Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

efeemeryda   no fate but what we make.
02 marca 2017 10:51
dziękuuujeeee  :kwiatek:
Mam od 2 miesięcy iPhone 7 i często po wysłaniu smsa wyświetla mi się komunikat "nie udało się dostarczyć wiadomości do użytkownika xxx".
Smsy dochodzą, komunikat wyświetla się zarówno przy włączonym jak i wyłączonym internecie, przy wysyłaniu do różnych osób.
Co można z tym zrobic? 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 marca 2017 17:09
Jakim programem zeskanuje komputer pod katem programów wyświetlających reklamy?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 marca 2017 18:07
AdwCleaner powinien dać radę
A jak nie, to MalwareBytes.
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 marca 2017 19:48
MalwareBytes wszystko znajdzie 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 marca 2017 20:56
Dzięki!
Gniadata   my own true love
03 marca 2017 05:16
Spybot seek & destroy 😉 uratował mnie jak adwcleaner i malwarebytes nie daly rady.
Skąd się wzięły Minionki?
Tzn ja wiem, że są filmy z nimi, ale skąd się wzięły?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 marca 2017 15:44
Teoretycznie wyewoluowały. Tak o.
Chodzi ci o to kto je stworzył czy skąd się wzięły wg. filmu?
Minionki (ang. Minions) – amerykański film animowany z 2015 roku w reżyserii Pierre'a Coffina i Kyle Balda. Wyprodukowany przez Universal Pictures.
W filmie dowiadujemy się, że wyewoluowały z mikroorganizmów żyjących w wodzie. Coś jak zwierzęta na Ziemi.
😲 ale jak wyewoluowały?

Dzięki 🙂
No, tak samo jak życie na Ziemi - przez mutacje i selekcję naturalną  😀
Zawsze się  zastanawiam:
Wychodzi nowa kolekcja np. Pikeura.
Kurtki kosztują  po ok 600-700 zł.
Zaczyna  się  wyprzedaż a wtedy kosztują  ok 200-300 zł.
Jak to jest?  Sklepy mają taką  marżę  ze nawet  po przecenie wyjdą  na  swoje i nie stracą?
200-300 to jednak rzadko kosztują, zazwyczaj nawet na wyprzedażach te 500 zł  trzeba zaplacić.
Czasem się sprzedaje poniżej kosztów żeby towar ze starszych kolekcji nie zalegał latami.
Czym się różni frak skokowy od niekońskiej marynarki?
Każdy frak/rajtrok może być marynarką, ale nie każda marynarką może być frakiem  😉
Katharina   "Be patient and trust in the process"
07 marca 2017 08:12
Czy ktoś z Was kojarzy program do projektowania przestrzennego, który mogłabym zwyczajnie ściągnąć z neta? Może byś oczywiście wersja testowa  :kwiatek:
efeemeryda   no fate but what we make.
07 marca 2017 10:31
temat z włosomaniaczek, ale może któraś z Was tak robiła, a tam nie zagląda  😀
czy któraś z Was stosowała rudą hennę na rozjaśniane wcześniej włosy ?  nie wyjdą mi zielone ?  👀
efeemeryda, na wątku włosowym dam Ci odp 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
08 marca 2017 17:47
dziękuje :kwiatek:
mam strasznie głupie pytanie.  😡 Jak radzicie sobie ze smrodkami? Czując nieprzyjemny zapach mam odruchy wymiotne (najczęściej nie tylko odruchy  😡 , jest mi straaasznie niedobrze a dzisiaj nawet tak zakręciło mi się w głowie, że odleciałam... Będę musiała znosić podobne zapaszki na zajęciach co tydzień i nie wiem jak to wytrzymam...  Nie obrzydza mnie w żaden sposób widok ani nic tylko wykręca mnie całą od zapachu...
efeemeryda   no fate but what we make.
09 marca 2017 18:12
Zapachu czego ?  🤣
Pracuje na codzień ze zwłokami, mniej lub bardziej święzymi i kiedyś mnie to ruszało - dziś nie robi to na mnie żadnego wrażenia  🥂
Akurat chodzi mi o zwłoki. Może kiedyś minie ale poki co chce jakoś wytrzymać. A nie chce publicznie zwracać..  😡
Podobnie mam przy żulach, wymiocinach i innych odrażających rzeczach. Zawsze tak miałam.
Sonkowa, chyba kwestia przyzwyczajenia. Mnie fetor zwłok, żuli, wymiocin, odchodów ruszał. Po 3 latach pracy  w szpitalu generalnie nie robilo to juz na mnie żadnego wrażenia. Na poczatku zakraplałam sobie oilolbas na kołnierzyk  i w razie odruchu wymiotnego przyczepiałam się nosem w kołnierz
Kastorkowa   Szałas na hałas
09 marca 2017 19:04
Może Ci też nie minąć jeśli jesteś typowym węchowcem. Moja mama tak ma, jest bardzo wyczulona na zapachy i natychmiast ma odruchy wymiotne. Ma tak całe życie z tego co mi mówiła.
Ale u mnie niestety na samym odruchu się nie kończy.  😡 chciałabym zaoszczędzić innym widoków. A jest coś czego nie trzeba przykładać tylko działa cały czas? Wiem, ze może się przyzwyczaję kiedyś ale muszę jakoś funkcjonować do tego czasu... jestem strasznie wrażliwa na zapachy, hałas i mój organizm reaguje strasznie dziwnie..
Zawsze się  zastanawiam:
Wychodzi nowa kolekcja np. Pikeura.
Kurtki kosztują  po ok 600-700 zł.
Zaczyna  się  wyprzedaż a wtedy kosztują  ok 200-300 zł.
Jak to jest?  Sklepy mają taką  marżę  ze nawet  po przecenie wyjdą  na  swoje i nie stracą?


Pracowałam w firmie Pure Collection - sprzedają ciuchy z kaszmiru, jedwabiu. Ceny w sklepie za bluzeczkę lub cienki sweter min 99 funtów, na fakturze 15 funtów, realna cena produkcji nawet nie chce zgadywać...  🙄 z innymi markami jest na pewno podobnie. 
Sonkowa Mój kumpel pracował w zakładzie pogrzebowym (od czasu do czasu wpadałam tam mu pomagać, zakład był jego Mamy, jak mieli za dużo roboty i nie wyrabiał, to zachodziłam), i z czasem po prostu się przyzwyczaił (to tak jak z końską kupą, komuś, kto się w konie nie bawi, będzie śmierdzieć - ja zauważam, że wdepnęłam kaloszem, dopiero jak wejdę do domu, odstawię kalosze, wejdę do innego pokoju, a potem wrócę i mnie odrzuci  🤣 ). Ja z kolei, żeby nie rzygnąć, stosowałam patent, który stosuje się też u koni, jak muszą przyjąć lek, a nie chcą - olejek miętowy. Ze względu na to, że w niektórych przypadkach bez maseczki takiej jak mają lekarze np. się nie obeszło (nie będę się wdawała w szczegóły), dawałam kilka kropelek (2-3) na maseczkę, ewentualnie lekko rozcieńczone wodą (tak tak, wiem że olej się z wodą nie wymiesza, ale chyba każdy wie o co mi chodziło) - zapach olejku miętowego nieco blokuje zmysł powonienia, a przy okazji zagłusza smrodki. Jeśli jesteś węchowcem, to może być opcja, bo tak jak już Kastorkowa pisała, to może nie minąć.
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 marca 2017 23:32
Nie myśl o tym, że może Ci nie minąć, bo jak się zblokujesz psychicznie, to wcale łatwiej nie będzie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się