂
wątek zamknięty
Aventia - chyba tak. Nie jestem pewna, bo mój najstarszy ma dopiero 27,8.
wątek zamknięty
W manualu nic nie mówią o tym passie. Boje sie ze klikne co nie trzeba i mi pass przepadnie 🙄
wątek zamknięty
Nie, jak wyślesz konia do safe haven nie dostaniesz passa.
Musi po prostu umrzeć. Sam
wątek zamknięty
(juz wiem)  🙂

Aleqsa odrzuciłam przedluzenie kontraktu kowala, bo chce byc juz saddlerem  😉
wątek zamknięty
słuchajcie  😡 do czego służy horn of plenty ?
wątek zamknięty
[quote author=Miss-iakowa link=topic=1802.msg258028#msg258028 date=1242922475]
słuchajcie  😡 do czego służy horn of plenty ?
[/quote]

Musisz go rozpakować i tam będzie troche niespodzianek: np. kasa, turnipy, jabłka czy coś z Black Market 🙂
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
21 maja 2009 20:00
deidre postanowilam, ze pojde w Twoje slady i zaczne kupowac te podstawowe konie  😎 to jest niezle wyzwanie zrobic z konia 350 GP takiego, ktory ma jakies gwiazdki, bede wiec miala zajecie na jakis czas  🙂
wątek zamknięty
Ooo fajnie 🙂 Jakbyś miała ogiera xx od Ouranosa i Gai to piszę się na stanówkę. Gdyby ktokolwiek miał 😉 Ale Ty pewnie Aussie wolisz. Tylko jak kupujesz konia to patrz, czy na pewno jest od O&G. Czasem w karcie konia tak się pokazuje, a jak wchodzisz w rodowód to są rodzice z pytajnikami. Hodowcy NIBów zwracają na to uwagę.
Ja żeby sobie dodatkowo utrudnić postanowiłam wyprowadzić całe rodziny od wszystkich liter alfabetu  😎 No dobra, bez Ą Ę Ó itp.  🤣  Jak patrzyłam to 4-5 pokoleń jeszcze nie daje gwiazdki, więc to spore wyzwanie i fajna zabawa. Tych najlepszych hodowców i koni z największą ilością gwiazdek normalny człowiek i tak nie jest w stanie dogonić. Wolę się pobawić po swojemu i hodować konie nie na wyścigi, tylko z pomysłem 😉
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
21 maja 2009 20:14
zawsze patrze czy sa od Gai i Ouranosa. tylko troche ciezko znalezc te konie na aukcjach.
na razie mam klaczke XX i ogierka Aussie, ale jak znajde ogiera folbluta i wytrenuje to dam znac 🙂 licytuje w tym momencie co najmniej 10 koni, wiec moze ktoregos uda mi sie zgarnac.
wątek zamknięty
Jak szukałam takich koni na aukcjach, to w pole Genetic potential wpisywałam less 352. Nawet z maksymalnym zyskiem z gier nie będzie więcej niż 351.20. Jeśli dodatkowo zaznaczysz rasę i maksymalną cenę to nie jest tak trudno znaleźć 🙂
Aaa no i species: horse/pony - mnóstwo jednorożców z niskim GP odpadnie.
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
21 maja 2009 20:22
zaznaczam maks 350.50, a i tak wyskakuje juz masa koni z 1 czy 2 pokolenia :/ ale pewno kilka dni i bede miala po 4 z kazdej rasy. ta hodowla od podstaw bardziej mnie eksytuje niz gonitwa za najwyzszym GP, wiecej pracy i wiecej uciechy. a przy okazji jezeli chce wyblupowac te konie do 100 to bede sie musiala zmierzyc z bledami innych hodowcow, bo czesc juz jest po treningach  😀
wątek zamknięty
Trochę niski sobie wskaźnik ustawiłaś. Mnie się udało kupić kilka koni z GP np. 350.80 i to potem sporo daje.
a przy okazji jezeli chce wyblupowac te konie do 100 to bede sie musiala zmierzyc z bledami innych hodowcow, bo czesc juz jest po treningach  😀

Trafiłaś w samo sedno. Mnie się niektórych nie chciało blupować na maksa (niestety przede wszystkim kosztem IS) i tylko staram się doprowadzić do jak najbardziej pozytywnego blupa. Najwyżej więcej pokoleń będzie trwała moja droga do gwiazdki. Ale pierwsze wyhodowane przeze mnie pokolenie pójdzie do hodowli z blup 100.
Nie chcę Cię martwić, ale kupno koni to nic. Szukanie stanówek to dopiero zabawa, jak jest 5 ogierów do wyboru i wszystkimi się już kryło  😁 Dlatego liczę, że wyblupujesz jakiegoś fajnego ogiera xx  😎

Niech wreszcie cena turnipów pójdzie w górę. Mam ponad 200 do sprzedania z EC a tu cena w dołku  👿
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
21 maja 2009 20:41
Następnego dnia burza będzie, wiec znowu plony stracę... 👿
wątek zamknięty
Jak ja was tak dziewczyna czytam ( :hihi🙂 to się zastanawiam czy ja sie keidyś w tej grze odnajdę... Jakoś wszytsko staram sie skumać, ale czasem mnie to przerasta....
Skąd wy macie tyle kasy zeby tyle koni hodować??
ehh.... chyba za głupia na to wszystko jestem.
wątek zamknięty
Ja mam ogiera z 350 GP - Salinero. Kryjący, w chwili oferuje 3 stanowki,moge wiecej. Nie wiedziałam ze są chętni na takie "śrupy"  😁
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Szczerze jakie znaczenie ma to czy kon jest do kupienia czy stanowki (pogubilam sie) od Gai i Ouranosa? co to daje?
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
21 maja 2009 22:16
wszystkie konie na howrse (nawet te 12 gwizadkowe) pochodza od Gai i Ouranosa. ich wyhodowanie zajelo tylko bardzo duzo czasu.
jezeli kupujesz konie, ktore maja jako rodzicow Gaie i Ouranosa to jakby zaczynasz zabawe od podstaw (tzn trenujesz i rozmnazasz konie zaczynajac od tych najbardziej podstawowych). imo, jezeli samodzielnie wyhodujesz konia z gwiazdka zaczynajac od tych koni z 350 GP to da Ci to wiecej satysfakcji niz normalna hodowla (bo wiecej pracy, bo nie wykorzystujesz juz super ogierow, tylko robisz wszystko absolutnie sama itd).

kazdy ma inna wizje na gre, co innego sprawia mu przyjemnosc. ja dalej hoduje Aussie z wysokim GP, ale przy okazji chce tez zajac sie hodowla tych najbardziej podstawowych 🙂
wątek zamknięty
Te z wysokim GP i skills warto mieć dla dobra swojego EC. Też nie porzucam hodowli nie-NIBów.
wątek zamknięty
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
22 maja 2009 10:01
(juz wiem)  🙂

Aleqsa odrzuciłam przedluzenie kontraktu kowala, bo chce byc juz saddlerem  😉


to mogę Ci zarezerwować wakat saddlera 😉
wątek zamknięty
To co z tą zamianą?
wątek zamknięty
Ja w zwiazku z tym że niedawno zaczęłam mam Ogra i kobyłę od pierwszych rodziców :P Tylko jeszcze troche czasu zajmie mi wyBLUPowanie ich.
Możecie zresztą sami sprawdzić 🙂

http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=6722879

http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=6724367
wątek zamknięty
Duuużo Ci brakuje do BLUP'a, wiesz?
Musisz mieć pogrubione 3 atuty w ramce Genetic, no i 20 wygranych zawodów.
wątek zamknięty
Potrzebuję pandorę. Na wymianę mam Golden apple albo Eolus's wind.
wątek zamknięty
Carmen a jaki masz nick?
mogę podesłać pandorę wzamian za G.Apple
wątek zamknięty
ok 😉 Nick to hrimfaxi
wątek zamknięty
FAROSOWA?

Przepraszam za kolejnego posta ale edycja coś mi dzisiaj szwankuje.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.