Nowy gadulec

Kayra   Kucusiowy wariat :P
21 maja 2009 21:59
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
21 maja 2009 22:17
No i wszystko jasne. 😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
22 maja 2009 08:32
Miałam wczoraj tak,że wyskakiwał komunikat o braku połączenia...ale dzisiaj juz działa 😉
dziewczyny było już pytanie wcześniej ale nie było odpowiedzi więc pisze jeszcze raz jak zrobić żebym w jednym okienku miała kilka oso z którymi rozmawiam?
Musisz Ctrl zaznaczyć osoby, z którymi chcesz rozmawiać, następnie kliknąć prawym przyciskiem myszki i kliknąć na 'Rozmowa' (przynajmniej mam tak w starym gadu)
W okienku rozmowy po prawej na górze masz taki mały przycisk Zmiana Widoku  nad dialogiem😉
Heraa dziekuje bardzo :kwiatek:
Whisper_777   .: Born To Be Wild :.
22 maja 2009 22:30
Kurcze, musiałam wrócić do starego gg, bo nowe mi tak zamulało kompa i net, że szok... :-/
BASZNIA   mleczna i deserowa
23 września 2009 08:02
hej

czy Wam tez gg padlo dzisiaj??
Padło.
tak
BASZNIA   mleczna i deserowa
23 września 2009 08:12
no to sie w sumie cieszę że to nie moj komp 😉.
dzieki za potwierdzenie 🙂
mi gadu właśnie powstało tj wróciło do życia  😅
opolanka   psychologiem przez przeszkody
23 września 2009 08:40
gg pada co chwile 😉 nie ma sie czym ekscytowac.
BASZNIA   mleczna i deserowa
23 września 2009 10:12
mnie tam padlo pierwszy raz . nowego mam od lipca-zawsze bez zarzutu. a krokus ekscytowal sie powstaniem, nie padnieciem 😉.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
23 września 2009 12:36
nawiązywałam do postów nt. padnięcia, nie powstania. Z reszta w sumie nie ma różnicy 😉
Jakiś czas temu ściągnęłam na nowy komputer nowe gg. I normalnie zawsze wyskakują mi powiadomienia, że ktoś tam zmienił status, nawet jeśli polega to na tym, że z niedostępnego bez opisu zmienił na niedostępny z opisem, chyba rozumiecie o co chodzi 😉
No a teraz nie zawsze się to pokazuje. Chodzi mi konkretnie o jedną osobę, co do której jest mi to potrzebne 😉 Czy cos powinnam zmienić w ustawieniach? 
mi dzisiaj padło na dobre, ale zazwyczaj co pare minut mnie wywala na niedostepny i wraca zaraz do poprzedniego statusu  🤔
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
13 października 2009 15:36
wczoraj miałam problemy z gg wywalalo mnie w podobny sposob jak galopade a dzis mi calkiem padlo 🙄
Mi dzisiaj pada co chwilę... i po kilku minutach wraca 🙄
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
13 października 2009 15:57
Mnie juz od pół godziny nie chce wrócić na niewidoczny :/
Moon   #kulistyzajebisty
13 października 2009 16:27
Mi już działa. 🙂
Mi (tfu tfu...) przez prawie godzinę się nie wyłączyło 🙂 widocznie był to tylko chwilowy foch gdaulca 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się