Bryczesy

Softshelle Pikeura i HV Polo mam w tym samym rozmiarze, co letnie. Z tym, że ja już nic nie upycham pod.
dziękuję ślicznie za odzew  :kwiatek:
Szukam opinii o bryczesach B Vertigo Rachel
https://www.gnl.pl/bryczesy-damskie-b-vertigo-rachel-24h.html

Ma ktos? Czy jakosc jest podobna do pikeura i ES czy to raczej nizsza polka? Z gory dziekuje za info 😉
Ja zupełnie wypadłam z tematu ciuchów jeździeckich, robią jeszcze bryczesy z wysokim stanem (i obowiązkowo pełnym lejem)? 🙂
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
15 marca 2017 17:04
kajpo robią, np. Horze CRESCENDO DESIREE. Jestem z nich baaaardzo zadowolona  🙂
Też mam  Crescendo są super, ale czym ja się kierowałam kupując granatowe to ja nie wiem..  🙇 do niczego mi nie pasują...
Constantia O rzeczywiście ładne 🙂

Anil22 Jak mogą granatowe do niczego nie pasować, przecież to klasyka 😀

chyba że to te?? [[a]]http://www.horze.de/ganzbesatz-reithosen/horze-crescendo-desiree-vollbesatzreithose-f%C3%BCr-damen/36588.html?color=GJPU%2FSI[[a]]
Dziwny trochę ten lej... Ale jest rabat 30%  👀
Tak te  😵  Serio nie pasują mi do niczego, leżą z metkami...już pół roku.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
15 marca 2017 20:10
kajpo on wygląda może i dziwnie, ale bardzo dobrze się w nim jeździ. Bardzo lubię leje silikonowe, ale niektóre bryczesy są dla mnie za cienkie i potrafię się poobcierać, głównie na kolanach. Te jak dla mnie są połączeniem idealnym zwłaszcza, że ten silikon jest bardzo dobry, nie przykleja się do siodła ale tyłek się nie ślizga  🙂 Jakby były takie białe, to wcale bym się nie zastanawiała.
kajpo on wygląda może i dziwnie, ale bardzo dobrze się w nim jeździ. Bardzo lubię leje silikonowe, ale niektóre bryczesy są dla mnie za cienkie i potrafię się poobcierać, głównie na kolanach. Te jak dla mnie są połączeniem idealnym zwłaszcza, że ten silikon jest bardzo dobry, nie przykleja się do siodła ale tyłek się nie ślizga  🙂 Jakby były takie białe, to wcale bym się nie zastanawiała.

a nie ma? wydaje mi się że gdzieś mi takie białe mignęły 😉
Poszukuję bryczesów z pełnym silikonowym lejem.Muszą być wytrzymałe i wygodne (silikon powinien dobrze ,,trzymać"😉.  🏇
Mile widziane bryczesy do 500 zł,ale mogą być też droższe (fajnie by było gdyby znalazły się jakieś tańsze np.na EBayu).Noszę rozmiar 38 ale w niektórych przypadkach nawet 40.
Jakie możecie polecić?  🤔
Może jakieś Pikeury by się znalazły...
nikusia444, napisz do niej https://www.facebook.com/julia.majer.334?fref=ts ;  albo sprawdź ogłoszenia, teraz chyba BAŚ ma trochę fajnych bryczesów. Equiline polecam całym sercem, ale mam Pikeury zimowe silkony, przejeździłam CALĄ zimę non stop piorąc i wyglądają jak nowe.
nikusia444, napisz do niej https://www.facebook.com/julia.majer.334?fref=ts ;  albo sprawdź ogłoszenia, teraz chyba BAŚ ma trochę fajnych bryczesów. Equiline polecam całym sercem, ale mam Pikeury zimowe silkony, przejeździłam CALĄ zimę non stop piorąc i wyglądają jak nowe.

Dziękuję bardzo za radę w  🙂

Ktoś coś może jeszcze doradzi?  🙇

Ja radzę edytować posty.
Poszukuję bryczesów z pełnym silikonowym lejem.Muszą być wytrzymałe i wygodne (silikon powinien dobrze ,,trzymać"😉.  🏇
Mile widziane bryczesy do 500 zł,ale mogą być też droższe (fajnie by było gdyby znalazły się jakieś tańsze np.na EBayu).Noszę rozmiar 38 ale w niektórych przypadkach nawet 40.
Jakie możecie polecić?  🤔
Może jakieś Pikeury by się znalazły...


Ciekawe, ile razy jeszcze będę musiała przypominać, że taka firma istnieje...
R.C. Champion. Polska firma z bryczesami na najwyższym poziomie. Kilka modeli z silikonowymi lejami. Właśnie siedzę przed PC w swoich, bo są tak wygodne.
Klik
Sivrite, jak sobie patrzę na zdjęcia, to te leje są jakieś takie... no nie są pełne, nie ma ich na tyłku :/
Ceny w euro... Brak tabeli rozmiarów 🙁 jakoś to do mnie osobiście nie przemawia 🙁
Ciekawe, ile razy jeszcze będę musiała przypominać, że taka firma istnieje...
R.C. Champion. Polska firma z bryczesami na najwyższym poziomie. Kilka modeli z silikonowymi lejami. Właśnie siedzę przed PC w swoich, bo są tak wygodne.
Klik


Kurcze,naprawdę kilka modeli jest,a jakieś konkretne możesz polecić?
Jakie masz na sobie?  😜
[quote author=_Gaga link=topic=217.msg2662894#msg2662894 date=1490009534]
Sivrite, jak sobie patrzę na zdjęcia, to te leje są jakieś takie... no nie są pełne, nie ma ich na tyłku :/
Ceny w euro... Brak tabeli rozmiarów 🙁 jakoś to do mnie osobiście nie przemawia 🙁
[/quote]

Jak klikniesz "Kup", to przekieruje Cię do sklepu, tam są ceny w złotówkach.
Tabeli rozmiarów rzeczywiście nie ma, co mnie też trochę boli. Tyle, że ja miałam możliwość przymierzenia ich w GNL. Zawsze można napisać do nich maila z zapytaniem, na FB też odpowiadają, z tego co wiem. Zasugeruję im, żeby umieścili. : )

Kurcze,naprawdę kilka modeli jest,a jakieś konkretne możesz polecić?
Jakie masz na sobie?  😜


Na sobie mam Wagram. Trzy ostatnie weszły do oferty kilka dni temu, jeszcze ich na żywo nie widziałam. Dżinsowe na żywo są zarąbiste, żałuję, że nie kupiłam na wyprzedaży tych ciemnych. Polecić mogę raczej wszystkie - mają bardzo równą jakość, różnią się tylko stylem.

EDIT: Aaaa, wiem, czemu nie ma rozmiarówki. Zauważcie, że wszystkie te bryczesy są z elastanem. Nie ma jak ich zmierzyć, są rozciągliwe. I wtedy jak mierzyć? Luźne, rozciągnięte trochę, bardziej, na maksa? I podkreślę, są BARDZO rozciągliwe, mogę zrobić foty poglądowe.
Sivrite, ale wszystkie bryczesy obecnie są rozciągliwe 😉. No a rozmiary mają. Dla mnie to jest spory problem - ja mam ogromną różnicę między pasem a biodrami - w żadnych nie widzę szlufek na pasek, więc muszą być na serio dobrze spasowane, żeby mi nie zjeżdżały 😉. Choćby wymiary bez rozciągania by się przydały...
Gumka w kostkach i w pasie jest bardzo mocna, dzisiaj właśnie idę sprawdzić, czy da radę nie mieć bryczesów pod kolanami bez skarpetek lub dżapsów. Ale jestem prawie pewna, że dadzą radę.
Aż idę zrobić te foty, żeby pokazać, że ten wymiar luźnych kompletnie nie ma sensu. : D Momencik... : )
A jakie gripy możecie polecić z pikeura?
Ja bardzo nie lubię spodni w stylu leginsów, wolę mieć guzik i zamek. Ciekawa jestem jak by mi się sprawdziły  🙂

Sivrite przeważnie jeżdżę w Pikeurach, Spooksach lub Cavallo i nigdy mi się bryczesy nie podwinęły. Nawet przy skarpetkach typu stopki  😉
Ja bardzo nie lubię spodni w stylu leginsów, wolę mieć guzik i zamek. Ciekawa jestem jak by mi się sprawdziły  🙂

Sivrite przeważnie jeżdżę w Pikeurach, Spooksach lub Cavallo i nigdy mi się bryczesy nie podwinęły. Nawet przy skarpetkach typu stopki  😉


A mnie jakoś tak wszystkie hurtem podjeżdżają. : D Mniej lub bardziej.







Na nogawkę mi już rąk nie starczyło, jeszcze trochę by się rozciągnęły. : D
desire   Druhu nieoceniony...
20 marca 2017 12:44
Sivrite, ciekawi mnie jak wielka dupa byłaby w stanie się do nich zmieścić 😉 obawiam się, że nie każda jednak. 😉 😁
Sivrite, ciekawi mnie jak wielka dupa byłaby w stanie się do nich zmieścić 😉 obawiam się, że nie każda jednak. 😉 😁


To są XS-ki. : P
Jakiej jakości są Pikeur Lucinda Grip?

Cenowo są jeszcze w miarę ok ale z opiniami było różnie...
Nie spotkalam sie ze zla opinia szczerze mowiac.
Czy ktoś z Was ma może Horze Leah w wersji letniej? Zastanawiam się nad zakupem i byłabym wdzięczna za opinie jak się sprawują  :kwiatek:
vissenna   Turecki niewolnik
23 marca 2017 22:33
Ja mam  Lucinda Grip, tyram już ponad rok a wyglądają dalej jak nówki.
Moje najlepsze bryczesy. Kolejna para będzie taka sama 🙂
O to jest właśnie największa wada Pikeurów - ciężko je zniszczyć, po co zatem kupować nowe? 😁
Gdyby kogoś to interere, to Champion ma już rozmiarówki bryczesów na stronie: Klik
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się