Wrocławianie :))

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 listopada 2016 18:14
nerechta, we Wrocławiu żadna 😉 z resztą niewiele ich tutaj.
nerechta, znajomi chwalą sobie Buddha Lounge. Osobiścnie nie byłam.
ovca   Per aspera donikąd
21 listopada 2016 20:35
ktora indyjska restauracja jest najlepsza?


masala. Warta swojej ceny 🙂
JARA jak to niewiele, chyba z 5 czy 6 jest! To bardzo duzo 🙂
poczytalam troche opinii i stanie raczej na masala grill... Dzieki za wskazowki!
Skoro jesteśmy w temacie kanjp, która wege knajpa jest najlepsza? Nigdy nie jem na mieście, a bym kiedyś poszła na jakieś dobre żarcie 😀
Machina Organika jest ciekawa, chociaz nie wszytkie smaki mi tam pasują.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
22 listopada 2016 16:02
Ja najczęściej lądowałam w Baszcie
ovca   Per aspera donikąd
23 listopada 2016 17:27
Skoro jesteśmy w temacie kanjp, która wege knajpa jest najlepsza? Nigdy nie jem na mieście, a bym kiedyś poszła na jakieś dobre żarcie 😀


żyzna robi najlepsze jedzenie ale nie nadaje się na dłuższą posiadówę 😉 jakbyś chciała na spokojnie posiedzieć, pogadać i przy okazji zjeść to baszta.

w machinie byłam raz w życiu i zamiast wody z cytryną dostałam taką z sokiem cytrynowym z buteleczki, więc dziękuję  😂
Halo Wrocław !
Czy spotkał ktoś z Was dzisiaj sweterki i inne gadżety dla psów w Biedronce ?
Oferta obowiązuje tylko w niektórych sklepach, byłam w dwóch, w których być powinny, a nie ma...  😉
Kinnie, fajnie że piszesz, polecę jutro do Biedry i obczaję  😂
Hej! Nie bardzo wiem w jaki wątek powinnam celować, dlatego jeżeli znajduje się właściwszy, to proszę o przekierowanie. Poszukuję rodziny, bądź samotnej matki wychowującej chorego syna z wadą wrodzoną np. z zespołem Downa, MPD. Takiej, której faktycznie przydałaby się pomoc finansowa na leki/rehabilitację. Fajnie jakby mieszkał we Wrocławiu lub okolicach. Jeżeli macie kogoś takiego w rodzinie, znacie wśród znajomych, sąsiadów itp. to proszę o PW. Uprzedzając pytania - fundacje nie wchodzą w rachubę, rodzina patologiczna z problemami alkoholowymi i innymi nałogami również. Poszukuję realnie potrzebującej rodziny, którą chociaż w finansowy sposób będzie można jakoś wspomóc.
powiedzcie prosze jak najszybciej dojechac z Bielan na Psie Pole?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 listopada 2016 17:00
nerechta,  to żeś sobie wymyśliła 😁





http://wroclaw.jakdojade.pl/
Możesz sprawdzić na "jak dojadę" Wrocław. http://wroclaw.jakdojade.pl/
Mysle ze najwygodniej obwodnica i zjechać na Zakrzów, bo inaczej to się strasznie w korkach zakopiesz...
nerechta, najszybciej obwodnicą.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 listopada 2016 18:44
O ile mowa o samochodzie, a nie komunikacji miejskiej 😉
Jara haha, na Ciebie zawsze mozna liczyc  😁 Samochodem samochodem, na szczescie. Mowicie ze komunikacja masakra? Tylko z Bielan czy ogolnie?
Ogólnie 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 listopada 2016 20:35
Nie no.. Bielany i Psie Pole to dwa różne końce świata 😁 nie myśl nawet jechać komunikacją 😀
Samochodem wskakuj na A4 w stronę Zgorzelca, zjedz najbliższym zjazdem na s8 w stronę lotniska. Potem jedz S8 aż do zjazdy na Poznan. Jak zjedziesz na duże rondo to musisz na nim pojechac na wprost. W prawo jest na centrum, w lewo na poznan, Ty na wprost.
Tamtędy dojedziesz na ul. Redycka, wyjedziesz tyłem Krzywoustego i jestes na psim polu, praktycznie bez korków. Jak bedziesz ustawiać nawigacje, to kliknij ja dopiero na rondzie.

Trasa moze sie zmienic, bo administracyjne psie pole jest duzo większe. Na jaka ulice musisz dotrzeć?
rtk, stanowczo lepiej pojechać dalej i zjechać na Zakrzów, bo tam jest zjazd szybki i wylatujesz na ryneczku Psiego Pola.
Oooo masz racje. Nie korzystałam z tego zjazdu, bo tam juz szpitali nie ma i karetkami nie zajeżdżamy :-)

Tylko musimy wiedzieć, gdzie ner chce dojechać.  Ulica Obornicka to tez administracyjne psie pole, a dojazd jest inny :-)
Na krzywoustego, jakies 500 m od korony. I teraz pytanie, bo bylam w srode, zjechalam z obwodnicy za szybko na polanowice i poprowadzilo mnie jakimis totalnie bzdurnymi ulicami... No ale i tak powrot byl najlepszy bo krazylismy 40 minut, az w koncu sie wkurzylismy, zadzwonilismy do kolegi i pojechalismy do Mirkowa. Jest jakis szybszy wjazd na ta cholerna obwodnice jakos za korona w strone wawy, zeby nie musiec w strone miasta jechac ani az do Mirkowa?
dobra, znalazlam... przed Korona w lewo... palm face!
Oj szczerze mówiąc troche kijowe miejsce, bo pomiędzy dwoma zjazdami i w korkach postoisz zawsze 🙁
w sensie ta glowna przed Korona czy zjazd na obwodnice? Bede jezdzic w takich godzinach (teraz przed 7 rano i powrot 13-14, potem przed 8 rano i po 20 wieczorem), ze mam nadzieje ze nie bedzie zle. Ale, te 10 minut  w korku mnie nie zbawi, bo i tak dzieki obwodnicy i autostradzie oszczedze duzo czasu.

W ogole dziolchy gdzie mieszkacie we wrocku i gdzie pracujecie? Ile wam zajmuje dojazd i czym jezdzicie?
ner, wszytsko zależy od godziny. Wrocław się korkuje w regularnych godzinach, ja poruszam się po mieście najczęściej przed 7 i po 19 więc mykam bez korków 😉
Mieszkam na Obornickiej.
Tez mi sie wydaje, ze nie bedzie zle. Zwlaszcza, ze w zasadzie po samym miescie nie bede jezdzic. Moze przed 8 rano bedzie ciut wiecej aut w tamtej okolicy ale dam rade na pewno sobie tak ustawic, zeby zdazyc.
Jezdzisz jeszcze w karetce? Masz 12stki?
Kurczaki nerechta to skąd Ty jesteś, że pracować będziesz we Wro?  👀 Ja do firmy mam całe 5km, dojazd samochodem zajmuje mi 15min,w godzinach szczytu + zamknięte przejazdy wydłużają mi niekiedy czas do 1h  😵
Ze Strzegomia 😀 Bede miala dyzury 12h 3x w tygodniu i nie chce sie przeprowadzac do Wrocka. Na szczescie obwodnica super blisko, mam jedynie nadzieje ze na autostradzie korkow nie bedzie... 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się